Connect with us

Exebat alebo Motoride?

Domov Diskusné Fóra Kaviareň Exebat alebo Motoride?

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 16 až 30 (z celkového počtu 33 )
  • Autor
    Príspevky
  • #67218
    Lorenzo
    Účastník (Participant)

    Každé má niečo do seba. je len dobré že fungujú obe stránky 😉 bez debaty, veď je to super, keď sa my motorkáry rozrastáme a nie uťahujeme.

    #67219
    dusik
    Účastník (Participant)

    Išlo mi len o takúto konštruktívnu debatu o nič iné. 🙂

    #67220
    kxbibo
    Účastník (Participant)

    Niekto tu chce dráždiť kobru bosou nohou. 😀 😀 😀

    #67221
    kuky
    Účastník (Participant)

    dusik. eXeBAT ti to napisal dobre…..tak ako awia na motoride……vacsina z nas cita obe stranky …….ked chces pisat ,tak daj volaku duchaplnejsiu temu….

    #67222
    nanopile
    Účastník (Participant)

    motoride

    #67223
    Kmotr
    Účastník (Participant)

    Táto téma bola dosť intenzívne preberaná na motoride už dávnejšie, niekedy minulý rok. Jej výsledkom nebolo nič iné, ako konštatovanie, že sa jedná o dva rôzne servery s motorkárskou tématikou, ktoré si navzájom vôbec nekonkurujú, ale sa dopĺňajú. Jo, design majú iný 😉

    Osobne som viac na MR.

    #67224
    dusik
    Účastník (Participant)

    Kmotr To som nevedel, že sa už táto téma pretriasala, ale hovorí sa že opakovanie je matka múdrosti 😎 Je vidno, že táto téma nemusí zákonite smerovať k invektívom a vzájomnému osočovaniu aj keď niekedy sa to na to zvrhne 😟 Drvivá väčšina motorkárov sú však slušní a inteligentní ľudia, čo ma veľmi teší a dá sa s nimi diskutovať na “ takmer“ akúkoľvek tému. 😎

    #67225
    papaya
    Účastník (Participant)

    manana ma pravdu, s tym jjarom bola vacsia sranda… 😀 😀 😀

    #67226
    Cistic
    Účastník (Participant)

    Navštevujem oba. Motoride je starší ma viac členov a tým aj viac príspevkov preto je živší. Na exebat zase môžem mať svoje fotoalbumy čo na motoride nieje.

    #67227
    racer8
    Účastník (Participant)

    NO COMENT!! 😉 ale ne moj nazor je ze je to 50 na 50 kazdy ma svoje pre aj proti…

    #67228
    gaizka
    Účastník (Participant)

    V kategórii internetových stránok s moto tématikou udeľujem dve prvé miesta práve týmto dvom.

    #67229
    dusik
    Účastník (Participant)

    Exe vidíš, že to väčšine prípadov ide aj bez invektívov a osočovania.. 🙂

    #67230
    wildwoman
    Účastník (Participant)

    Obidva portály sú zaujímavé, ale exebat sa mne osobne páči viac 😉

    #67231
    crazyman
    Účastník (Participant)

    Niet o čom diskutovať,je to ako s pivom,len aby bolo na výber a každý si nájde svoje. 🙂 dusik si nejakí vrták

    #67232
    dusik
    Účastník (Participant)

    crazyman vrták by som bol keby sme niečo mali spolu 😁 , ale iba žartujem, nie som vrták iba som som zvedavý a ke)d som zvedavý tal sa opýtam – ty nie? 😎

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 16 až 30 (z celkového počtu 33 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri