Connect with us

Montyho narodeniny

Domov Diskusné Fóra Kaviareň Montyho narodeniny

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 196 až 210 (z celkového počtu 214 )
  • Autor
    Príspevky
  • #72900
    cbr900
    Účastník (Participant)

    … zdravíme HOVADA…v piatok už hrozilo, že sa tam cbrovci alias pumovci ani neukážu z dôvodu odídenia baterky na RRke…z pôvodnej hodiny vyrazenia na akciu (5 hod) sa to presunulo na 23 hod… Lucija a Biggest, dík za odvoz do ZV… čo sa týka akcie ani nejdeme hovoriť, že ked sme prišli pred pol nocou a všetci už boli v nálade, tak naše vítanie nemalo konca kraja 😀 … poniektorí ani nevedeli, že sme sa privítali…že novšak jaRRo 😀 … Monty, ako vždy si potvrdil vysokú kvalitu pripravenej akcie a veľmi radi chodíme na tvoje akcie… niežeby sme boli spachtoši, ale zo zrazu vypadnú ešte predpoludním?? 😟 … prebudíme sa,hodíme si sprchu vyjdeme von a vonku 6 osôb…. to čo má byť??? nabudúce sa polepšite….my ked sme išli na akciu vzdialenú aj 200 km, tak sme odchádzali v popoludňajších hodinách, a to sme ešte stihli aj výlet… a takto sme sa nerozlúčili s nikým 😠 … Zasa platí fríza, tí, čo tam neboli môžu ľutovať a tí čo tam boli,tak nezabudnú 😀 …. veľké plus majú u nás tí, čo aj ked len na chvílu, ale predsa nás prišli pozrieť 😉 …. takže ďakujeme všetkým hovadám

    Puma 😘 a cbr900

    #72901
    pedros
    Účastník (Participant)

    To Monty: Vďaka za super akciu. Bolo dobre celé tri dni a aj cesta domov nám vyšla. Prišiel som domov až po piatej.

    To Puma-CBR: Škoda že sme sa nestihli rozlúčiť a nemohli ste ma tak vyboškávať – však nabudúce hej? Poniektoré hovädá ma naháňali s odchodom, však Raptor, Amis a spol.

    To Lucija: Vďaka Lucija, že si si so mnou zaspievala. Šaniovci nás s kultúrnou vložkou ohrdli.

    To Vierka: Dúfam, že si Vierka spytuješ svädomie, keď si Šaniho uniesla?

    To all: Vďaka všetkým za príjemne prežitý víkend a čoskoro dovidenia.

    #72902
    crazyman
    Účastník (Participant)

    Ospravedlňujem sa že som sa nerozlúčil ale počas výjazdu som musel akciu opustiť

    ALL : Furby sa už prebral ?

    #72903
    Norbi
    Účastník (Participant)

    Bolo naozaj super, zial som musel v sobotu odist.Klobuk dole pred ucastnikmi 😇 .

    Monty D A K U J E M ,ze som sa mohol zucastnit. 😁 😁 😁

    #72904
    atlantis
    Účastník (Participant)

    Takze hovada, sme velmi radi ze sme sa mohli aj ked neplanovane a spontanne zucastnit hoci len z toho piatku ale aj tak mame kopec nezabudnutelnych zazitkov s vami. Monty este raz gratulujeme a dakujeme ze si takuto akciu zorganizoval.

    PS kto ma dalsi narodky? 😁

    Atlantis + andoo

    #72905
    andoo
    Účastník (Participant)

    Jaa toho Bacigalu zabijeeeem 😈

    #72906
    doctor
    Účastník (Participant)

    Cbr – skoda ze som sa nemohol rozlucit ani s tebou ani s pumou, nechcel som vas budit ale ja som musel ist lebo traktor mi nejde ako jogurt tak ja musim trochu skorej vyrazit.Ale nabuduce ak dojdem na akciu tak rovno vybavime pri privitani aj rozlucenie aby ma to potom nesralo.

    #72907
    Matooo
    Účastník (Participant)

    ….fajne bolo, velmi fajne bolo, super vyjazd-vylet, este lepsia action na mieste 😁 😈

    Monty velmi sa nam pacilo, vydarena akcia!

    diki "hovada"

    #72908
    bohur
    Účastník (Participant)

    Zdravím, ja len či niekto vie či Furby žije? šak on pil jako keby umieral, fuuu.

    Monty, bolo super!

    #72909
    JOSE
    Účastník (Participant)

    Monty: bolo to super 😉 však veď s takou partiou to ani ináč nemohlo byť 😎

    😀 Furby bol zlomený ako Tatry po víchrici 😀 😁

    #72910
    Lucija
    Účastník (Participant)

    Ahojte všetci,

    pripájame sa k ďakovačke za super akciu. Môžem v kľude oznámiť – Furby žije, funguje a jazdí – odchádzal medzi poslednými.

    Musím povedať že KONEČNE bol unavený aj náš pes. Celou cestou domov chrápal, doma v tom pokračoval a ráno sa ani neprišiel rozlúčiť, keď sme odchádzali do práce 😁 .

    Takže všetkých zdravíme, vďaka.

    Lucija a Biggest

    P.S. Monty skús vybaviť o čom sa ťa prosila alebo mi pošli telef.číslo, prosím ťa. 😕 Ďakujem 🙂

    #72911
    Lucija
    Účastník (Participant)

    Ahojte všetci,

    pripájame sa k ďakovačke za super akciu. Môžem v kľude oznámiť – Furby žije, funguje a jazdí – odchádzal medzi poslednými.

    Musím povedať že KONEČNE bol unavený aj náš pes. Celou cestou domov chrápal, doma v tom pokračoval a ráno sa ani neprišiel rozlúčiť, keď sme odchádzali do práce 😁 .

    Takže všetkých zdravíme, vďaka.

    Lucija a Biggest

    P.S. Monty skús vybaviť o čom sa ťa prosila alebo mi pošli telef.číslo, prosím ťa. 😕 Ďakujem 🙂

    #72912
    Lucija
    Účastník (Participant)

    Hups… 🙄

    #72913
    puma
    Účastník (Participant)

    .. čítam, že všetci ste úspešne dorazili domov, tak je dobre 😁

    Monty: … srdénko, zorganizoval si to fakt skvele! 😘

    Doctor: ĎAKUJEM za mikinu 😉

    Lucija, Biggi, Viki: .. dnes má byť vraj veľmi veľmi horúco – nedáme zmrzlinu vo fontáne?? 😀

    Kuky a Pitbulka: … ďakujem, že ste prišli, cením si to 🙂

    … hm, nevidím tu žiadne písmenká od recepčnej… Lanieeeeeeeeeeeeee 😀 😉

    … na nikoho som nezabudla? … hm, …. (cbr900 😘 😉 )

    #72914
    Furby
    Účastník (Participant)

    Ehm… uuuuž som sa prebral… 🙄 kedy pijeme? 😇

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 196 až 210 (z celkového počtu 214 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri