Connect with us

Čo sa deje?

Domov Diskusné Fóra Kaviareň Čo sa deje?

Zobrazuje sa 10 príspevkov - 16 až 25 (z celkového počtu 25 )
  • Autor
    Príspevky
  • #78818
    jaRRo
    Účastník (Participant)

    Raz sa vseci isto ziiiiiiiiiiiiiiiiiideme v jednej posteli ….. zdravim vsetkych co citaju 👋

    #78819
    Monty
    Účastník (Participant)

    … kto koho tu miluje??? 🙂 🙂 🙂 ….žeby každý každého???? 😁 😁 😁

    P.S. … aj ja si chcem dať vyleštiť…… 🤣 🤣 🤣

    #78820
    Matooo
    Účastník (Participant)

    amazonka a vies ako vznikol zahorak? ….tak ze rakusan chytil v zoo opicu a hodil ju cez dunaj 😁

    #78821
    amazonka
    Účastník (Participant)

    Matooo 😀 😀 , len bacha, aby tu niekto nevymyslel ako vznikol výhodňár 🤐

    Ešte raz pozdrav pre všetky Hovada čo čítajú… veď onedlho si to povieme osobne pri FC 👋

    #78822
    wewerka
    Účastník (Participant)

    amazonka už aby to bolo…aj keď už FC asi zamením za niečo iné…ale to nie je podstatné…hlavne, že si niečo povieme pri niečom s niečím pre niečo 😁

    #78823
    Matooo
    Účastník (Participant)

    amazonka vies preco maju vsetci vyhodnari na vyhode take dlhe krky? ..aby videli cez stity tatry do blavy kde su volne fleky 😛 bratislavskym buržujom uz malo vravi poctiva praca 😈

    #78824
    papaya
    Účastník (Participant)

    Matooo looooooooooool tak ten sadol 🤣 🤣 🤣

    #78825
    Heavy
    Účastník (Participant)

    Niečo k téme? OK – Hovadá sú proste Hovadá, oni vedia prečo a načo, to sa nedá nasilu naučiť, buď to máš, alebo proste nemáš – to je celé… 😉

    PS: …a je úplne jedno, či je niekto z východu, stredu, alebo zo západu, či už je to Eskymák, alebo Patagónec a či má, alebo nemá motorku…

    #78826
    cbr900
    Účastník (Participant)

    Heavy no neviem či ti to jedno, lebo som ti v stredu volal a mal si ma na saláme 😁

    #78827
    jaRRo
    Účastník (Participant)

    Heavy ja som v novakoch kazdy tyzden a minule na motorke ani za prd som nenasiel ten psickarsky obchod… a to som bol asi v dvoch jednosmerkach oproti 🙂

Zobrazuje sa 10 príspevkov - 16 až 25 (z celkového počtu 25 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri