Connect with us

Kysucka akcia

Domov Diskusné Fóra Zrazy a akcie Kysucka akcia

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 74 )
  • Autor
    Príspevky
  • #78561
    pogicko
    Účastník (Participant)

    Napadla ma taka vec ras ked som sla do chlieva pozret, a kedze je telo snahu a prsalo a to vsetko zamrlo tak som ti tak slahla na zem ze normalne ma napadlo

    co keby sa diala akcia na kysuciach hm nebolo by to nadherne sneh napadal a drevo sa reze uklada sa do kotolne a zasa sa krade a znova na traktore sa chodi….

    9-10.2.2008 na kusuciach sa kona akcia

    kedze ta exe sa dako dototo tak si vravim ze ak ma niekto chut si vypit pivecko v spolocnosti hovad a zabavit sa na barovom stole a vsetko co stou zabavou suvisi nech sa paci mozte prist..

    ubytovanie na jednu postel 250sk…

    kona sa to presne v Starej Bystrici v HASICKEJ budove

    #78562
    jybka
    Účastník (Participant)

    pogicko ja chcem ja………….. 🙂 🙂 🙂

    hlasim saaaaaaaaa 🤣 🤣 🤣 dame si do nosa… 🙂 😉

    mozem si zobrat aj lyze? 😇

    #78563
    eXeBaT
    Účastník (Participant)

    No tak na túto garážovú párty sa prídem pozrieť 😀

    #78564
    ZOMBY
    Účastník (Participant)

    V mojem revire sa bude konat zabava! no dobre mate to povolene! 😁

    #78565
    zahri
    Účastník (Participant)

    Pogicko> co to presne za akciu?? 😶 je tak 50/50 ze budem ostavat v ziline ten weekend tak mozno by som chytil slinu a dosiel tiez.. skus cosi viac popisat o tom 😉

    #78566
    ZOMBY
    Účastník (Participant)

    zahri ja ti to popisem prides do baru stretnes pogo ta ti ukaze jako sa pije tekila budu ta stipat oci budes samotat mozno zvracat rano sa prebudis na neznamom mieste mozno sam mozno nie skontrolujes zranenia stav kreditoch a s ukrutnou opicou pojdes tam odkial si prisiel! potom tu budes vypisovat ako bolo super! 😈

    #78567
    doctor
    Účastník (Participant)

    Ja by som aj dosiel!

    #78568
    Satyr
    Účastník (Participant)

    A nebude mrznut,TO LEN TAK, Ja ked sa vyvratim tak na poriadok a chrnim až do rana. Kua ved ja niesom otužily ako eskimak, alebo teras po novom ich prezivaju ladovy medvedi

    #78569
    zahri
    Účastník (Participant)

    Zomby> no tekilu nepijem ale snad aj ine tam tecie 😁 stav penazenky kontrolovat velmi nemusim lebo uz viem ze ked mam love a chut tak pijem.. no a tak som sa naucil brat mnozstvo prachov ktore mozem pustit 😁 takze staci kontrolovat ci aspon doklady su v penazenke 😁

    #78570
    jybka
    Účastník (Participant)

    zahri to je len taka "eksn" na kysuciach,kde sa bude pit,rozpravat (nielen) o motorkach a tak…

    proste kto chce pride… 🙂 🙂

    #78571
    zahri
    Účastník (Participant)

    jybka ja sa vypytujem aj kvoli tomu ze to vyzera eksn kysucanov ako naroda a nie ako motokysuce eksn 😉 takze som zvedavi co sa este dozviem o tom 😁

    #78572
    jybka
    Účastník (Participant)

    zahri jaaaj….tak je to motokysuce eksn… 😁 😁 ak nikto nepride,vypijeme si len s pogicko… 😈 😈

    #78573
    viper
    Účastník (Participant)

    To sa mi neako nezda… pre mna ako kysucana sa to zda byt nerealne….

    #78574
    jybka
    Účastník (Participant)

    viper a to uz preco??

    #78575
    zahri
    Účastník (Participant)

    jybka takze ta hasicska budova je krcma ci ako?? 😶 som uz nejaky dezorientovany z toho 😁

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 74 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri