Connect with us

CHORVÁTSKO 2008

Domov Diskusné Fóra Zrazy a akcie CHORVÁTSKO 2008

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 31 až 45 (z celkového počtu 98 )
  • Autor
    Príspevky
  • #78872
    herky
    Účastník (Participant)

    Čítali ste, aké nové pravidlá zaviedli v Chorvátsku? / Jeden deň plus 7. 05. 08 / Vraj na každý deň 100Eu na osobu, ak ideš individuálne. Ak máš zaplatený pobyt, stačí 50Eu. Pekná pakáreň. Si predstav štvorčlennú rodinu, koľko musia mať hotovosť na 14 dní.

    #78873
    Monty
    Účastník (Participant)

    …..tak potom osr..ť celé Chorvátsko… 🙂 🙂 🙂 , nech sa tí ojojáci zamyslia…

    #78874
    mathew
    Účastník (Participant)

    Tak je mi to luto ale nevybavil som volno,takze nepojedu. 😠 Prajem stastnu cestu a aby ste to obysli bez poruch!

    #78875
    cazzo
    Účastník (Participant)

    herky v V Chorvátsku aj v iných štátoch to platí už roky.Nikdy nikoho nekontrolvali,Inak keby aj mam platobnu kartu,a môže mi vieš čo ? A idem na 1 den …S tým si nelám hlavu 😎

    #78876
    bubo
    Účastník (Participant)

    mathew no škoda, ale keď v lete prídeš, zajazdíme…

    herky to je neskontrolovateľné pravidlo…

    #78877
    cazzo
    Účastník (Participant)

    Tak čo máme nové 👋 ? Pridá sa ešte niekto? 😎

    #78878
    doctor
    Účastník (Participant)

    6.6. mam skusku.mozno by som aj dobehol niekde popripade za vami sa pozriet aspon na par dni.by som sa spojil s montym a napisal by sms kde ste a ja ba som dobehol.

    #78879
    bubo
    Účastník (Participant)

    doctor: Tak o nejaký deň by sa to kvôli Tebe dalo podľa mňa posunúť.

    Mohli by sme sa všetci budúci piatok stretnúť v Maníne a hodiť reč. Diksusiu som hodil aj na motoride

    #78880
    cazzo
    Účastník (Participant)

    Ok tak dojdem do manína v piatok 👋

    #78881
    doctor
    Účastník (Participant)

    Bubo – problem je v tom ze mam potom aj 17.6.skusku a to by som aj tak musel dojst skorej domov.popripade by som sa od vas odpojil ponejakych par dnoch a isiel by som domov.ale ako som cital plan ja by som vas asi vedel dobehnut na druhy den alebo by som sa este toho 6.6.poobede pohol za vami a miekedy v noci by som dosiel za vami.takze podla mna to neposuvajte a drzte sa planu.ja potom dobehnem.

    #78882
    cazzo
    Účastník (Participant)

    doctor ved 17.6. sme už doma! aspoň budeš pekne opálený na skúšku! Ked ide o to môžem isť s tebou z BA 7.7 ráno na Balatone sa všetci stretneme alebo na Redicsi (hr,prechod) Ved je to take 4 hodinky slabé cesta a v pohodke.

    #78883
    tikac
    Účastník (Participant)

    Ja cem ist v auguste…………

    #78884
    cazzo
    Účastník (Participant)

    tikac idem uplne na konci augusta Pula motozraz ,bol som aj vlani ,pridaj sa!

    #78885
    cazzo
    Účastník (Participant)

    tikac začína to 28.8.-31.8 pozri http://www.twinhorn.hr

    #78886
    bubo
    Účastník (Participant)

    Mohli by sme sa v piatok neskoro poobede stretnúť niekde v Komárne, odtiaľ sme na Balatone cobydup, večer okúpeme, prespíme a v sobotu ráno hijé k moru….

    doctor :

    … a do 17. aspoň vyvetráš hlavu pred skúškou 🙂

    …alebo dáš knižku na nádrž a naučíš sa dačo po ceste 😁 😁

    Prídeš aj ty na Manín?

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 31 až 45 (z celkového počtu 98 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri