Connect with us

Hummer končí, nechcú ho ani čínania

Domov Diskusné Fóra Kaviareň Hummer končí, nechcú ho ani čínania

Zobrazuje sa 8 príspevkov - 16 až 23 (z celkového počtu 23 )
  • Autor
    Príspevky
  • #83146
    FaDe
    Účastník (Participant)

    Slobo: 😈 vidis vidis, Dodga mi nedas, stoji ladom, Potkana das eNeMkovi a keby mu s tym tuto hore nadomnou podpisany clovek nepomohol tiez z toho nic nie je… 😛

    Raptor: uz si videl nejaku zbohatlicku hlavohrud na hrdzavom toyota landcrusieri v americkej verzii ktory je tak 1,5 krat vacsi sirsi a vyssi ako eu verzia, alebo na H1 neboli Humvee oplechovanej "diamond cut" plechom 😀

    Ja ich tu vacsinou stretavam na nablyskanych limuzinach alebo SUV-ckach alebo hociakych velkych haraburdach, G-ckach a neviem na com vsetkom. Vzdy to ale je bling bling… Typka na Humvee som v BA videl iba jedneho 😈

    Apropo som sa strasne smial ked som raz hore strmakom v BA opalil G-cko AMG na mojom 50 konikovom Marauderi 🤣 🤣 🤣 Hold vaha vs. vykon to neoklames… 😈

    #83147
    FaDe
    Účastník (Participant)

    ENeMko lenze kua zase nech to ide aspon 160… sak nebudem chodit v lavom pruhu 80 km/h to by stratilo pointu 😀 Ten pinzgauer nevyzera na to ze ide cez kilo… podotykam ze o vojenskej technike viem velke gulove takze ma opravte ak sa mylim… 😉

    #83148
    FaDe
    Účastník (Participant)

    Apropo ked uz sme pri tych vozitkach tak toto ma naozaj ocarilo a toto by som fakt ze chcel:

    [linka]
    [linka]
    [linka]

    #83149
    slobo
    Účastník (Participant)

    "Vis … *tohle

    Mluvit o tom a mit to …

    to jsou dve ruzny veci"

    *tohle FaDe, je -skladacka- z tvojeho kosateho 👍 , MRide profilu

    ………………

    Mikulec ma pjekneho LR Defendera 👍 , v barvach a la LESNA STRAZ

    "ze aby moheu obranovat, KTM Bedna-rika"

    Dobre, kamaradske.

    #83150
    RoboNM
    Účastník (Participant)

    Fade, ale to ani HMMVV 😁 teda ako aj ide, ale tie zvuky čo to vydáva pri takej rýchlosti 😶 raz sme s kamošom takú echt vojenskú potvoru v Germánii obiehali na diaľnici, hrôza 🤣 🤣 A v BA v meste ti je načo viac ako 70, resp. 90, h?a? ty cestný pirát 😈 😁 😁

    no a víš, mňa bohužiaľ bolo treba kopnúť do riti tak silno, až som meter a pol nadskočil, ja sa k tomu priznávam a som za to všetkým vďačný 🙂 Bohužiaľ som sa rovnako ako ty mylne domnieval o lepšom stave plkáča, ako skutočne bol. Ak to má byť poriadne, tak okrem motora a vejfukov z toho reálne nič nebolo použiteľné 😟 To nie je z mojej hlavy, ale z hlavy ľudí, ktorí vedia. A ten motor rovnako potrebuje komplet GO, ale už je v rukách odborníkov, skutočných 😉 Ale ja som proti provizóriám, uvidíš, budeš spokojný a odpustíš mi rázom aj ten roko a pol prestoj 😁

    #83151
    kxbibo
    Účastník (Participant)

    RoboNM Hummvee je pancierované celé, ale záleží od modelu. Je odolné do kalibru 7,62mm. Mal som jedného prevzatého v misii. Vo vnútri je to ako Vetrieska aj tá má možno viac tapacíru 😁 . Ale má to aj klímu. 😁 Ale tiež trvalo amíkom kým dostal podobu modelov M1114 (1116) a pod. Amíci majú trochu aj ako náhradu vozidlo M1117.

    V civilnej verzii som sa vozil iba na H3 s benzínovým motorom tuším to bol 3,7litra alebo také niečo. Človek sa v tom cíti bezpečne miesta je tam dosť málo, aj kufor malý. Do terénu by som sa s tým asi nepúšťal. No to auto som zhodnotil asi tak, že je to SUV, ktoré asi papalo veľa hamburgerov a hranolčekov. 😁 Najviac ma dostalo, že tie chrómové veci vonku sú niektoré plastové.

    #83152
    Matooo
    Účastník (Participant)

    Asi pred cca 10 rokmi ked postavili novy hummer "na" dialnici medzi KE a PO pri Lemesanoch, kde pred tym stalo lietadlo ako restika a nejaky mafian tam aj zahucal, som si myslel ze toto tam nema sancu a ked to vydrzi 5 rokov tak uspech. Ono to funguje stale, ta predajna offroadov. Ale co tam postavia teraz? Moto predajnu 😛

    #83153
    bubo
    Účastník (Participant)

    Správne FaDe, Rusi majú všetko najväčšie a najrýchlejšie na svete (aj hodinky)

    Toť ukrajinská zverina Vepr Commander:

    [linka]
    [linka]

    😶

Zobrazuje sa 8 príspevkov - 16 až 23 (z celkového počtu 23 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri