Connect with us

Centauro a bobria infekcia!!

Domov Diskusné Fóra Kaviareň Centauro a bobria infekcia!!

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 42 )
  • Autor
    Príspevky
  • #73306
    ZOMBY
    Účastník (Participant)

    Kedze sa tu zacali sirit vazne pochybnosti o vasom zdravotnom stave (ze ti preskocilo a ides sa zenit), boli by sme radi keby ste setko uviedli na spravnu mieru.

    Kedze som na PN nemam na svadobne dari jedine ze by som ti pobavel mlade zadarmo 😁

    Inak v KNM na parkoch ste mal taketo zajacie umysli a kedze som bol v znacnom opojeni alkoholickim napojom (pivkom a dalej napamatam) vasim povedackam, ze vas prestalo bavit pit a chytat bobre som neveril!

    Dufam ze sa bobrom nedate obalamutit tak ze predate moto! 😠

    Chlapi pozor blizi sa jar a bobry sa prebudzaju prenasaju v sebe infekciu tak sa nedajte uhryst ani sa ich nepokusajte ockovat vasimi ….. !! 😁 Lebo vasa ockovacia latka ma opacny ucinok a infekciu este urychli verte mi !!! 😁 Hrozy ze sa nakazite a budete sa muset zenit!!!!

    Neberte to ako poplasnu spravu ja mam bobre rad sak viete 😁 len sa treba chranit pred infekciu!!!

    😇 ZOMBY

    #73307
    Centauro
    Účastník (Participant)

    Serus amigo.

    Aby to vsetko bolo spravne uvedene, zenit sa nejdem a moto by som mozno predal ale nie ze s tym koncim, ale chcel by som presedlat na daco ine. (VFR, CBRxx). 😇

    #73308
    ZOMBY
    Účastník (Participant)

    Prosim admina o vymazanie centauroho prispevku infekcia ho uz uplne dostala to je posledne stadium ma strasnu chut na jogurt! centauro urobim setko preto aby som ta zachranil!! 😶

    #73309
    andoo
    Účastník (Participant)

    Centauro ty j**ec ty žiješ? zajtra sa Dufam vidime. a ne ze ne !🙂

    #73310
    Centauro
    Účastník (Participant)

    Zomby a nechcel si ty nahodov kupuvat Caponorda?? 😁 To ma daleko od chopra 😈

    #73311
    cbr900
    Účastník (Participant)

    Ako čítam centauro nie je vôbec infikovaný…práve naopak…dostáva sa z toho 😀 … tak ako aj hovado Heavy aj on zistil o čom je vozenie 😁 … traktorky predáme a podporíme jogurty…. len tak ďalej kámo 😀

    #73312
    Centauro
    Účastník (Participant)

    😘 cbr900 jogurt ani moc nie, ale skor daco pohodlnejsie.

    #73313
    ZOMBY
    Účastník (Participant)

    Kokos to uz vypada na epidemiu to sam nezvladnem tie bobre su zatracene ryche! 😶

    Doktory sa aik pomylelei a miesto vkciny podavali vaginy 😁 😈 😇

    #73314
    zahri
    Účastník (Participant)

    Zomby > teraz ti je luto ze si nebol aj ty na povinnu vag/c/inu?? 😁

    #73315
    Heavy
    Účastník (Participant)

    centauro – takže sa chystáš presedlať? Vitaj v klube… 😉 Pojazdíme? 😈

    #73316
    kenolg
    Účastník (Participant)

    ZOMBY ty DILINO, vsak on konecne dostal rozum, on vobec nieje chory. Dostal rozum a stava sa z neho JOGURTAK !!!!! Vela stastia CENTAURO a skory nakup jogurtu. Dobre si sa rozhodol. 🙂

    #73317
    Centauro
    Účastník (Participant)

    O, vdaka hosi, ale ved este nic sa nedeje. Naskor musim dako dobre predat coprika a potom sa bude kupovat.

    Heavy: jasne ze pojazdime, kedy sme nepojazdili?

    #73318
    ZOMBY
    Účastník (Participant)

    😠 centauro aj to boli? ci ti to jeblo len tak bezbolestne 😁

    #73319
    Centauro
    Účastník (Participant)

    Bol som v narkoze

    #73320
    doctor
    Účastník (Participant)

    ZOMBY – s tymito jogurtakmi sa neoplati bavit.

    centauro – ty si zosalel.Inac ta zdravim som ta davno nevidel.

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 42 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri