Connect with us

Kopia COC

Domov Diskusné Fóra Motoporadňa Kopia COC

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 21 )
  • Autor
    Príspevky
  • #71871
    MartineR
    Účastník (Participant)

    Ahojte, zhanam pre kamarata kopiu COC na Yamahu Virago. Nezalezi mu na obsahu ani roku vyroby. Neviem a nechcem vediet k comu mu to je, ak vsak mate takyto dokument, dajte prosim vediet. Udaje o Vasom motocykle mozete kludne pri skenovani alebo kopirovani prekryt. Za kazde blizsie info a pomoc vopred dakujem.

    #71872
    motokocur
    Účastník (Participant)

    Len si zahrávajte

    #71873
    SETHE
    Účastník (Participant)

    Nazdarr..ako myslis zahravajte? motokocur? ☹️ Ja suhlasim ze ak nam nexcu zakony povolit prihlasenie dobrych moto aj z rokov 1992 a vyssie..pricom tie su uplne v pohode,aspon vecsina… Tak pojdeme proti fyzlom svojimi vlastnymi pomockami…. Ved to neni normalne, sakexistuje volny pohyb tovaru v celej unii, a ked si xcem kupit s papiermi moto z roku aj trebars 1945,nas zakon my to nesmie branit..k***/** fix!! my sme pravny stat? ved je jedno ci si v zharanici kupim 40 rocny pisaci stroj, alebo moto… vec ako vec…. preco ma oberaju o slobodnu volu??????????????? pojeb**any byrokrati a slovensky ministri… hrozny zakon… ze vraj si mozem ak xcem moto…tak doviezta nahlasit sa dalen od r. 2000…alebo tak nejak…to co je za picovinu,s prepacenim??? ved tiemotorky sa vecsinou jazdia len polroku , teda ak mam aj 15 rocnu moto… ako by som mal 7… moja ma r.v. 94 nabehat sa podarilo tym majitelom predomnou pri normalne mototuristike nejakych 80tisic km .. co znamena, ze je akurat dobre zabehnutaaa… a emisie ma nizsie nez pojebana FELDA ALEBO NEJAKY DISLOVAA VeWerka !! sa spamatajte policajti!! lebo aj pre vas totu pisem,ale vela si aj tak asi nepomozeme,len vzajomnou mensou vojnou!!! 😟 😎 😀 😀 😀

    #71874
    raptor
    Účastník (Participant)

    Sethe opakujes sa!

    suhlasim s motokocurom

    martiner si inteligentny clovek, prosim ta zamysli sa a uvedom si co vsetko sa moze (nemusi) stat ak si tvoje riadky precita nejaky snazivi policajt z kriminalky

    #71875
    MartineR
    Účastník (Participant)

    raptor este raz opakujem, nie je to pre mna, ale jedneho znameho a neviem a nechcem vedet na co mu to je, no slubil som mu, ze to sem hodim.

    PS : a stou inteligenciou … no neviem, neviem … 😁 ja som v prvom rade hovado …

    #71876
    MartineR
    Účastník (Participant)

    raptor kedze sa nedaju upravovat prispevky tak otvaram novy…

    myslis, ze by som ja zhanal cokolvek (napr. papiere) na chopra ? mozno ked budem velky…no teraz urcite nie 😁

    #71877
    MartineR
    Účastník (Participant)

    SETHE v podstate budme radi, ak je nejake vekove obmedzenie, lebo inak by sa zo slovenska stalo srotovisko a zberna starych cerepov … ja mam rv 96 a ma tiez dost najazdene, no aspon viem ako a kym… a nie kupit nejaky dovoz bohvie odkial a od koho, ktoreho uz sa chce niekto na zapade silou mocou zbavit…

    #71878
    jaRRo
    Účastník (Participant)

    Dobremyslim ze si to vybavuje origos a chce vidiet ako to ma vlastne vyzerat ako ked som zhanal vyucny list 😀 🤐

    #71879
    raptor
    Účastník (Participant)

    Martiner nieco ti poviem o zapade, konkretne o svajciarsku ktore tak trochu poznam

    tam ked sa chce niekto zbavit motorky tak TAKA AKO JE ju ponukne na predaj,nespekuluje, nestaca km, nemaskuje (je jasne ze hajzlici sa najdu vsade ale v globale je to na 99% takto)

    ak sa motorka predava zo svajciarskeho motobazaru svajciarovi tak je motobazar POVINNY drzat dva roky zaruku na tu predanu motorku, preto si nikto nedovoli take psie kusy ako u nas ze zvarany ram alebo koleso na SS motorke

    motorka neprejde STK ak ma hrdzavy co len srobik

    svajciar nespekuluje nad tym ci bude menit olej alebo este vydrzi dalsich 5tkm, nespekuluje nad tym ze ak necha motorku v servise ci mu skutocne ten olejovy filter olej aj vymenia

    myslim ze slovaci su v porovnani zo zapadom daleko vacsi spekulanti

    #71880
    jaRRo
    Účastník (Participant)

    raptor to o stk a zhrzdavim srobikom si prehnal 😁 ok berem na vedomie ze to bolo obrazne v podstate mas pravdu 😁 😉

    #71881
    MartineR
    Účastník (Participant)

    raptor ako vzdy s tebou musim len suhlasit, no ked sa pozres na nansu inzerciu a obvolas X motoriek, tak verim, ze minimalne 50% (ak nie viac) bude dotiahnutych z talianska. A aky spekulanti su tam (a potom este aj ludia co odtial tie vraky tahaju sem) to Ti urcite pisat nemusim.

    jaRRo presne tak, vybavuje origos, potrebuje len videt, ze co vlastne ma zhanat. Ty mas zhanany vyucny list?? 🤐 😁 😁 😁 aj mne zozen 😉

    #71882
    SETHE
    Účastník (Participant)

    MartineR

    o.k. ale predsa sa mi len zdaa, ze je to pritiahnute za vlasy… prihlasovat moto od r. 1999/2001 … keby aspon od 1990.. to by som BRAL !! A NA DRUHEJ STRANE, AK NIEKTO TUZI PO CREPE ALEBO VETERANOVY JE TO JEHO OSOBNA VEC….

    #71883
    dusik
    Účastník (Participant)

    raptor Švajčiari nikdy neprešli a myslím že ani neprejdú týn čím Slováci – komunizmus, biedu, privatizáciiu-rozkrádanie, chaos, bordel, ojeby a inú špinu, nedotkla sa ich ani jedna vojna atď…..

    Majú to asi na háku keď si môžu kúpiť fungel novú motorku pri všetkom prepychu z polročnej mzdy 🙂

    Keď povieš a povedz aj b. 🙂

    #71884
    SETHE
    Účastník (Participant)

    dusik tak..tak…. suhlasim! 😠 😎

    #71885
    wardo
    Účastník (Participant)

    Ja mam dovazane moto, kupil som ho na inzerat, od chalana z nemecka cez ebay, doviezol, prihlasil …. Zda sa to celkom jednoduche, ale tiez by to neslo tak lahko bez "zjednodusovacich" poplatkov. Im sa proste stale cosi nepacilo na mojom COC a pritom som to mal priamo z Kawasaki z Nemecka. NO ale som rad ze to takto nakoniec dopadlo a mozem jazdit 😉

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 21 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri