Connect with us

Leasing motocykla

Domov Diskusné Fóra Motoporadňa Leasing motocykla

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 24 )
  • Autor
    Príspevky
  • #69433
    Eriq
    Účastník (Participant)

    cafte, potrebujem poradit… v zime by som chcel kupit motorku na leasing, asi horneta 600 alebo bandita 600 S, este uvidim… ale chcem jazdenu, tak do 130K-140K… neviete o nejakej vyhodnej leasingovke ktora by to zrealizovala? je taka vobec? ak ano, preplatil by som moc? chcel by som to na 2 roky… dakujem ze vsetky rady…

    #69434
    cygno
    Účastník (Participant)

    No neviem, ci leasingovka bude ochotna leasovat jazdenu motorku do 150K. Za taku cenu si zober radsej spotrebny uver, pri leasingu musis platit aj havarijnu poistku z ceny novej motorky, pravdepodobne.

    #69435
    Eriq
    Účastník (Participant)

    aha, to som nevedel… a myslis ze ma „spotrebak“ vyjde viac ako na 20.000? bo zas nechcem vela preplatit 🙁

    #69436
    mirolc
    Účastník (Participant)

    tiež pochybujem, že leasingovka prefinancuje jazdenú motorku ale s tou havarijnou poistkou to tiež nie je celkom pravda, lebo ja som kupoval novú motorku a nemusel som motorku poisťovať havarijnou poistkou

    #69437
    doctor
    Účastník (Participant)

    Skus si pootvarat nejaky stranky bank tam zvyjnu mat moznosti spottrebneho uveru kolko kedy zaplatis.Ja som si pred troma rokmi zobral 92000 a preplatim okolo 15000.

    #69438
    doctor
    Účastník (Participant)

    [linka]
    skus podla nejakych takychto.Ostatne by sa nemali nejako velmi odlisovat ale aj tak je najrozumnejsie ist do banky osobna a na mieste ti povedia presne vsewtky podmienky.

    #69439
    raptor
    Účastník (Participant)

    odporucam bezucelovy uver, banky ho CHCU poskytovat a v tomto pripade usetris cas nervy a mozno aj nejaky peniaz za tlaciva potvrdenia a neviem co, ja som bral v SLSP bezucelak 70 papierov, splacam ho tri roky po 2550 korun sice preplatim o 22000 povodnu sumu ale oplati sa to viac, navyse jedno velke minus cez leasing, MOTORKA PO CELU DLZKU SPLACANIA LIZINGU NEPATRI TEBE ALE LIZINGOVKE, v pripade ze nebudes schopny splacat tak ti ju zoberu a tebe nezostanu ani peniaze ani motorka, skus si vyjednat v banke nejaky slusny urok ale rataj s tym ze ak chces peniaze na uver tak jednoducho preplatis a pozor aj na rozne „manipulacne“ poplatky ktore znizuju celkovu financnu vyhodnost lizingu / uveru

    #69440
    Dussan
    Účastník (Participant)

    Co som sa ja tocil okolo leasingu tak na Slovensku to je este v plienkach. Podlamojich informacii robi leasing na moto iba CSOB a asi aj OTP leasing a aj to iba na nove moto. Jazdenu u nas nezalizujes 🙁

    #69441
    ope
    Účastník (Participant)

    mirolc : a to v ktorej leasingovke netreba havarijnu? To chces povedat, ze ak roztrepes moto a nahodou prezijes co dalej?

    #69442
    reed
    Účastník (Participant)

    ope: ja som videl reklamu OTP leasing-vraj ponukaju taku možnosť,že si moto nemusiš poistiť.Bohužial neviem,či je to len reklamný ťah alebo su tam nejaké špeci podmienky…Ale aj mna by to zaujímalo,nakolko sa tiež chystam líznuť mašinu(funglovku)

    #69443
    cygno
    Účastník (Participant)

    Dussan rozsir si informacie este minimalne o VB Leasing (som si 100% isty, ze robia leasing aj na moto – pretoze cez nich leasujem svoju vlastnu moto). Co sa tyka nepotrebnosti havarijneho poistenia mam taky dojem, ze nepojde o klasicky financny leasing ale o nejaku formu spotrebneho uveru, popripade splatkovy predaj. Mozno sa ale domnievam zle.

    Ja mam napriklad celkom dobry pocit z toho, ze mam motorku havarijne poistenu a takisto proti kradezi. To je v podstate jeden z dovodov, preco som bral motorku na leasing – lesingovky maju nizsiu sadzbu havarijneho poistenia ako bezny smrtelnik.

    #69444
    Kenny
    Účastník (Participant)

    Leasing na novú moto sa dá určite zobrať aj bez poistenia myslím že do 250 000, vtedy sa podpisuje bianco zmenka, poistky na moto sú príšerné drahé aspoň u nás 😕

    #69445
    Eriq
    Účastník (Participant)

    ok asi si teda poziciam z banky… takze mam brat bezucelovy? nie spotrebny? do banky zajdem, ale to ma este cas, len sa musim uistit ze to pojde a nepreplatim vela… tych 20.000 sk mi nevadi ak preplatim, to je este v poho si myslim, ked si pozicam cca 80-10.000 na 2 roky…

    #69446
    Eriq
    Účastník (Participant)

    [url=[linka] toto mi vyslo… preplatil by som 15.000 za 2 roky pri 100.000 sk… nie je to nejak malo? urcite tam bude nejaky hacik 🙁

    #69447
    Eriq
    Účastník (Participant)
Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 24 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri