Connect with us

Moja ďalšia nehoda

Domov Diskusné Fóra Nehody Moja ďalšia nehoda

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 18 )
  • Autor
    Príspevky
  • #64159
    eXeBaT
    Účastník (Participant)

    Ešte som sa nezotavil z predchádzajúcej a už je to tu zase, aj keď chvála p.Bohu, iba taká malá.

    Dnes doobeda som sa s Raptorom bavil na tú tému, pri ktorej ho ohrozil pre nedávnom mladý sopliak za volantom. Moja reakcia znela, že ak by sa mi niečo podobné malo stať opäť, nezdržal by som sa a minimálne mu jednu vypálil. Opak je však pravdou.

    Pred hodinou mi mladý ročník 1982 zrušil zadok na svokrovej Škodovke. Zastavil som ako tretí dávajúc prednosť chodcom na prechode, keď do mňa napálila zozadu letiaca Fábia. Ako mladík priznal, mal ju práve požičanú od otca 10 minút. Moja reakcia po vystúpení z auta s cigaretkou v ruke a s chladom angličana znela "Si v poriadku? Nič sa ti nestalo?" Bol taký rozklepaný, že ak by mal ísť na malú potrebu, nestíhal by prežívať orgazmus. Nevylepil som mu. Ak by som sedel na motorke, nedopadol by som tak šťastne.

    Sezóna ešte len začína a preto buďte opatrní a dávajte si na nich pozor.

    #64160
    aver
    Účastník (Participant)

    ahojik, no ked som si precital na hlavnej stranke, ze auto EXE napisal forum dalsia nehoda, ta mi normlane zimomriavky naskocily, juuuuuuuuuuuuj, ale si ma vystrasil, ale som rad ze to bolo len take male tuknutie, no hruuuuuuuuza ako to dnesna mladez jazdi, xixi 🙂 ) ja mam co hovorit ked sa mi podarilo vletiet s autom do prudkej zakruty 100km/h 🙂 ) no ale to som mal malo rrokov heehe, o to neide.

    som rad execko ze sa ti nic nestalo 🙂 a davaj bacha, musis predvidat ako moj oco hovory, setkym vela stastnych kilakov prajem

    #64161
    aver
    Účastník (Participant)

    tam malo byt autor, ne auto 🙂

    #64162
    Traver
    Účastník (Participant)

    Mladá a horúca krv,ťažká noha a spoľahlivé auto=debilná kombinácia.Asi je to s tými kilowattmi a vodičákmi správny krok,keby on sedel na mašine čo by asi bolo EXE?Prerazil by hlavou zadné sklo?Na ceste mysli aj na iných,ale ked na všetkých sa nedá.

    Teraz neviem či si dáme spolu kofču.Čo ked je tá smola nákazlivá? 😀 😉

    #64163
    Vidicon
    Účastník (Participant)

    akurat ma tiez v sobotu jeden nahrial na Hradskej, vsak Papaya je mi svedkom, sedel za mnou, prejdem cez kolaje smerom do centra, ked tu vyjde z vedlajsej z ruzinova trtko a mam co brzdit. Kedze som prave presiel cez kolaje, kde je zakruta a este poriadne smyklava, ani som nemohol ist rychlo. Vyhol som to a pri okienku som mu zatrubil. O nejaky kus dalej ma na krizovatke dobehol a pianko odtrubil naspat, zjavne sa citil ukrivdeny… neuveritelne…

    #64164
    Bemo
    Účastník (Participant)

    Exe ,ja som to nebol,sice rocnik aj auto sedia 😁

    #64165
    eXeBaT
    Účastník (Participant)

    vidicon

    Viem o čom píšeš. Aj ja už som videl nechtiac ukrivdeného. Stretal som ho v protismere a keby som sa neuhol, zrazili by sme sa. Zatrúbil som, v spätnom som zbadal, že sa otáča, tak som si počkal na slová ospravedlnenia. Máš ho vidieť. Mladý zasran ostrý ako žiletka do mňa skočil, že čo vytrubujem a podobné tie "škaredé slovíčka". Skoro som mu hlavu odtrhol. Dodnes po mne poškuľuje.

    Kde to žijeme Ježiši Mária Jozef?! ☹️

    #64166
    eXeBaT
    Účastník (Participant)

    Bemo

    Ty si sa chcel práve iba pochváliť, že máš Fááábiu! 😁

    #64167
    eXeBaT
    Účastník (Participant)

    Dozvedel som sa, že chalan, ktorý kúpil moju opravenú RR-u mal včera nehodu a je vo vážnom stave. Myslím, že táto sezóna sa vôbec nezačala dobre.

    Dnes je tomu presne rok od mojej nehody.

    Kua, začínam veriť, že tá motka bola prekliata a že toto obdobie nie je pre mňa vhodné na pripájanie sa do cestnej premávky. Do mája ani na krok z domu!

    #64168
    charym
    Účastník (Participant)

    nazdar exe

    prosim ta hod sem cislo motora a ramu tvojej byvalej RR nech sa ta masina nedostane ku mne lebo ja uz verim ze je prekliata nech si hovory kazdy kto chce co chce ale urcite ma pocarovane alebo ti ju niekto zavidel a ozaj preklial :75: ale hlavne ze zijes je podstatne a vsetko najlepsie k tvojim narodeninam i ked z 5 dnovim opozdenim ale predsa …

    #64169
    eXeBaT
    Účastník (Participant)

    charym

    Myslím, že už sa nedostane do rúk nikomu, môžeš byť kľudný 😉

    #64170
    Foreman
    Účastník (Participant)

    Neprijemne

    #64171
    jaRRo
    Účastník (Participant)

    no tak toje fakt neprijemne a mladik si narobil len starosti ja som este mladsi rocnik…. 😁 a sledujem co sa deje predomnou

    dufam ze toto je posledna nehoda co sa tu pise pre tuto sezonu to by bolo pekne

    #64172
    jaRRo
    Účastník (Participant)

    ale malo pravdebodobne 😕 tak bacha all

    #64173
    motokocur
    Účastník (Participant)

    Roztrhol by som ho ako hada

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 18 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri