Connect with us

Exebat alebo Motoride?

Domov Diskusné Fóra Kaviareň Exebat alebo Motoride?

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 33 )
  • Autor
    Príspevky
  • #67203
    dusik
    Účastník (Participant)

    Chcem sa Vás všetkých opýtať, ktorý portál sa Vám viacej páči. Mne osobne exebat, ale som zvedavý na vaše názory. Vďaka.

    #67204
    raptor
    Účastník (Participant)

    dusik toto je prudko vybusna tema 🙄

    #67205
    papaya
    Účastník (Participant)

    Ja si tiez nemyslim, ze toto je to prave miesto kde by sa to malo preberat… Oba maju svoju sledovanost, nieco do seba a skoro kazdy koho poznam chodi aj tam aj tam… 🙂 😀 😀

    #67206
    eXeBaT
    Účastník (Participant)

    raptor a papaya

    Obaja máte pravdu. Vyjadrenie k tejto téme môže viesť iba k zbytočnej rivalite na obidvoch stranách.

    #67207
    raptor
    Účastník (Participant)

    exebat viem a preto som sa zamerne nevyjadril…

    #67208
    dusik
    Účastník (Participant)

    Pripadáte mi ako pštrosy, ktoré si pchajú hlavu do piesku 🤐 oni podľa mňa sú rivali a tvrdí konkurenti, tak prečo sa k tomu nevyjadriť? 🙂 Možno by bolo dobré takúto tému otvoriť aj na motoride a nech sa vážená motorkárska verejnosť vyjadrí, alebo sa hanbíte za svoje názory?

    #67209
    dusik
    Účastník (Participant)

    A už som to dal do diskusie aj na motoride. 🙂

    #67210
    eXeBaT
    Účastník (Participant)

    dusik

    S hlavou v piesku to nemá nič spoločné. Ide iba o jediné … nevyvolávať zbytočné konflikty na obidvoch stranách. Ako na motoride.sk, tak aj na exebat.sk chodí skupina tých istých ľudí, ktorí keď niečo nenájdu na jednom, hľadajú na druhom. Vzájomne sa dopĺňame a spolupracujeme. Takouto témou môžeš iba navodiť dojem, že chceš motorkárov rozdeliť.

    Považujem za zbytočné pitvať túto tému, pretože sa k nej vyjadria väčšinou iba zástanci svojej strany. Objektivita sa tým vytratí.

    #67211
    dusik
    Účastník (Participant)

    eXeBaT nehnevaj sa ale hlas ľudu – hlas boží. Aspoň budeš vedieť čo si o tvojom portály možno ľudia myslia. A na rivalitu sa vykašli, možno bude pre teba dobrou motiváciou, veď v živote sme si všetci navzájom veľkí rivali to ti asi hovoriť nemusím. 😎

    #67212
    jaRRo
    Účastník (Participant)

    tiez sa nevyjadrim….. motorkari by mali byt spkojny ze mame vobec taketo portaly u nas kludne aj keby ich bolo viac

    #67213
    manana
    Účastník (Participant)

    dusik: ked ta chytim…v sobotu…u smugiho v garazi…. 🙄

    #67214
    dusik
    Účastník (Participant)

    manana kľudne ma chyť aspoň si to vydiskutujeme 😀 Nevedel som že je to taká TOP SECRET téma, ku ktorej sa každý bojí vyjadriť a nakoniec ja vyzerám ako k…t, že som si vôbec dovolil otoriť ju. Mám silný vodojem, že staré časy, keď sa o ničom nemohlo hovoriť ešte neskončili. Alebo ako mi napísal Raptor som možno naivný a neznalý pomerov medzi Vami, čo je tiež dosť možné 😠

    #67215
    olivo
    Účastník (Participant)

    V podstate je to jedno,lebo na obidvoch portaloch je to skoro rovnake,takmer vsetko.

    dusik pisal si,ze si tuto temu dal aj na Motoride-no a uz tu mame 1 rovnaku vec.

    Ked som pozeral inzeraty na oboch,asi 2/3 vsetkych boli zhodne..proste je to jedno. 😎

    #67216
    dusik
    Účastník (Participant)

    olivo vďaka za názor´vidím že si to pochopil z tej správnej strany. 😘

    #67217
    charym
    Účastník (Participant)

    exebat

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 33 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri