Connect with us

Koľko km vám vydrží pneumatika?

Domov Diskusné Fóra Motoporadňa Koľko km vám vydrží pneumatika?

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 16 až 30 (z celkového počtu 34 )
  • Autor
    Príspevky
  • #65336
    tlmic
    Účastník (Participant)

    kelisova klobuk dolu-GSX1300R 🤐 Ono by bolo idealne zjazdit boky na okruhu a potom dorazit stred na obycajnej ceste.

    Co uz vybrali sme si draheho konicka 😀 Ale choppraci su na dom fakt dobre-prďáci.

    Vy tam v tom Zlíne jazdíte same velke masiny, musim to tam prist omrknut. 😁

    #65337
    Natalka
    Účastník (Participant)

    Môžem aj ja jednu otázku…???

    Ja som si objednala Dunlop – predná D207 a zadná D220 – jazdím tak cca 100-120 (na fejzrovi som ešte moc nenajazdila) turistická pohoda, žiadna Pezinská Baba, žiadne škrkanie stupačiek (zatiaľ) 🙄

    Nemáte skúsenosti, kolko asi tie pneu vydržia? Sú nové, ešte ich nemám ani obuté.

    Ďakujem

    #65338
    tlmic
    Účastník (Participant)

    Natalka mal som tuto kombinaciu obutu na CBR600 , predná mi vydrzala cca 8,000km ale jednalo sa o D207RR predpokladam ze mas D207F. Zadna D220ST vydrzala slabych cca 5000km. Takze ak mas prednu „F“ a jazdis Fazera a svojim stilom tak si k tomu mozes nejaku tu 1000-ku km pripocitat.

    #65339
    Natalka
    Účastník (Participant)

    To zadna vydržala LEN 5 tis???!!! (teda +1000) to sa mi zda neskutočne malo!! Ja som počítala minimálne 10! 😕

    #65340
    kelisova
    Účastník (Participant)

    nemichejte japka s hruskama na sporta prijde sportovni guma treba 207,208,218a nebo gualifier a kdyz ste strelci tak 208rr,207rr nebo gp racer a na nahace a turisty dam 205,220,252 vse je totiz delane k danemu spusobu jizdy

    #65341
    tlmic
    Účastník (Participant)

    kelisova hele, tak ty japka s hruskama my prodali u vas na Moravě, dobrá cena-no nekup to. 😁 Ja som chcel k tej D207RR aj patricnu zadnu, lenze mal to tak skopmletovame a nechcel za boha inak, co som ho mal zabit?

    Natalka nechcel som ta nastrasit, to bola moja jazda 100-120-140-160-180……………………..mozno tych 10 spravis, neviem.

    #65342
    kelisova
    Účastník (Participant)

    prosimte do takovejch servisu ani nechot nebot i takove jsou 😟 . kde to bylo. ja dodavam gumy klukum kvam na sk. na lednicke. rovne a vzdy co jsem jim doporucil byli spokojeni a unas kluci taky

    #65343
    tlmic
    Účastník (Participant)

    Ja som to nebral ako nic zle, bol koniec sezony,on potreboval predat a bolo to za super cenu, preto som ich ani nesetril.

    #65344
    kelisova
    Účastník (Participant)

    a sme u dalsiho problemu at je tam cokoliv jen kdyz je super cena ja ti dam dobrou cenu vzdy na dunlop.

    #65345
    Natalka
    Účastník (Participant)

    takže mi chcete povedať, že som kupila hovadinu??? 🙄

    Ja si myslím, že športovejšia v predu a turistika v zadu je zlá kombinácia?? …hovorím, som panic v tomto.. ale aj keby to bolo zlé, už ich mám 😁

    #65346
    Natalka
    Účastník (Participant)

    pardon – NIE je zlá kombinácia som chccela napísať.. ved záber máš na zadné koleso. Zadná pneu by mala byť tvrdšia, nie?

    #65347
    tlmic
    Účastník (Participant)

    Natalka vobec sa nestresuj, obuj, jazdi a potom napises skusenosti.

    #65348
    kelisova
    Účastník (Participant)

    vzadnem pripade nestresuj vkazdem pripade mas dobre obuti a niceho se nemusis obavat a jak rika tlumic napises skusenosti

    #65349
    wert
    Účastník (Participant)

    no ja som dokazal za sezonu zodrat 2 zadne pneu na suzuki dr650r ta drala gumy ako diva 😁.

    #65350
    tlmic
    Účastník (Participant)

    eddy kolko sa spravilo na tych Michellin Power, v tej servisnej su poznacene km ked som to menil? Ta predna musi byt este v pohode? To boli velmi dobre pneu!

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 16 až 30 (z celkového počtu 34 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri