Connect with us

Kysucka akcia

Domov Diskusné Fóra Zrazy a akcie Kysucka akcia

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 46 až 60 (z celkového počtu 74 )
  • Autor
    Príspevky
  • #78606
    CHACKY
    Účastník (Participant)

    jybka jybkaaaaaa 🤣 🤣

    pogicko pogna ty si riadny básnik… tak tento krát som ti nemusela priťať aby si mohla vymyslieť zasa niečo? čo? postačil aj ľad… checheeee 🤣 🤣

    #78607
    CHACKY
    Účastník (Participant)

    ZOMBY nach ty… 😉

    #78608
    pogicko
    Účastník (Participant)

    CHACKY pogna ze 10min 😁 cozeeeeeeee….si sa skym zrazela to isto ten lad unas na dvore…meneeeeej….to je za rohom micna za rohom… 😎 😈

    ZOMBY ale preco by si chodil sak vecne ta niekto odvezie 😁 😀

    #78609
    pogicko
    Účastník (Participant)

    a poculi ste starsi rod. tak laskavo tu napiste co precteme kelo vas prinde…. 🙂

    #78610
    zahri
    Účastník (Participant)

    Ako tak citam tak spoluziaka co mam z KNM tak doteraz som si myslel ze nevie rozpravat a teraz uz viem ze to chudak on len svojim narecim stale 🤣

    #78611
    CHACKY
    Účastník (Participant)

    zahri 😁 😁

    #78612
    zahri
    Účastník (Participant)

    CHACKY sa smej..ale ked tak clovek na neho pozrie a pocuva ho tak 🤐 radsej dalej nehovorim 😈

    #78613
    pogicko
    Účastník (Participant)

    zahri 😁 😁 😁

    #78614
    ZOMBY
    Účastník (Participant)

    Inak ak scete vedit ako to tam vypada a jaka je tam zabava nech sa lubi [linka]

    😈

    #78615
    zahri
    Účastník (Participant)

    ZOMBY vzhladom na to ze taku hudbu velmi nemusim 🤐 tak by som sa tam musel inak naje*at 😀 keby ze tam dojdem 😎

    #78616
    zahri
    Účastník (Participant)

    Neviem ci to sem este mozem ale.. ako vam to dopadlo babule?? 👋

    #78617
    pogicko
    Účastník (Participant)

    zahri uuf..chlapce zlaty vsetko sa robilo od prevracania kontainerou po soldsaid a dalej sa to rozvijalo ranajsou unavou. o 10tej hodine sa odchadza ,bolo tusim zahlasene a odislo sa az teras…takze sme si pospali unas v chalupke aj sme si zaspievali ci zahrali na gitarke bolo mne osobne veeelmi dobre…

    nadrbala som si do seba tabletku a hovno mi pomaha..juuj teda hlava ma boli jako….idem teda spat 👋 😁

    #78618
    Satyr
    Účastník (Participant)

    Pogicko,SORRY,viem je to prd platne ale len som zasmradil vzduch v st bystrici, to by bol hriech nevyužit nadherny vekend. SORRY

    #78619
    pogicko
    Účastník (Participant)

    Satyr nerozumiem

    #78620
    Satyr
    Účastník (Participant)

    Len som prefrčal okolo ale Nezastavyl som využivam každu možnu chvylu na rozstrapatenie učesu

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 46 až 60 (z celkového počtu 74 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.
Advertisement

Partneri