Montyho narodeniny
Domov › Diskusné Fóra › Kaviareň › Montyho narodeniny
- Toto téma obsahuje 213 odpovedí, 48 hlasov, a bola naposledny upravená pred 19 rokmi, 1 mesiacom od
puma.
-
AutorPríspevky
-
12. mája 2007 o 10:13 #72885
kuky
Účastník (Participant)Monty este raz prajem vsetko naj…..som rad,ze sam aspon na chvilu s vami boli 😉
12. mája 2007 o 10:18 #72886kuky
Účastník (Participant)Kua preco sa nedaju opravovat prispevky?citim sa jak hovado potom 😁 ……..takze oprava…..som rad,ze sme aspon na chvilu s vami boli 😁
12. mája 2007 o 16:39 #72887ZOMBY
Účastník (Participant)Nno party slusna jarrro kurrrva drrrrz sa
skoda ze som nemohol zostat ale uz aj teraz som tam kde soom bol vcera rano o 6
V DOLINACH ……. doctor ides ………..13. mája 2007 o 10:37 #72888jaRRo
Účastník (Participant)Suprer akcia vdaka MONTY
zomby dokazal spievat elan v metal version 😀
cbr900 puma dva krat som vas privital ale rozlucit sme sa nestihli 😉
andoo atlantis kuky pitbulka super ze ste dosli
doctor pocuvaj ked som odchazdal indian o tebe povedal ze si k…. 😀
MartineR + Ivka = iba kawa uz som dal moju do pristavu
Heavy HONDA je HONDA a ked hondu tak JOGURT
all dufam ze sa coskoro opat zas uvidime13. mája 2007 o 10:48 #72889blueeyes
Účastník (Participant)Nemám slov…hovadá z celého srdca ďakujem za prekrásne strávený víkend a teším sa na najbližšiu akciu 😉 😁
13. mája 2007 o 11:42 #72890andoo
Účastník (Participant)Bol aj heavy?
13. mája 2007 o 12:19 #72891raptor
Účastník (Participant)Andoo myslim ze si prisiel o dalsiu nezabudnutelnu lekciu ako sa ma hrat na base… tentoraz v podani drum guitar dua heavy raptor
neda mi nespomenut krasne ubytovacie priestory… dychalo to tam atmosferou pionierskeho tabora
len tie ceny boli kapitalisticke 😈monty nabuduce menej soli na tie snicle… ale dobre to cele bolo 😈
13. mája 2007 o 12:34 #72892andoo
Účastník (Participant)Kua skoda. tak som sa tešil na heavyho a vy ste vsetci az v sobotu prišli…
13. mája 2007 o 13:44 #72893Heavy
Účastník (Participant)andoo – prišiel si o dosť náročnú gitarovú školu – išlo sa až do kolien, ale neboj sa nič – to docvičíme 😁
raptor – dnes máš vydarený deň, na Šturci si pojazdil, ešte aj v lotérii si vyhral… KUA, asi Ti nosím šťastie… 😈 😁ALL HOVADÁ – …ste fakt hovadá.. 😀
ALL NEHOVADÁ – aj z Vás raz budú Hovadá… 😛 😁Monty – díky za perfektnú akciu, kvalitný food a drink servis a hudobnú produkciu… 🙂
13. mája 2007 o 14:20 #72894Sani
Účastník (Participant)Tak som tam šupol nejaké fotečky z Predheavyhoraptorského obdobia 😁 .
13. mája 2007 o 14:27 #7289513. mája 2007 o 15:34 #72896doctor
Účastník (Participant)Uz som doma aj ja.Bola to dalsia z vydarenych akcii ktora ako vzdy dopadla dobre.Dakujeme monty !
zomby – KVITNE KVET……..
jaRRo – ked som tam este bol ja povedal na teba ze truhlik 😀
heavy – ty si fakt velke hovadoAll: Uz sa tesim na dalsiu akciu s vami.
A teraz su na rade fotky bez cenzury!! 😈
13. mája 2007 o 15:53 #72897ZOMBY
Účastník (Participant)Doctor ja foto dodam a bez cenzury budu stat za to 😁
13. mája 2007 o 16:32 #7289813. mája 2007 o 17:10 #72899Monty
Účastník (Participant)Hehe 😁 😁 😁
ALL: Všetkým Vám dakujem za účasť. Ste super. Dakujem za krásne darčeky. 😉 😉 😉 😉 -
AutorPríspevky
- Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.
TEST Kove 800X GT (2026): Čína, ktorá dospela. Prekvapenie roka na strednom Slovensku
Na naháči svetom: 245 000 km na Yamahe FZ1N a nechystá sa skončiť
DVOJTAKTNÁ REVOLÚCIA: Kawasaki sa po 20 rokoch vracia s veľkými 2T modelmi KX327 a KX327X!
Ladený výfuk neznamená hlučnejší. Znamená lepší — a to je alchýmia, nie kováčstvo
ZBERATEĽSKÝ SVÄTÝ GRÁL: BMW predstavuje limitovanú edíciu M 1000 RR Isle of Man TT!
TEST Benda Chinchilla 350 CVT: Mestský chuligán, ktorý posiela skútre do dôchodku
SÚBOJ GENERÁCIÍ: Nový Triumph Scrambler 900 vs. ikonická klasika Bonneville T100
BMW Vision K18: šesť valcov, šesť výfukov a drzosť, akú od Bavorov dlho nebolo
TEST Voge 625 DSX: Crossover, ktorý prešiel africkou školou odolnosti
Harley-Davidson štartuje sezónu 2026: Nový showroom v Bratislave a legendárna Experience Tour
ZBERATEĽSKÝ SVÄTÝ GRÁL: BMW predstavuje limitovanú edíciu M 1000 RR Isle of Man TT!
TEST Benda Chinchilla 350 CVT: Mestský chuligán, ktorý posiela skútre do dôchodku
Na naháči svetom: 245 000 km na Yamahe FZ1N a nechystá sa skončiť
Ladený výfuk neznamená hlučnejší. Znamená lepší — a to je alchýmia, nie kováčstvo
DVOJTAKTNÁ REVOLÚCIA: Kawasaki sa po 20 rokoch vracia s veľkými 2T modelmi KX327 a KX327X!
