Česi v ľavom pruhu výzva!
Domov › Diskusné Fóra › Kaviareň › Česi v ľavom pruhu výzva!
- Toto téma obsahuje 24 odpovedí, 14 hlasov, a bola naposledny upravená pred 12 rokmi, 5 mesiacmi od
kralik.
-
AutorPríspevky
-
13. decembra 2013 o 20:42 #95642
crazyman
Účastník (Participant)Myslím že je to nejaký vírus ale dlhodobo pôsobiaci, sHARk máš pravdu 😁 cesta do BA je poznávací zájazd po kocúrkove.
16. decembra 2013 o 22:03 #95644fikus
Účastník (Participant)Chalani bezdovodnapomala jazda neni ze prisposobujes svojim schopnostiam lenochoda po redbule.vodic je povinny ovladat v dostatocnej.miere riadenie daneho.vozidla.cize ked.niekto nevie jazdit nemozeme mu fukat praskovy.on nema co.robit na.ceste.v takusku dostanes na.80ke pokutu za 60ku.viete preco?to sa.vola.narisenie.plynulosti jazdy.to je moc nembezpecna vec priatelia.ta plynnatost.raz som keroval bus prave v cechach a na rychlostnej zlty vlas cierne obocie a nos na celnom skle 40kou.prekvapipa ma.neodhadol som jej rychlost.do toho debil na tdi ktory sa lepil na.mna a nemohol vidiet tu nadheru predomnou kolo ktorej som musel nahle zmenit smer a rychlost jazdy.prezili sme vsetci.ona.zaregistrovalw len moj podtlakovy vysttazny zvukovy klakson a mozno uz dorazila do ciela.prisposobila rychlost jazdy svojim schopnostiam.
24. decembra 2013 o 13:12 #95646Sultan
Účastník (Participant)..milujem Avie iduce 75km/h ale pri stredovej ciare! ani zaBoha uhnut. Jednemu takemu expertovi som na A4-ku papier (kym som ho „Prenasledoval“) nakreslili fixkou : 90!! a ked som ho predbiehal, tak som to nacapil na okno dveri spolujazdca ))). Ale ucz som zazil aviu na dialnici iducu 110, sanka mi spadla…
24. decembra 2013 o 15:56 #95648krampus
Účastník (Participant)Sultan, „maximalka“ Avie záleží od typu použitého diferenciálu a stavu motora, jeden čas v 80-tych rokoch minulého storočia som jazdil s A 15 Fugon s robeným difikom a hravo to šlo 130. 😁
a takých bolo v ČSSR ešte 5 😉
24. decembra 2013 o 16:15 #95650przwjhrjaujzepieztjte
Účastník (Participant)😈 Krampus, nepreháňaj. Vieme všetci o rýchlych diferákoch, na 15-ky sa dávali dokonca individuálne aj väčšie kolesá dozadu, až pneu dreli pri prepérovaní o spodok – ale žiadna Avia nešla 130, ani voľným pádom… 😈
Tých „Sultanových“ 110 som ale „nameral“ niektorým už aj ja. 👍Ale samozrejme rátam s tým, že čo nevidieť, sa tu ozve pár ľudí, že im to dalo aj 140. 😁
24. decembra 2013 o 18:26 #95652krampus
Účastník (Participant)papi – naozaj sa nechcem s tebou v tento sviatočný večer prieť, ale ver mi, mala motor o vŕtaní 102 mm (ešte zo Saviemu) a difík zo Strakoníc, (t.zv. od Stašu), ručička sa išla zblázniť, na dlhých rovinách kmitala ponad logo PAL, t.j. za koncom stupnice (110 km/h).
A nezabúdajme, že neviezla nikdy viac ako 800 kg (odhadom).A tie dnešné turboÁvie, to je už iná káva, ako tie vyklápačky zo Žiliny, stačí lepšie zatlačiť na gombík a 110 je tam. (tachometrových-samo sebou) 😈
28. decembra 2013 o 9:16 #95654przwjhrjaujzepieztjte
Účastník (Participant)😘 Aby som neurazil Aviatikov, tak maďarská alternatíva:
– Ktoré je najrýchlejšie auto?
– No, predsa IFA.
– IFA ???
– Jasné, vpredu je vždy IFA.28. decembra 2013 o 21:09 #95656yoffo
Účastník (Participant)A že prečo nejazdí.
Theoretizuje.
Aj tho je robhottha.😛
Papiky 4X 😈 😈 😈 😈29. decembra 2013 o 20:33 #95658Mlhos
Divák (Spectator)8. januára 2014 o 14:26 #95660kralik
Účastník (Participant)Ja som na ceste vcelku nervak, musim hodne trenovat sebakontrolu a ukludnovat sa, kazdopadne ma stvu borci, co jazdia na spotrebu mimo obce nejakych 75 a ajhla, v obci tak isto. takym by som zobral vodicak nasupu. stretavam takych casto pri jazde do roboty, len sa vzdy divym, ze ked uz ide na spotrebu, tak preco nejde radsej busom ked to ma kusok….. za toto by mali davat pokuty.
a ako uz tu ktosi spominal, ze jazdia este aj pri strede a nie je cez nich vidiet…. no proste radostny cas 😀 -
AutorPríspevky
- Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.
TEST Vmoto Stash (2026): Elektrický ekvivalent tristovky s vodičákom na auto
TEST Kove 800X GT (2026): Čína, ktorá dospela. Prekvapenie roka na strednom Slovensku
Na naháči svetom: 245 000 km na Yamahe FZ1N a nechystá sa skončiť
DVOJTAKTNÁ REVOLÚCIA: Kawasaki sa po 20 rokoch vracia s veľkými 2T modelmi KX327 a KX327X!
Ladený výfuk neznamená hlučnejší. Znamená lepší — a to je alchýmia, nie kováčstvo
ZBERATEĽSKÝ SVÄTÝ GRÁL: BMW predstavuje limitovanú edíciu M 1000 RR Isle of Man TT!
TEST Benda Chinchilla 350 CVT: Mestský chuligán, ktorý posiela skútre do dôchodku
SÚBOJ GENERÁCIÍ: Nový Triumph Scrambler 900 vs. ikonická klasika Bonneville T100
BMW Vision K18: šesť valcov, šesť výfukov a drzosť, akú od Bavorov dlho nebolo
TEST Voge 625 DSX: Crossover, ktorý prešiel africkou školou odolnosti
Na naháči svetom: 245 000 km na Yamahe FZ1N a nechystá sa skončiť
Ladený výfuk neznamená hlučnejší. Znamená lepší — a to je alchýmia, nie kováčstvo
TEST Kove 800X GT (2026): Čína, ktorá dospela. Prekvapenie roka na strednom Slovensku
DVOJTAKTNÁ REVOLÚCIA: Kawasaki sa po 20 rokoch vracia s veľkými 2T modelmi KX327 a KX327X!
