Connect with us

Mlhos kontra cely Vesmir

Domov Diskusné Fóra Ring Mlhos kontra cely Vesmir

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 16 až 30 (z celkového počtu 198 )
  • Autor
    Príspevky
  • #93367
    przwjhrjaujzepieztjte
    Účastník (Participant)

    Ale zas celý vesmír vesmír sa nejak nezapája… 😀

    Mlhoš, láska moja, aj hviezdy sa ťa boja… 😀

    #93369
    kxbibo
    Účastník (Participant)

    Asi chce byť niekto stredobodom pozornosti. 😁

    #93371
    Mlhos
    Účastník (Participant)

    Raptor toto je offtopic 😁

    kxbibo nechce len sa byvali znami z MR objavili a asi si potrebuju vylievat zlcnik tak tuna mozu

    papi vies uz na blbcov nereagujem tak sa ani nezapajaju nemaju sa s kym vadit odpisujem iba normalnym ludom

    #93373
    Bopsik
    Účastník (Participant)

    Majls, a jak vieš kto je blbec, a kto normálny ček?

    #93375
    kxbibo
    Účastník (Participant)

    Mlhos ber si to ako chceš. 🤣

    #93377
    krivoklat
    Účastník (Participant)

    Ja to vidím tak, že už málokto reaguje na blbca……a môže si aj založiť vlastnú tému…..

    #93379
    Mlhos
    Účastník (Participant)

    Bopsik ,Smiech iba blbcov uráža, ale múdrych lieči. (Jan Werich)

    #93381
    Mlhos
    Účastník (Participant)
    #93383
    Bopsik
    Účastník (Participant)

    Majls , a kto z GT partie je poldla Teba najvacsi frajer a preco?

    A kto je najvacsi srac a preco? 😶

    #93385
    Mlhos
    Účastník (Participant)

    Bopsik na to sa tazko odpoveda kedze ani vsetkych nepoznam kmen GTX je velmi rozsiahly 👍 , samozrejme najvetsi frajer je vzdy nacelnik 👍 🙂 aj zlaty serbel mu dali vylizat 🤣 ale inak frajeri su vsetci . preco? no v ich veku by uz mali sediet pri vnucencoch a nie sa kade tade potlkat a este na motorke reumu chytat akoby tych chorob nemali dost 😀[linka] 🤣

    samozrejme aj v GTX sa najdu nejaky sraci 👎 taki co umyselne roznasaju klebety a kopiruju co sa ich netyka len aby narobili zlu krv a dalsi co si pre cent nechaju vrtat koleno a po akcii si pytaju blocky(asi do loterie 🤣 ) ako by chcel na nich niekto zarabat 👎

    #93386
    Bopsik
    Účastník (Participant)

    Joooj Miles ,

    Ty si ma nepochopil. (Alebo si ma prekukol) 😕

    Ja som chcel len podpichnúť, aby som Ťa vyprovokoval k nejakým ostrejším a menovitým vyjadreniam, ale Ty sa nedáš, Ty si starý lišiak \“vychcaný\“ uffff. 👍

    Ja zrejme budem v tej druhe kategórii sráč , lebo sa snažím vyvolať ostrejšiu polemiku. A chcem to urobiť tak, aby som ja ostal čistý. 😎 Aj do papia furt rýpem, ale ani on sa nedá vyprovokovať.

    Na MR je tam toho dosť na adresu GT priamo aj nepriamo (som sa včera trošku začítal…)

    #93388
    Mlhos
    Účastník (Participant)

    Ja to nejake konkretne meno neviem uviest ja mam rad vsetkych a ziadnu antipatiu k nikomu nepocitujem 👍 niektori ale namaju radi mna takze tam sa musis pytat 😁 a k tym druhym urcite nepatris nikde som necital ze by si chcel vyuctovanie od penazi dobrovolne vlozenych do banku 😁 ani som si nevsimol ze by si nieco kopiroval co sa tyka iba dvoch ludi ktori sa o tom bavia a ze podpichujes mne nevadi ja sa bavim 😁

    #93390
    bobolak
    Účastník (Participant)

    Kua mlhy metreba ani menovať,ale koho asi maš v hube? 😶 😶 \“samozrejme najvetsi frajer je vzdy nacelnik aj\“ zlaty serbel\“ mu dali vylizat ale inak frajeri su vsetci . preco? no v ich veku by uz mali sediet pri vnucencoch a nie sa kade tade potlkat\“ 🤣 🤣 🤣 🤣 😀 😀 👍 👍 👍 ma s teba jebne…..

    #93392
    bobolak
    Účastník (Participant)

    Mlhy,,ale yofffo ani načelník nemájú vnúčence tak čo majú klapci robiť?? 😛 😛 čul budz múdry ja síce mám ale na mňa si to nemyslel či???? 😶 😶 😈 😈 šak nemóžem stale len slopať bifíka 😟 😟 😟 😛 😛 😛

    #93394
    yoffo
    Účastník (Participant)

    Nejhorší srážka v životě, je srážka s blbcem. Blbce nikdy neusvědčíte z blbství. Z takové srážky, vyjdete vždycky jako největší blbec pod sluncem. Jan Werich

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 16 až 30 (z celkového počtu 198 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri