Connect with us

Laserovy radar

Domov Diskusné Fóra Kaviareň Laserovy radar

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 19 )
  • Autor
    Príspevky
  • #81428
    dixi
    Účastník (Participant)

    S prichodom noveho cestneho zakona sa vyzbrojili aj nase zelene bytosti novymi pre nas nie velmi lichotivymi zbranami – laserovym radarom ktory ma byt mobilny takze nieje pevne zabudovany ako sucast policajneho auta.jeho velkou nevyhodou pre nas je dosah zamerania az do 1km s moznostou detailneho zvetsenia digitalnej foto ktoru zachyti.Vymiznu motorkari s nasich ciest a stretneme sa vsetci na nutenych pracach za pokuty pre prekrocenu rychlost – lebo aj taka moznost je : odpracovat si pokutu verejne prospesnymi pracami,alebo jazdime: – bez znaciek,- zasadne po zadnom,- poctivo ako zakon kaze . . . ????

    Alebo pospominame na casy nie tak davno minule,ked sme sa nahanali so sudruhmi VB a zacneme sa s nimi opet nahanat ??? 😁 🤣

    #81429
    kuzelinko
    Účastník (Participant)

    dixi a ty nosis znacku vpredu?

    #81430
    AIR
    Účastník (Participant)

    No tak dokazu nahravat aj z protilahleho kopca, kde ich nevidis a nemusia ta zastavovat, ked budu mat zaznam s tvojim e.č. tak si ta zavolaju na spravne konanie…. nevyhodnocuju to priamo na mieste…

    no a nakupili ich vyse 100ks a tak je ich v kazdom okrese pozehnane ☹️

    #81431
    Venco
    Účastník (Participant)

    Okresov mame tusim 79, tak vela ich v okresoch nie je 😉

    No bude ze to srandy, hlavne pri takej transslovenskej ceste 😕

    #81432
    AMIS
    Účastník (Participant)

    Neviďte všetko tak čierne ako to Fico maluje na červeno 😛

    #81433
    Matooo
    Účastník (Participant)

    AMIS som siel v pondelok z KE do BA v case obeda a som dakoval bohu ze kolko hliadok som vymakol pred restauracnymi zariadeniami, resp. mi niekto blikol a daval som k***a bacha na flekoch kde je ich casto vidiet. Stale ich je vela na cestach idu po ojrach ako supy ☹️

    #81434
    cazzo
    Účastník (Participant)

    dixi : to je fuckt: z predu mi môžu spraviť foto ,môjho riedkeho chrupu a po porade s mojím dentistom ma predvolať na Okresné oddelenie verejnej bezpečnosti Bratislava -Feldvidék 😁

    #81435
    AMIS
    Účastník (Participant)

    Cazzo a na oddelení ti ten chrup ešte preriedia 😁

    #81436
    VladiB
    Účastník (Participant)

    Verejnoprospešné práce? keďže ako redakcia slúžime informáciami i verejnému záujmu, požiadame políciu o to, že by sa verejnoprospešné ? nútené práce pre motorkárov dali odpracovať u nás v redakcii ? (testovanie moto, fotenie a tak). Čo vy na to ?

    #81437
    cazzo
    Účastník (Participant)

    VladiB veľmi dobrý nápad! Dojdem testovať karimatky a spacáky 😁

    #81438
    VladiB
    Účastník (Participant)

    cazzo No super ako sa nám to pekne rozbieha, vypneme alarm a budeš spávať v karimatke pred dverami redakcie, neboj sa vchod je zastrešený.

    Tak kde je nejaký radar…

    😀

    #81439
    VladiB
    Účastník (Participant)

    Inak Amis s hlinikáčmi na Stelviu by mohol rozvážať predplatné po SR, čo vravíš Amisko

    #81440
    kuzelinko
    Účastník (Participant)

    Matooo zarabaju, ved Velka noc sa blizi a detom uz vajca nestacia…. a co sa tyka odpracovania: nasi obcania farby hovna sa uz tesia na Luniku IX ako im to tam pekne neposlusny vodici poprataju ☹️

    #81441
    cazzo
    Účastník (Participant)

    VladiB alebo radšej namontovať hliníkové konvy na Stelvio a zvážať mleko od alpských bauerov,dolu do mlékarne 😁

    #81442
    AMIS
    Účastník (Participant)

    Vladi beriem a budem aj trúbiť, keď sa vrátim do redakcie pre tovar, tak môžem Cazzovi mikrovlnkou (môj výfuk)zakúriť do spacáku 😇

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 19 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri