Connect with us

Česi v ľavom pruhu výzva!

Domov Diskusné Fóra Kaviareň Česi v ľavom pruhu výzva!

Zobrazuje sa 10 príspevkov - 16 až 25 (z celkového počtu 25 )
  • Autor
    Príspevky
  • #95642
    crazyman
    Účastník (Participant)

    Myslím že je to nejaký vírus ale dlhodobo pôsobiaci, sHARk máš pravdu 😁  cesta do BA je poznávací zájazd po kocúrkove.

    #95644
    fikus
    Účastník (Participant)

    Chalani bezdovodnapomala jazda neni ze prisposobujes svojim schopnostiam lenochoda po redbule.vodic je povinny ovladat v dostatocnej.miere riadenie daneho.vozidla.cize ked.niekto nevie jazdit nemozeme mu fukat praskovy.on nema co.robit na.ceste.v takusku dostanes na.80ke pokutu za 60ku.viete preco?to sa.vola.narisenie.plynulosti jazdy.to je moc nembezpecna vec priatelia.ta plynnatost.raz som keroval bus prave v cechach a na rychlostnej zlty vlas cierne obocie a nos na celnom skle 40kou.prekvapipa ma.neodhadol som jej rychlost.do toho debil na tdi ktory sa lepil na.mna a nemohol vidiet tu nadheru predomnou kolo ktorej som musel nahle zmenit smer a rychlost jazdy.prezili sme vsetci.ona.zaregistrovalw len moj podtlakovy vysttazny zvukovy klakson a mozno uz dorazila do ciela.prisposobila rychlost jazdy svojim schopnostiam.

    #95646
    Sultan
    Účastník (Participant)

    ..milujem Avie iduce 75km/h ale pri stredovej ciare! ani zaBoha uhnut. Jednemu takemu expertovi som na A4-ku papier (kym som ho „Prenasledoval“) nakreslili fixkou : 90!!  a ked som ho predbiehal, tak som to nacapil na okno dveri spolujazdca ))). Ale ucz som zazil aviu na dialnici iducu 110, sanka mi spadla…

    #95648
    krampus
    Účastník (Participant)

    Sultan, „maximalka“ Avie záleží od typu použitého diferenciálu a stavu motora, jeden čas v 80-tych rokoch minulého storočia som jazdil s  A 15 Fugon s robeným difikom a hravo to šlo 130. 😁

    a takých bolo v ČSSR ešte 5 😉 

    #95650
    przwjhrjaujzepieztjte
    Účastník (Participant)

    😈  Krampus, nepreháňaj. Vieme všetci o rýchlych diferákoch, na 15-ky sa dávali dokonca individuálne aj väčšie kolesá dozadu, až pneu dreli pri prepérovaní o spodok – ale žiadna Avia nešla 130, ani voľným pádom… 😈 
    Tých „Sultanových“ 110 som ale „nameral“ niektorým už aj ja. 👍

    Ale samozrejme rátam s tým, že čo nevidieť,  sa tu ozve pár ľudí, že im to dalo aj 140. 😁

    #95652
    krampus
    Účastník (Participant)

    papi – naozaj sa nechcem s tebou v tento sviatočný večer prieť, ale ver mi, mala motor o vŕtaní 102 mm (ešte zo Saviemu) a difík zo Strakoníc, (t.zv. od Stašu), ručička sa išla zblázniť, na dlhých rovinách kmitala ponad logo PAL, t.j. za koncom stupnice (110 km/h).
    A nezabúdajme, že neviezla nikdy viac ako 800 kg (odhadom).

    A tie dnešné turboÁvie, to je už iná káva, ako tie vyklápačky zo Žiliny, stačí lepšie zatlačiť na gombík a 110 je tam. (tachometrových-samo sebou) 😈 

    #95654
    przwjhrjaujzepieztjte
    Účastník (Participant)

    😘 Aby som neurazil Aviatikov, tak maďarská alternatíva:

    – Ktoré je najrýchlejšie auto?
    – No, predsa IFA.
    – IFA  ???
    – Jasné, vpredu je vždy IFA.

    #95656
    yoffo
    Účastník (Participant)

    A že prečo nejazdí.
    Theoretizuje.
    Aj tho je robhottha.

    😛
    Papiky 4X 😈  😈  😈  😈

    #95658
    Mlhos
    Účastník (Participant)
    #95660
    kralik
    Účastník (Participant)

    Ja som na ceste vcelku nervak, musim hodne trenovat sebakontrolu a ukludnovat sa, kazdopadne ma stvu borci, co jazdia na spotrebu mimo obce nejakych 75 a ajhla, v obci tak isto. takym by som zobral vodicak nasupu. stretavam takych casto pri jazde do roboty, len sa vzdy divym, ze ked uz ide na spotrebu, tak preco nejde radsej busom ked to ma kusok….. za toto by mali davat pokuty.
    a ako uz tu ktosi spominal, ze jazdia este aj pri strede a nie je cez nich vidiet…. no proste radostny cas 😀

Zobrazuje sa 10 príspevkov - 16 až 25 (z celkového počtu 25 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri