Connect with us

Alarm na motocykel

Domov Diskusné Fóra Motoporadňa Alarm na motocykel

Zobrazujú sa 3 príspevky - 16 až 18 (z celkového počtu 18)
  • Autor
    Príspevky
  • #64951
    Sani
    Účastník (Participant)

    Vierka má taký, čo sa automaticky aktivuje po nejakom čase, ja mám iný, musím ho aktivovať diaľkovým ovládačom. Oba sú dobré, majú imobilizér a reagujú aj na pohyb (naklonenie) motorky v kľudovom stave,ceny neboli vysoké, mne dali dokonca slušnú výstavnú zľavu v Inchebe, ale značky vám viem povedať, až keď sa dostaneme cez sneh do garáže.

    #64952
    Duco
    Účastník (Participant)

    Taktiež som zistil, že motocyklové alarmy su drahšie ako automobilove vo všeobecnosti. Ja si to vysvetlujem tým, že motocyklový je menší -na moto menej miesta, kompaktný – v jedej krabičke je elektronika alarmu, naklonové a otrasové čidlo a samozrejme siréna so záložným zdrojom. To všetko vymyslené tak aby ho bolo počuť a bol vode odolný. Taktiež ovládače moto alarmu sú vode odolné. Ja mám na svojej moto talianský alarm GT, teraz to bude 4 sezona, najazdené mám 40 tis. km a je to úplne bez problémov (nemenil som ani bateriu v ovládači). Ak je alarm správne umiestnený a predcízne zapojený musí fungovať bezchybne nadlho. GT-čko stojí cca 4900 Sk. Auto alarm sa na moto neda použiť, pretože nie je vodeodolný a sirény k nim sú dosť veľké.

    #64953
    oolo
    Účastník (Participant)

    [linka]
    alebo si to objednaj tu:

    [linka]
    a mas to za par korun,len nevyhodou je, ze na moto to asi treba upravit koli velkosti

    toto si mozes spravit za par korun a upravit si to ako chces

Zobrazujú sa 3 príspevky - 16 až 18 (z celkového počtu 18)
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri