Connect with us

CHORVÁTSKO 2008

Domov Diskusné Fóra Zrazy a akcie CHORVÁTSKO 2008

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 46 až 60 (z celkového počtu 98 )
  • Autor
    Príspevky
  • #78887
    doctor
    Účastník (Participant)

    cazzo – inak som to ja tak planoval ze pojdem ak 6 skoncim zbalim sa a rano 7 hned vyrazim na cestu.a na hraniciach som v podstate hned.

    Bubo – vyvetram to si pis.dam si knihu namiesto tankvaku a mozem sa naozaj ucit.a kym dojdem do chorvatska budem nauceny.Ak sa na Manine budete zgrupovat dobehnem a mozeme sa dohodnut.

    #78888
    bubo
    Účastník (Participant)

    Doctor: Do Manína idem ja, Coolerman, herky, cazzo, bandit15 a Montymu sa ešte musím dovolať, nejaký je zaneprázdnený posledne…

    #78889
    doctor
    Účastník (Participant)

    Bubo – tak sa mozeme dohodnut a do manina dobehnem aj ja.neviem na aky cas ale mozeme sa dohodnut.

    #78890
    bubo
    Účastník (Participant)

    😈 oukeej, tak to tam na tej komerčnej sračke poriadne roztočíme… 😈

    #78891
    bubo
    Účastník (Participant)

    Ja budem v Maníne v piatok cca. o 16:00. Keď tam prídete, tak ciknite… Moje číslo je v profile. Ja mám čísla na všetkých okrem Doctora.

    #78892
    doctor
    Účastník (Participant)

    Bubo – ja mam pre zmenu jedine cislo na montyho.Ja v piatok dojst nemozem lebo mam nocnu ale dobehnem v sobotu poobede.Dohodneme sa a odficim domov.Moje cislo je 0904430878. A vsetci tam este budete aj v sobotu poobede?

    #78893
    cazzo
    Účastník (Participant)

    doctor ja osobne padám v sobotu okolo 9: 00 domov

    #78894
    bubo
    Účastník (Participant)

    doctor : Ja tiež v sobotu doobeda padám preč odtiaľ… Škoda, že sa ti nedá v piatok, ale však si môžeme aj zavolať potom…

    #78895
    doctor
    Účastník (Participant)

    Tak si zavolame a dohodneme sa.a s montym ste sa uz spojili a dohodli?

    #78896
    bubo
    Účastník (Participant)

    Herky, Cazzo, Bandit: Rád som Vás spoznal aj osobne a teším sa na piatok a na odchod k moru. 🤣

    doctor: Samotný organizátor zájazdu Monty nakoniec nejde. Dostal nejakú zákazku a musí zarábať lowa, aby bolo potom na benzín. 😁 Ale hádam to na tvojej účasti nič nemení… Ty sa v piatok vieš o koľkej uvolniť?

    #78897
    doctor
    Účastník (Participant)

    Bubo – jak sme sa dohodli prede chvilou v telefone okolo 16 tej mozem vyrazit.to miesto stretnutia dohodneme s ostatnymi ktotry idu odtialto a mozeme sa stretnut niekde kde to vihovuje kazdemu.

    #78898
    bubo
    Účastník (Participant)

    Ja navrhujem miesto stretnutia Komárno. V piatok cca. o 17:30. Čo vy ostatní na to? Vyňadrite sa…

    #78899
    doctor
    Účastník (Participant)

    Ja som za v pohode.Stretneme sa niekde na pumpe na zaciatku mesta a hotovo aby to kazdy nasiel popripade si este zavolame ked budemem tam ze kde presne sa ktorom mieste sme.

    #78900
    cazzo
    Účastník (Participant)

    doctor Bubo ok komárno navrhujem na konci mesta Smer šturovo a N.Zámky hned za riekou Váh je Slovnaft pumpa a za nou reštaurácia so záhradou niečo na spôsob Harley pub.Budem tam skor chcem, sa navečerať tak tam budem okolo16.30Volá sa to Novozámocká cesta a ty Bubo to máš pred Komárnom po ľavej strane OK? 👋

    #78901
    bubo
    Účastník (Participant)

    cazzo : Síce neviem, kde je sever a nerozoznám Slovnaft o JURKI, ale mám GPS so sexi babským hlasom. 🙂 😀 Ja tam budem tiež okolo 16:30. 👋

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 46 až 60 (z celkového počtu 98 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri