Connect with us

Hummer končí, nechcú ho ani čínania

Domov Diskusné Fóra Kaviareň Hummer končí, nechcú ho ani čínania

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 23 )
  • Autor
    Príspevky
  • #83131
    raptor
    Účastník (Participant)

    [linka]

    😁 🤣

    #83132
    kxbibo
    Účastník (Participant)

    raptor kokos a na čom sa budú prevážať baroví kávosedi? 😁

    #83133
    AIR
    Účastník (Participant)

    A na com sa bude prevazat americka militantna armada? Ci to konci len civilna produkcia?

    #83134
    RoboNM
    Účastník (Participant)

    Air, hummer a hummvee sú dve odlišné veci 😉 HMMVV je vojenské vozidlo, 24V, samodofukovacie kolesá, žiadne tapacírovanie interiéru, pancierovaný spodok a pár ďalších detailov 🙂

    ale ak vojenské vozidlo, radšej rakúskeho Pinzgauera 6×6 😈

    #83135
    AIR
    Účastník (Participant)

    No pancierova krabica ako krabica 🤣 🤣 🤣 pandur sem pandur tam

    #83136
    RoboNM
    Účastník (Participant)

    Air, hummvee je pancierovaný najmä zo spodu. Teda tam je pancier najsilnejší. Jeho primárne určenie je ochrániť pechotu pri presune pred ľahkými palnými ručnými zbraňami a ľahkými protipechotnými mínami. Rozprával som sa s človekom, ktorý bol v iraku v tých "loveckých" jednotkách a tuším ale dva krát s tým nabehli na takúto mínu, auto spravilo salto, ale vyliezli z toho nezranení 😉

    #83137
    AIR
    Účastník (Participant)

    RoboNM ved ano, v bojovych podmienkach to ma opodstatnenie, ale hummer na nasich cestach a v mestach je uplna zhovadilost 👎 👎 👎 aj tu jeden fagan sa tu rozvaza na tom, vyzera to otrasne a zabera to 2 parkovacie miesta … takze mne tato znacka chybat isto nebude 🤣 🤣 🤣

    #83138
    RoboNM
    Účastník (Participant)

    Air, hummer je pixovina, scivilnená, pre priteplených čarných rapperov 🤣 🤣

    HMMVV je zase civilne nepoužiteľná, nepohodlná herka, asi ako tank 🙂

    #83139
    AIR
    Účastník (Participant)

    Ano suhlasim s tebou 🙂 🙂 🙂

    #83140
    FaDe
    Účastník (Participant)

    AIR: vies ako rad by som niekedy na Bratislavskych cetach mal Humvee… 😉

    No blikni si este raz chalanko pasatovy, no skus sa na mna namackat golfista frajirek, picujes do mna hlavohrud holohlava! By si skusil ma vyblokovavat na dialnici a podobne picoviny, hned by mal s pasatu alebo inej haraburdy krabicku…

    Voci arogantnosti zbohatlikov, debilite a egoismu na cestach hlavneho mesta by som chcel mat nieco velke, pevne, hrdzave to by si videl ten respekt od zbohatlickych hlavohrudov, by ta obchadzali s tymi ich nalestenymi krabickami na 10m… 🤣

    #83141
    raptor
    Účastník (Participant)

    Fade otazka je ci by sa aj zbohatlicke hlavohrude nevozili na niecom rovnakom 🙄

    #83142
    RoboNM
    Účastník (Participant)

    FaDe, v Austrii sú pravidlené vojenské burzy, kúp si pinzgauera 6×6 a sú v pérdeli aj s apncierovaným géčkom 😈 👋

    #83143
    RoboNM
    Účastník (Participant)
    #83144
    slobo
    Účastník (Participant)

    VRoDe, velke hrdzave pytaj od C. On na to sere,… bo asi nema cas

    #83145
    blackhole
    Účastník (Participant)

    Kokos, co tema, tak vzdy konci pri Judr. Campovi, raz kradnuty medved, teraz hrdzavy Dodge, co ten chalan s tymi autami robi 🤣 🤣

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 23 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri