Connect with us

Exebatovica- Nedožery-Brezany

Domov Diskusné Fóra Zrazy a akcie Exebatovica- Nedožery-Brezany

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 61 až 75 (z celkového počtu 126 )
  • Autor
    Príspevky
  • #74666
    Sani
    Účastník (Participant)

    Exe teraz pri počítači zvažuje, či prísť. Vnútorný hlas mu vraví, že by mal Hovadá zas kuknúť (prosím, používajte vždy veľké "H" v tomto názve, lebo je to česť našim Hovadom byť). Rozum mu vraví, že by nemal. Asi zvíťazí riešenie, že príde len pozrieť na pol hodiny a netuší, že sa to zvrhne. Zas bude Konéééééé voz, pojdme se napííííííít a sóóóóóólo už bóóóóólo. Kua, veď ja vás mám rád. 😁 škoda len, že Vierka má zrušenú Kawu (synček je OK) a vrátila sa k Varaderku. Ale že hlavne máme na čom prísť.

    #74667
    Furby
    Účastník (Participant)

    Sani Ty Hovado aj spíš niekedy? 🙄

    Kone moje hijéééééééééé 😁

    #74668
    Monty
    Účastník (Participant)

    .. ozaj neviete niekto , dá sa v tej priehrade aj kúpať ? 🙄 🙄 🙄 alebo len jeden krát ????? 😁 😁

    #74669
    JOSE
    Účastník (Participant)

    Furby: nieže zas dopadneš ala Montyho narodky 🤐 😁 😀 🙂 😁 😁

    Hovadá teším sa 😉 😀 😁 😁 😀

    #74670
    cbr900
    Účastník (Participant)

    Sani … pripomenul si mi Tajov, ked som ostal visieť s našou "šedou eminenciou alias CAMEL TEAM" 😀 v Detve… bolo 21 hod., ked som prišiel domov, odložil ju do garáže, ale už cestou som rozmýšľal ako sa dostanem na akciu… nedalo mi to, lebo sme sa sľúbili, tak som zobral prídavné vaky (z motorky), hodil ich ku kamošovi do auta a davaj ho na akciu 😁 … ešteraz Paťo a Zdenka, ďakujeme s Pumou za odvoz…. aj ked sa písala pol noc (z piatka na sobotu), vôbec mi to nevadilo, hlavne že som bol (Šani a teraz to príde) … hlavne že som bol s H o v a d a m i 😀 … že som to dobre napísal 😁 … takisto sa teraz na Vás tešíme … 🙂

    Monty … ak ti nevadia čerstvo nahádzané, žraloky, pyjane, krokodíly tak môžeš… ale pošleme tam prvého Furbyho, nech sa ho zľaknú 😀 … teda toho alkoholu z neho 😈 😁

    #74671
    xGABRIELAx
    Účastník (Participant)

    😠 oznamujem, že ruším svoju účasť 🤐

    #74672
    Roland
    Účastník (Participant)

    cbr900 ale pyjane sa nikoho neboja oni secko vypyju uplne tvrdo 😛

    #74673
    Furby
    Účastník (Participant)

    To som tam ešte nebol ja!! 😈 😎

    #74674
    Lucija
    Účastník (Participant)

    A ja som v čechách… 😠

    #74675
    puma
    Účastník (Participant)

    Lucija … žeby nejaká predsvadobná návšteva??? 😁 😉

    #74676
    chnypa
    Účastník (Participant)

    Smiem aj ja nesmelo, neoficiálne a úplne slušne prihlásiť účasť svojho cnostného tela s mojou krajšou polovičkou? 😁

    #74677
    amazonka
    Účastník (Participant)

    Chnypa: no jasan 🙂

    #74678
    milan3232
    Účastník (Participant)

    Sani, urcite budeme radi 😘 Starsi maju prednost a my ostatni to vyuzijeme 😇 😉

    #74679
    MartineR
    Účastník (Participant)

    Sani to mi teraz vysvetli ty moj krasny clovek … co sa stalo Vierkinej kawe ?? 😶

    #74680
    wewerka
    Účastník (Participant)

    A kuuuaaa…tam bude aj chnypa? to nemdopadne dobre..hmmm 😈

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 61 až 75 (z celkového počtu 126 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri