Connect with us

Holopupkari už chladia liter mlieka..

Domov Diskusné Fóra Zrazy a akcie Holopupkari už chladia liter mlieka..

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 76 až 90 (z celkového počtu 124 )
  • Autor
    Príspevky
  • #79548
    doctor
    Účastník (Participant)

    jaRRo – to je sila co?niekto odfoti a drbe na ne a potom sme to tam museli organizovat jak nejaky policajti.alebo to niekto fotil ked sme tam boli?

    #79549
    doctor
    Účastník (Participant)

    Jaj to asi sothar fotila.tak jasne ze to nedvihne jaRRo ty trdlo.Ona ma taku stranku?A ja ze ked nieco potrebujem okolo pc sa cudujem ze vsetko vie!

    #79550
    superflanker
    Účastník (Participant)

    Ten padnuty Strom bol Paggy-ho. Ved burka zvykne stromy vyvalat ci nie? 😁

    Ale dik chalani za dvihanie a podkladanie pivovych poharov.

    #79551
    Venco
    Účastník (Participant)

    Ked sa Pagy rano v nedelu zobudil, tak si robil srandu, ze burka vyvratila nejaky strom a ten padol na bmw-cko 🤐 Trosku neskor to az taka sranda nebola ☹️

    #79552
    doctor
    Účastník (Participant)

    Matoo – mas pravdu nech si kupia poriadne motorky.Aj stojany maju jak paratka.To ich musela zachranit nejaka sprosta flasa od budisu a kade coho.

    #79553
    AMIS
    Účastník (Participant)

    😈 Môj taksík sa udržal, to je tou širokou kovovou pi….ou čo po bokoch traktorov trčí 😁

    Pagiho mi bolo ľúto, smeroviek som sa aj ja namenil po búrkach 🤣)) ale posilnil som korene a už sa bonsajka neváľa 🤣))))))

    #79554
    sothar
    Účastník (Participant)

    Ano ja som to fotila, a nebite ma za to ze som ich nedvihala, nie som rambova zena 🙄 ostatne motorky som nepoznala, ale dost ma prekvapilo ze mi nikto nechcel pomoct dvihnut ani len macatko.. vraj ked to nieje moje mam to nechat tak 😶 😕

    odhliadnuc od toho smradu v triede, mali ste tam aspon prijemne do teplucka naprdene 🤣 🤣

    #79555
    ega1
    Účastník (Participant)

    sothar nám to už v tom smrade nevadilo 😁 ale strielalo sa 😀 počula som

    #79556
    Matooo
    Účastník (Participant)

    Furby bocny stojan mam nalavo, vid tebou prilozeny obrazok 😶 a co tak stupacka?? 😶 ..a to bud rad ze este si rad 😈 A to este moja inteligentna masina uhla v stromovi "zvacsenym naklonom" a vystavila obranu v podobe praveho zeleza tvojim kelimkom sorry 😎

    #79557
    doctor
    Účastník (Participant)

    Tak to bolo asi jak v americkom filme! Rany jak z dela!!! Ja som pocul jak to puka zlava zprava.

    sothar – prepac ale ked som si vsimol ze si to bola ty tak som to potom cele odvolal.Asi nechceli aby niekto potom nepovedal na nich ze oni nieco zlomili.

    amis – vsak jasne nase strojevydrzia vsetko.Nas nejake blato nezlomi!

    #79558
    Furby
    Účastník (Participant)

    Matooo kua kelimky by ma nesrali, tie zostali celé. Ale odniesla si to nádrž! Pekne prídeš na maďare ku mne a budeš gituvať a lakovať jak ďábel!!! 😈

    doctor ináč počul som zo sna že si bol ožratý a ešte si sa vzpieral! 🤣

    #79559
    ega1
    Účastník (Participant)

    Furby ty bud ticho..ty si tak grgal ze som cakala kazdu chvilu ze tam hodis sablu po leziacky 😀

    #79560
    pagy
    Účastník (Participant)

    Dakujem vsetkym, co my zdvihli moto, ja ani neviem kto to zdvihal, len viem, ze jeden z nich bol supisflanky, tak este raz dik….

    kua som nevedel, ze z hlavneho stajanu padaju stromy….to preto, lebo sa mi nechcelo ist pre podlozku…

    amis, nemuselo ti byt luto, to ta moja lenivost… secko je v poradecku…

    #79561
    herky
    Účastník (Participant)

    Doctor – ty si tak počul akurát tak lautr hovno. Chrápal si, ako keby ťa za to platili.

    #79562
    doctor
    Účastník (Participant)

    herky – to nemyslis vazne!Ja a chrapat?To nikomu neuverim ze ja chrapem.Mylite sa vsetci

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 76 až 90 (z celkového počtu 124 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.
Advertisement

Partneri