Kopia COC
Domov › Diskusné Fóra › Motoporadňa › Kopia COC
- Toto téma obsahuje 20 odpovedí, 10 hlasov, a bola naposledny upravená pred 18 rokmi, 9 mesiacmi od
MartineR.
-
AutorPríspevky
-
22. marca 2007 o 7:03 #71886
wardo
Účastník (Participant)A naozaj tu chyba editacia prispevkov 😛
26. septembra 2007 o 12:32 #71887Francesko
Účastník (Participant)raptor policajta z kriminálky to bude zaujýmať až keď nahlásí Obvodný úrad pre cestnú dopravu a pozemné komunikácie falšovanie verejnej listiny.
MartineR neviem načo to zháňa tvoj kamoš, veď mu výhradný dovozca pošle originál ktorý netreba nikde preverovať a porovnávať26. septembra 2007 o 15:16 #71888Lavergsx600
Účastník (Participant)SETHE sijaci ci pisaci stroj je vec veru mas pravdu ale motorka alebo auto vec neje. je k tomu zakon a nepatri to do kategorii VEC. Vies ako som na to prisiel? … Buduci rok si chcem kupit masinu a tak som zistoval informacie ohladom poistenia. konal som s riaditelmi vsetkych poistovni vo veci poistenia motorky ktora sa nachadza v nehnutelnosti. Dospeli sme k zaveru ze sa to neda. pretoze motorka neje vec, poistit sa daju len veci v danej nehnutelnosti , GARAZI. cize prilba, konbineza, rukavice a podobne , ale NIE MOTORKA… takze len tolko k tym pravidlam o dovoze motoriek a aut. Aje to dobre, aspon sa tu nedovazaju stare sroty.
26. septembra 2007 o 15:26 #71889Lavergsx600
Účastník (Participant)Veru svajciari maju najlepsiu kvalitu ojazdenych automobilov, smotorkami nevie ako to je, lebo dovazam len auta… dovod preco su aj take kvalitne po tehcnickej stranke je aj ten ze sa neposipuju cesty solou. Okrem kvality aut su aj zaujimave ceny.. ale tato tema je inom,ja len som cel povedat ze s raptorom suhlasim
26. septembra 2007 o 15:48 #71890duggo
Účastník (Participant)SETHE ma pravdu, dnes som konecne po viac ako mesiaci prihlasi dovezenu motorku. Pri okienku so vsetkymi sk***enimi potrebnymi vymyslenymi dokladmi som dal ziadost o znacku a ten chuj mi zahlasil, ze nemas opeciatkovanu fakturu. Ja ze tunak je nemecka peciatka a moje meno a meno predajcu a vsetko, on, ze opeciatkovat ti ju musi obvodny urad. Hovorim, ze teraz som tam bol p**e, vsetko potrebne co som mal spravit som za ten mesiac spravil a na obvodnom mi povedali, ze vsetko mam a chod si pre znacky. ON, ZE NIE TREBA PECIATKU. Cakal som tam, na tuto odpoved asi hodinu. Tak som sa zobral a isiel cez mesto 140 pre peciatku, trosku nasraty som vosiel za pankom a vysvetlil, ze treba mi peciatku. Panko, sa na mna kukol a povedal, to aky k***t ta sem poslal ? preco by som ti mal davat na originalnu fakturu peciatku, to ci si vymyslaju za picoviny ? to mi povedal, tak mu vravim, ze nech mi da peciatku na prefoteny original, na to on, ze nic take sa nemoze davat. Ze nech mam poslat toho chuja za nim a nech mne preplati benzin a na papier mi napisal, ze oni originalne faktury nepeciatkuju ! podpisal sa a dal tam peciatku. Tak som letel 150km/h na policiu, bez cakania som dal ten papierik tomu fizlovi a on, ze dobre teraz ti dam zasa ja papierik !?!?!?!?!? skoro ma tam porazilo !! co som ja nejaky k***t, ze si ma budete tunak posielat ? tunak je original faktura !! naco vam je, kludne som tu motorku mohol dostat bez nejakej faktury, keby som ju neupoval z obchodu. Co sa zmeni na tej fakture, ked tam bude peciatka ? Som myslel, ze fakt neni na svete vacsich k***tov. potom vosiel do kanclu dalsi volaky starsi pan a povedal, ze to neni treba, tu peciatku. Ze OK pockajte si na znacky, mu hovorim, ze mi dajte aspon nejake pekne cislo, ked ste ma prehnali. Len sa zasmial a nic. Keby si ten k***t uvedomil, ze ma prehnal cez mesto, ze keby som tam nemal moto, ze mozem ist autobusom a dojist znova zajtra, lebo by som to nestihol, alebo taxikom za 500 hore dole, aby som to stihol.
Jednoducho ma ako vzdy nasrali a hotovo.
ps. Ako vzdy sa tam prechadzali zname tvare bez cakania so znackami.27. septembra 2007 o 5:18 #71891MartineR
Účastník (Participant)Dakujem za cenne rady.
Motorka je prihlasena, dokonca "v rade" si odstala aj znacku s troma trojkami a vsetci su spokojni 😉 -
AutorPríspevky
- Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.
TEST Kove 800X GT (2026): Čína, ktorá dospela. Prekvapenie roka na strednom Slovensku
Na naháči svetom: 245 000 km na Yamahe FZ1N a nechystá sa skončiť
DVOJTAKTNÁ REVOLÚCIA: Kawasaki sa po 20 rokoch vracia s veľkými 2T modelmi KX327 a KX327X!
Ladený výfuk neznamená hlučnejší. Znamená lepší — a to je alchýmia, nie kováčstvo
ZBERATEĽSKÝ SVÄTÝ GRÁL: BMW predstavuje limitovanú edíciu M 1000 RR Isle of Man TT!
TEST Benda Chinchilla 350 CVT: Mestský chuligán, ktorý posiela skútre do dôchodku
SÚBOJ GENERÁCIÍ: Nový Triumph Scrambler 900 vs. ikonická klasika Bonneville T100
BMW Vision K18: šesť valcov, šesť výfukov a drzosť, akú od Bavorov dlho nebolo
TEST Voge 625 DSX: Crossover, ktorý prešiel africkou školou odolnosti
Harley-Davidson štartuje sezónu 2026: Nový showroom v Bratislave a legendárna Experience Tour
ZBERATEĽSKÝ SVÄTÝ GRÁL: BMW predstavuje limitovanú edíciu M 1000 RR Isle of Man TT!
TEST Benda Chinchilla 350 CVT: Mestský chuligán, ktorý posiela skútre do dôchodku
Na naháči svetom: 245 000 km na Yamahe FZ1N a nechystá sa skončiť
Ladený výfuk neznamená hlučnejší. Znamená lepší — a to je alchýmia, nie kováčstvo
DVOJTAKTNÁ REVOLÚCIA: Kawasaki sa po 20 rokoch vracia s veľkými 2T modelmi KX327 a KX327X!
