Connect with us

Mlhos kontra cely Vesmir

Domov Diskusné Fóra Ring Mlhos kontra cely Vesmir

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 198 )
  • Autor
    Príspevky
  • #93334
    Mlhos
    Účastník (Participant)

    [linka]

    tak podme b*******i co si ma berete do huby 🤣 viete co to znamena ? ze ma f*****e 🤣


    Upravené administrátorom 1.10.2013 o 19:53 hod.

    #93339
    Mlhos
    Účastník (Participant)
    #93340
    Mlhos
    Účastník (Participant)
    #93342
    bobolak
    Účastník (Participant)

    Milhaus sem si netrúfne nikto z našej bandy, 😟 😟 😟 bo ty šeckých stiahneš na svoju úroveň IQ a tam máš bohaté skusenosti a šeckých prevalcuješ 😁 😁 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 👍 👍 👍

    #93345
    kavis
    Účastník (Participant)

    Miloš choď do zadnice z tými linkami ťukol som na prvý a že riťmus a takto som mu dal zarobiť takže na druhý ani neťuknem 😁

    A čo si sa z koňom zrazil že tu musíš takto písať dá sa to aj kultúrnejšie

    Zamysli sa a že je niekto 👎 tak sa mu nemusíš za každú cenu podobať

    #93347
    kecky
    Účastník (Participant)

    Mlhoš : Šak sa nepajeď, bo Ťa od jedu odpojí uprostred križovatky od pavučín 😀 😀 😀

    #93350
    krivoklat
    Účastník (Participant)

    . .

    #93352
    Mlhos
    Účastník (Participant)

    Ja sa tu vobec nemienim z nikym vadit ani hadat to skoncilo davno ked som sam odisiel z motoride teraz obcas zo srandy si doberam iba ludi ku ktorým mam blízko o ktorých viem ze maju dost velky zmysel pre humor a ze sa na mna nenahnevaju temu som vytvoril ako ziadal majitel stranky tuna si moze kazdy kto zbadal ze som na tomto fore vylievat svoje dristy voci mne a nezasierat nam temu 40+ svojimi zlznikmi ktore ani po troch rokoch nedokazali utlmit ,nikdy som nikomu z nich nic nespravil nikomu som neublizil dokonca som im ani nezalozil ucet na FB ako Papimu napriek tomu na mna z pre mna nepochopitelnych dôvodou utocia vsade kde zbadaju ze som a stale ti isti spoliehajuci sa na to ze som vzdy s ladovym kludom priimal ich nadavky a osocovanie to tiez skoncilo mas nejaky problem so mnou ? pridi mi ho povedat do oci ,odmietam na bezguliakov a papierove tvare schovavajucich sa za monitorom akokolvek reagovat

    #93353
    przwjhrjaujzepieztjte
    Účastník (Participant)

    Ja sa tu vobec nemienim z nikym vadit ani hadat to skoncilo davno

    A "špinavec kmeňa" je čo? Pekné zavítanie do témy? 👎 👎 👎

    #93356
    Mlhos
    Účastník (Participant)

    Papi tebe odpisem ty si kamos 😁 : oznacil som tym cloveka ktory kopiroval z FB nie status ale prispevok z diskusie vytrhnuty z kontextu na MR a to iba preto ze som ho napisal ja, 👎 👎 👎 👎 😶 ja klebetnikov donasacov a podobnych byvalych stbakov nemusim ked vam to nevadi ze mate takeho hada medzi sebov je to Vas problem ako som povedal je mi jedno kto to bol ja to neriesim a neriesim ani to ze si to zase niekto kto ani nie je na FB a nemohol to nakopirovat natiahol na seba to je zase tiez len Yeho problem .Uz vtedy som rozmyslal ci sa este nejakej akcie zucastnim nechal som sa prehovorit ale tymto koncim uz ziadna akcia ani nic kde ma nechcu tam sa netlacim a vobec nemam chut sa dalej divat na odute xichty niektorych kvazikamaratov ja proti vam nic nemam vy mate proti mne stale nieco chytate sa kazdeho slova jak hovno kosele

    THE END

    #93358
    kavis
    Účastník (Participant)

    Miloš a teraz keď vieš ako to dopadlo zase by si si kúpil Raptora v hračkárstve alebo ……. 😈 😈 😈 😈 😈 😈 😈 😈 😈 😈 😈 😈

    #93359
    fikus
    Účastník (Participant)

    Konečne poriadna tema,len si tu pekne zostan 😁 👍

    #93361
    scudi
    Účastník (Participant)

    Vetrím nádej pre diskusné fóra 👍

    #93364
    Mlhos
    Účastník (Participant)
    #93365
    raptor
    Účastník (Participant)

    Nerozumiem preco tu nie je offtopic 👎

    takuto diskusiu okamzite tam (ale nemazat), uz len koli tomu aby nesvietila na titulke

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 198 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri