Connect with us

Centauro a bobria infekcia!!

Domov Diskusné Fóra Kaviareň Centauro a bobria infekcia!!

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 16 až 30 (z celkového počtu 42 )
  • Autor
    Príspevky
  • #73321
    qwero
    Účastník (Participant)

    centauro serus starec,,, oneee iba ze si sa dobre rozhodol 🙂

    #73322
    jaRRo
    Účastník (Participant)

    Ako citam copra budu na exe verny dvaja 🙄

    vitaj v klube do muzea pojdu predsa len tie traktory 😁

    #73323
    milan3232
    Účastník (Participant)

    Chlopi, pokial nase copre zostarnu, vase SS uz budu v recyklate 😉

    Povacsine aj s telesnymi pozostatkami majitelov. Zial smutna realita.

    #73324
    raptor
    Účastník (Participant)

    Pica z ryzu… zalezi od jazdca kto sa bude kedy recykluvat…

    ale centaura si na yogurte nevim predstavit…. leda tak na minibajkujogurte 😁

    #73325
    raptor
    Účastník (Participant)

    Pica z ryzu… zalezi od jazdca kto sa bude kedy recykluvat…

    ale centaura si na yogurte nevim predstavit…. leda tak na minibajkujogurte 😁

    #73326
    doctor
    Účastník (Participant)

    Raptor – preco sa opakujes?Ale bohuzial milan ma z casti pravdu.Jogurtaci si koleduju mnoho raz o kurevsky pruser.Predpokladam ze traktoristi predsa tie rychlosti dodrzuju o cosi lepsie a jazdia bezpecnejsie. 😇

    #73327
    raptor
    Účastník (Participant)

    Netusim preco to tam dalo dva krat… asi dajaka ozvena…

    doctor no jasne.. traktoristi jazdia bezpecnejsie, v tych ich satkach a kokosoch

    ej veru pane nenahovoris mi ze to zalezi od stroja kedy sa kto vykybli.. vsetko je to o tom kolko mas alebo nemas v hlave

    #73328
    doctor
    Účastník (Participant)

    Raptor – mna so satkou si nemohol vydiet ani minuly a ani tento rok ma tak neuvidis.A na tych ostatnych frajerov ktory jazdia tak hoci ako serem.Jasne ze sa vykyblis aj na traktore aj na jogurte aj na babete ale je rozdiel akou rychlostou.Ked ides pomaly reagujes lepsie ako ked sa zenies ako nejaky nepricetny.A o brzdnej drahe ani nehovorim.

    #73329
    raptor
    Účastník (Participant)

    Doctor ale ja som nehovoril o tebe konkretne… ty si to zacal globalizovat na jogurtakov ze maju krastiu zivotnost… a globalne mas myslim pravdu… len sa to neda zovseobecnit na kazdeho jedneho jogurtaka

    mam teraz vyse 100 konovu VFR a hadaj ako chodim po meste… predpisovo (no dobre prekracujem tak o 10-15km/h obcas)

    ja som ti chcel len naznacit ze u vas chopprakov je to vacsi folklor jazdit bez helmy ako u jogurtakov

    co sa tyka zivotnosti jogurtov tak ten nizkootackovy motor musi zakonite vydrzat viac ako tocivy jogurtacky… leda ze by ten choppracky majitel strielal do vyfuku na zraze do bezvedomia ako som uz mal par krat vidiet

    #73330
    ZOMBY
    Účastník (Participant)

    Ja som sa vykyblel 2x ale vzdy komplet obleceny a pri rychlost do 40 km hmmm, ze by som bol infikovany 😁.

    Predsa len sportova motorka laka skusit jej moznosti o ktorych si jazdec mysli ze ich ma v malicku povacsinou!

    😎

    #73331
    doctor
    Účastník (Participant)

    Raptor – je pravda ze som to hovoril v globale.Jasne ze nemozem porovnavat kazdeho lebo aj ja som jazdil s jogurtakmi vlastne oni so mnou a jazdili sme mimo 90 a v dedine 60.A nemal ani jeden namietky.

    Len poviem ti pravdu kolko krat jazdia aj na babe alebo inde na ceste dost nebezpecne lebo ja aj z jednej casti verim ze sa na takych strojoch jazdi tazko pomaly.Takze z toho mi vypliva ze riskuju viacej ako ty co jazdia pomalsie.

    Ozaj nabijacka funguje?

    #73332
    raptor
    Účastník (Participant)

    Doky este som ju neskusal.. ale je to taky prijemny pocit ze ju mam doma a ked ju budem potrebovat tak sa nemusim ist nikomu doprosuvat

    inak ja mam opacny problem.. kamos kramos (ma dragstara 1100) uz nechce jazdit se mnu.. ma fixnu ideu ze motorka ako mam ja nevie ist tempom dragstara a ze ked vie tak sa trapi… dneska ma chcel opit rozkom, ci vlastne tesco konzervou pre psy ze to tak neni a vymyslal si o zime a nedostatku casu.. neskocil som mu na to a tesco konzervu dam sarinke 😎

    #73333
    doctor
    Účastník (Participant)

    Raptor – ver mi ze ja si zajazdim s kazdym kto so mnou ide.Moze to byt hoci kto na hoci akej masine.Ale rozhodne ak chce ist rychlo tak na to uz ja nie som.Ja tak pianko pohoda vsak sa nikde neponahlam.

    Prijemny pocit bude ak ju budes potrebovat a nepojde.Potom ma budes preklinat.Radsej ju vyskusaj.

    #73334
    raptor
    Účastník (Participant)

    Preco by som ta potom mal pre boha preklinat…

    vsak ak nepojde tak to nebude tvoja chyba..

    ja to risknem a necham sa prekvapit…

    #73335
    ZOMBY
    Účastník (Participant)

    Ja si tiezrad vychutnavam a sem tam jak si tak prdkam a kocham sa aj zabludim ale to neva pre mna je moto relax 😁

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 16 až 30 (z celkového počtu 42 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri