Connect with us

Holopupkari už chladia liter mlieka..

Domov Diskusné Fóra Zrazy a akcie Holopupkari už chladia liter mlieka..

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 46 až 60 (z celkového počtu 124 )
  • Autor
    Príspevky
  • #79518
    AMIS
    Účastník (Participant)

    Kanko skončilo to štyrmi fernetmi, piatimi pifkami a celofánovým doctorom a šanim 🤣)))))))))

    Inak doctor ty si tak chrápal , že moje chrápanie si nikto nevšimol , ďakujem 😁

    Šani kúp si väčšiu karimatku, sme ťa chceli na ňu vykotúľať ale bolo to ako greenpeace keď to vzdá a veľrybku len polivajú. Príliv neprišiel takj sme odišli my.

    #79519
    jaRRo
    Účastník (Participant)

    Hm kazdemu vadilo chrapenie a to som ja myslel ze nechrapal nik asi som dobre spal… a mozno som bol v narkoze s toho smradku v izbe 😁

    inac niesu ziadne foto ?

    #79520
    chnypa
    Účastník (Participant)

    Hmmm… chrápanie by som aj brala. Mne okolo stanu každý grcal. 🤐 Mám to brať osobne? 😁

    #79521
    AMIS
    Účastník (Participant)

    Mala si isť grckať pred ich stany. GRCKU za Grcku 🤣

    Bubo to čo máš za trúbu na mašine, šak som cestou normálne zabalancoval 😁 som myslel, že kelti tiahnu na Zvolen jak si na nás zahúkal 😈 😁

    #79522
    cazzo
    Účastník (Participant)

    AMIS a nemal Bubo aj chorvatsku vlajku za sebou? Asi 1x1meter? 😁

    #79523
    AMIS
    Účastník (Participant)

    To som si nevšimol, Videl som len rohy a potom už len ten brutal HORNsound 😈

    #79524
    Slon
    Účastník (Participant)

    Cazzo ano mal 🙂

    #79525
    doctor
    Účastník (Participant)

    cazzo – nechcem nikomu nic hovorit ale ty nechrapes to povedal aj herky ale vydavas neidentifikovatelne zvuky jak keby mamut zapadol do bacoriny.herky s tebou vydrzal 10 minut ja dve noci. proste som fakt dobry!!

    amis – kazdy to zvalil na mna ale to bol podla mna jaRRo lebo si nic nepamata a ked som sa zobudil v noci niekto iny chrapal jak hovado.

    bubo – oni sa zpriahli proti mne vsetci banda jedna motorkarska.som bol tivho jak babo.

    blue – neser ma a zastan sa aspon ty ked sa ostatny na mna vykaslali.

    chnypa – mozno USA testovalo novu zbran a ako citam aj to zabralo.

    All: nabuduce vam zaspievam hovno a nie v dolinaaaaach!!!!

    #79526
    cazzo
    Účastník (Participant)

    doctor herky utiekol kvoli komárom a ty si so mnou vydržal dve noci iba preto že sme spali v manželskej posteli a mali sme len jednu deku! 🤣 🤣

    #79527
    doctor
    Účastník (Participant)

    cazzo – a ja ze co mi bolo tak dobre rano a po dlhej dobre nebol stan rano 😀 😀 😀

    #79528
    cazzo
    Účastník (Participant)

    doctor sme si všimli ,že si ráno chodil voľáko na široko 🤣

    #79529
    LOGINka87
    Účastník (Participant)

    doctor ja ze preco si si tak pochvaloval chorvatsko 🙄

    #79530
    blueeyes
    Účastník (Participant)

    doctor neboj zastanem 😇 …. a to musím povedať nebol si jediný čo chrápal alebo vydával iné zvuky ..boli ste aspoň traja 😀 😀 😀

    #79531
    ega1
    Účastník (Participant)

    AMIS ty si dobre spal pod umývadlom v kukle 😀 s otvorenými ústami 😁

    #79532
    ega1
    Účastník (Participant)

    doctor ochránila by som ta aj aj ze si nechrápal ale nie som si ista lebo to slo z toho kutika kde spal jaRRo, ty a spol.😁 😁

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 46 až 60 (z celkového počtu 124 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.
Advertisement

Partneri