Connect with us

Mladíci podpálili a nahrali si horiacu mačku

Domov Diskusné Fóra Kaviareň Mladíci podpálili a nahrali si horiacu mačku

Zobrazuje sa 12 príspevkov - 31 až 42 (z celkového počtu 42 )
  • Autor
    Príspevky
  • #71856
    dominator
    Účastník (Participant)

    veru nechutne, no horsie je ked clovek podpali cloveka..

    #71857
    santal007
    Účastník (Participant)

    dominator ☹️ neviem …ci sa da v tomto pripade vraviet o horsom a lepsom…lebo toto je poste chore…. total…a nechcem si ani len pomysliet,ake to bude… ked tieto obludy budu mat raz deti a manzelky.. 😟 😟 😟

    #71858
    santal007
    Účastník (Participant)

    MartineR na toto netreba rozum ale cit !!!… u nas sa ocitlo nie jedno zviera z ulice…a par ich bolo vazne v hroznom stave … kym si ma nasli presli peklom…. dolamane labky… stahnuta koza…diera vbrusku..vylamane zauby..zachvaty..ktore pochadzali od uderov do hlavy..ako povedal pan doktor…..a ine..a ich psychika… bola na tom asi najhorsie…. 😟

    #71859
    MartineR
    Účastník (Participant)

    santal007 u nas… znamena to, ze robis v utulku? ked som zhanal psa, bol som v trencianskom utulku, zvierata sice zdrave, ale verim, ze stastne z toho, ze ich niekto vyhodil na ulicu, asi neboli …

    Priznam sa, ze nemam rad macky (nebudem rozoberat preco), no toto by som nedokazal spravit.

    A neboj, cit dostanu … vazni potrebuju vela lasky

    #71860
    santal007
    Účastník (Participant)

    MartineR nie… u nas doma…..aj ked to tu je nekedy— ako utulok 🙄 … mimochodom …ja mam 2 kocurov…jeden je ukazkou super pristupu super ludi… 😟 …bol uz dospely.. nemal ani kilo…ale po liečbe a operaciach….ma 6kg… je nadherny..ale strach a depky ma stale… 😕

    #71861
    santal007
    Účastník (Participant)

    Temny nie toto vazne nie ani nic tomuto..podobne….ale mas pravdu……asi absencia vychovy zo strany rodicov je riadna 😕

    #71862
    Albion
    Účastník (Participant)

    V cítení bolesti sme si zo zvieratami rovní…

    …kvak…

    #71863
    trimer
    Účastník (Participant)

    nasilie plodi zas len nasilie.

    vzdelanie nie je liek na inteligenciu, ale pri vcasnom podani posobi ako serum.

    myslim ze maju este sancu, len to chce sprvavny pristup

    #71864
    santal007
    Účastník (Participant)

    trimer ano… oni.. mozno ano…

    #71865
    palozo
    Účastník (Participant)

    Ja som tiež mladá gererácia, ale nechápem čo to s tou mládežou deje. Násilie, vulgarita, a ja neviem čo všetko ešte. Nedal by som im tri roky, ale ruky odťal, aspoň jednu nech poznaju čo je to utrpenie, a potom by si uvedomili

    že či je to sranda alebo nie. 😟 ☹️

    #71866
    pitbulka
    Účastník (Participant)

    Začínajú "IBA" mačkou a raz budú pokračovať….ani myslieť na to nechcem ☹️ pri takýchto a podobných prejavoch agresivity ma napadá len jeden trest…. nahusto narezať a poriadne posolliť rany!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    #71867
    Albion
    Účastník (Participant)

    pitbulka si s mačiatkom vie inak poradiť 😎

Zobrazuje sa 12 príspevkov - 31 až 42 (z celkového počtu 42 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.
Advertisement

Partneri