Connect with us

Kopia COC

Domov Diskusné Fóra Motoporadňa Kopia COC

Zobrazuje sa 6 príspevkov - 16 až 21 (z celkového počtu 21 )
  • Autor
    Príspevky
  • #71886
    wardo
    Účastník (Participant)

    A naozaj tu chyba editacia prispevkov 😛

    #71887
    Francesko
    Účastník (Participant)

    raptor policajta z kriminálky to bude zaujýmať až keď nahlásí Obvodný úrad pre cestnú dopravu a pozemné komunikácie falšovanie verejnej listiny.

    MartineR neviem načo to zháňa tvoj kamoš, veď mu výhradný dovozca pošle originál ktorý netreba nikde preverovať a porovnávať

    #71888
    Lavergsx600
    Účastník (Participant)

    SETHE sijaci ci pisaci stroj je vec veru mas pravdu ale motorka alebo auto vec neje. je k tomu zakon a nepatri to do kategorii VEC. Vies ako som na to prisiel? … Buduci rok si chcem kupit masinu a tak som zistoval informacie ohladom poistenia. konal som s riaditelmi vsetkych poistovni vo veci poistenia motorky ktora sa nachadza v nehnutelnosti. Dospeli sme k zaveru ze sa to neda. pretoze motorka neje vec, poistit sa daju len veci v danej nehnutelnosti , GARAZI. cize prilba, konbineza, rukavice a podobne , ale NIE MOTORKA… takze len tolko k tym pravidlam o dovoze motoriek a aut. Aje to dobre, aspon sa tu nedovazaju stare sroty.

    #71889
    Lavergsx600
    Účastník (Participant)

    Veru svajciari maju najlepsiu kvalitu ojazdenych automobilov, smotorkami nevie ako to je, lebo dovazam len auta… dovod preco su aj take kvalitne po tehcnickej stranke je aj ten ze sa neposipuju cesty solou. Okrem kvality aut su aj zaujimave ceny.. ale tato tema je inom,ja len som cel povedat ze s raptorom suhlasim

    #71890
    duggo
    Účastník (Participant)

    SETHE ma pravdu, dnes som konecne po viac ako mesiaci prihlasi dovezenu motorku. Pri okienku so vsetkymi sk***enimi potrebnymi vymyslenymi dokladmi som dal ziadost o znacku a ten chuj mi zahlasil, ze nemas opeciatkovanu fakturu. Ja ze tunak je nemecka peciatka a moje meno a meno predajcu a vsetko, on, ze opeciatkovat ti ju musi obvodny urad. Hovorim, ze teraz som tam bol p**e, vsetko potrebne co som mal spravit som za ten mesiac spravil a na obvodnom mi povedali, ze vsetko mam a chod si pre znacky. ON, ZE NIE TREBA PECIATKU. Cakal som tam, na tuto odpoved asi hodinu. Tak som sa zobral a isiel cez mesto 140 pre peciatku, trosku nasraty som vosiel za pankom a vysvetlil, ze treba mi peciatku. Panko, sa na mna kukol a povedal, to aky k***t ta sem poslal ? preco by som ti mal davat na originalnu fakturu peciatku, to ci si vymyslaju za picoviny ? to mi povedal, tak mu vravim, ze nech mi da peciatku na prefoteny original, na to on, ze nic take sa nemoze davat. Ze nech mam poslat toho chuja za nim a nech mne preplati benzin a na papier mi napisal, ze oni originalne faktury nepeciatkuju ! podpisal sa a dal tam peciatku. Tak som letel 150km/h na policiu, bez cakania som dal ten papierik tomu fizlovi a on, ze dobre teraz ti dam zasa ja papierik !?!?!?!?!? skoro ma tam porazilo !! co som ja nejaky k***t, ze si ma budete tunak posielat ? tunak je original faktura !! naco vam je, kludne som tu motorku mohol dostat bez nejakej faktury, keby som ju neupoval z obchodu. Co sa zmeni na tej fakture, ked tam bude peciatka ? Som myslel, ze fakt neni na svete vacsich k***tov. potom vosiel do kanclu dalsi volaky starsi pan a povedal, ze to neni treba, tu peciatku. Ze OK pockajte si na znacky, mu hovorim, ze mi dajte aspon nejake pekne cislo, ked ste ma prehnali. Len sa zasmial a nic. Keby si ten k***t uvedomil, ze ma prehnal cez mesto, ze keby som tam nemal moto, ze mozem ist autobusom a dojist znova zajtra, lebo by som to nestihol, alebo taxikom za 500 hore dole, aby som to stihol.

    Jednoducho ma ako vzdy nasrali a hotovo.

    ps. Ako vzdy sa tam prechadzali zname tvare bez cakania so znackami.

    #71891
    MartineR
    Účastník (Participant)

    Dakujem za cenne rady.

    Motorka je prihlasena, dokonca "v rade" si odstala aj znacku s troma trojkami a vsetci su spokojni 😉

Zobrazuje sa 6 príspevkov - 16 až 21 (z celkového počtu 21 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri