Connect with us

Leasing motocykla

Domov Diskusné Fóra Motoporadňa Leasing motocykla

Zobrazuje sa 9 príspevkov - 16 až 24 (z celkového počtu 24 )
  • Autor
    Príspevky
  • #69448
    reed
    Účastník (Participant)

    Aj mne sa zda 15 litrov malo.To už banky vedu taký krutý konkurenčný boj,že zabudli na zdierenie svojich klientov? Hmmm,tak podla mna sa chod povypytovat do banky uplne na všetky možnosti.Ja však tiež odporučam bezučelový uver.

    #69449
    cygno
    Účastník (Participant)

    Neboj sa, preplatis viac. Neviem ake udaje si musel zadavat, ale podla mojich informacii pri bezucelovych spotrebnych uveroch banky nejdu vacsinou pod 12% urok (ak si primerne zarabajuci clovek a mas okolo 20 mesacne cisteho) Tieto modelove vypocty sluzia podla mna len na pritiahnutie klienta. Chod sa opytat rovno do banky, kde mas ucet a najdes haciky.

    #69450
    Eriq
    Účastník (Participant)

    keby som zarabal 20.000 cisteho, neberem si pozicku 😁 ale keby to bolo okolo tych 12-13% tak by to bolo v pohode, to by za dva roky bolo nejakych 26.000 navyse zo 100.000… to by sa dalo…

    #69451
    reed
    Účastník (Participant)

    No Eriq,ver tomu že 20 čisteho dnes nieje dost nato aby si sa zaobišiel bez pôžičiek a úverov. 😕

    #69452
    DucatiSt4s
    Účastník (Participant)

    [linka]

    Chlapi, …po vyške som sa konečne dostal do situácii kedy si „možem“ kúpiť mašinu po ktorej túžim, preto som veľmi dokladne analyzoval a rozoberal možnosti splácania. Keďže som menší maniak do DUCATI o značke som nerozmýšľal, rozhodoval som sa len medzi jednotlivými typmi. Ale spať k leasingu, ak človek nechce vyhodiť do vzduchu cca 30000Sk ročne za poistenie mašiny, jednoznačne nech si zoberie úver. Po 3 rokoch splácania je to 90000Sk , no pri vhodnom úvere je preplatená čiastka asi o 2/3 menšia . Nechcem tu robiť žiadne reklamy bankám, ale ak niekto chce spotrebný bezúčelový úver najvýhodnejší bol v Unibanke. Nakoniec som kúpil ST2, ale určite si neskor kúpim ST4s

    To som písal niekedy v máji, nakoľko úvery šli hore človek preplatí viac ale stále platí to čo som písal.

    #69453
    Eriq
    Účastník (Participant)

    ok dik za tip… ked uz teda mas nejaku tu skusenst, kolko odhadujes ze preplatim, ked si pozicam 100-vku na 2 roky? priblizne… inak gratulujem k super masine 😉

    #69454
    cygno
    Účastník (Participant)

    Ked to zratas vsetko spolu, tak minimalne 20. Pocuvaj eriq zbehni do banky (alebo este lepsie do dvoch troch) a uvidis. Mimochodom, kolko uź makas?

    #69455
    Eriq
    Účastník (Participant)

    2-3 mesiace? 😁 ale ja robim u fotra, ma autodopravu, takze uver mu hodim na krk nech plati 😁 len ma asi zabije ked si kupim bandita alebo nieco podobne… stale ma nahovara na motarda 😁 lebo je lahsi a nema taku silu… a kedy si mam kupit tu motorku? cez zimu su lacnejsie? oplati sa to?

    #69456
    Eriq
    Účastník (Participant)

    inak motorku by som bral asi odtialto: [linka]

    dufam ze spravim dobre…

Zobrazuje sa 9 príspevkov - 16 až 24 (z celkového počtu 24 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri