Montyho narodeniny
Domov › Diskusné Fóra › Kaviareň › Montyho narodeniny
- Toto téma obsahuje 213 odpovedí, 48 hlasov, a bola naposledny upravená pred 19 rokmi, 1 mesiacom od
puma.
-
AutorPríspevky
-
13. mája 2007 o 17:22 #72900
cbr900
Účastník (Participant)… zdravíme HOVADA…v piatok už hrozilo, že sa tam cbrovci alias pumovci ani neukážu z dôvodu odídenia baterky na RRke…z pôvodnej hodiny vyrazenia na akciu (5 hod) sa to presunulo na 23 hod… Lucija a Biggest, dík za odvoz do ZV… čo sa týka akcie ani nejdeme hovoriť, že ked sme prišli pred pol nocou a všetci už boli v nálade, tak naše vítanie nemalo konca kraja 😀 … poniektorí ani nevedeli, že sme sa privítali…že novšak jaRRo 😀 … Monty, ako vždy si potvrdil vysokú kvalitu pripravenej akcie a veľmi radi chodíme na tvoje akcie… niežeby sme boli spachtoši, ale zo zrazu vypadnú ešte predpoludním?? 😟 … prebudíme sa,hodíme si sprchu vyjdeme von a vonku 6 osôb…. to čo má byť??? nabudúce sa polepšite….my ked sme išli na akciu vzdialenú aj 200 km, tak sme odchádzali v popoludňajších hodinách, a to sme ešte stihli aj výlet… a takto sme sa nerozlúčili s nikým 😠 … Zasa platí fríza, tí, čo tam neboli môžu ľutovať a tí čo tam boli,tak nezabudnú 😀 …. veľké plus majú u nás tí, čo aj ked len na chvílu, ale predsa nás prišli pozrieť 😉 …. takže ďakujeme všetkým hovadám
Puma 😘 a cbr900
13. mája 2007 o 17:56 #72901pedros
Účastník (Participant)To Monty: Vďaka za super akciu. Bolo dobre celé tri dni a aj cesta domov nám vyšla. Prišiel som domov až po piatej.
To Puma-CBR: Škoda že sme sa nestihli rozlúčiť a nemohli ste ma tak vyboškávať – však nabudúce hej? Poniektoré hovädá ma naháňali s odchodom, však Raptor, Amis a spol.
To Lucija: Vďaka Lucija, že si si so mnou zaspievala. Šaniovci nás s kultúrnou vložkou ohrdli.
To Vierka: Dúfam, že si Vierka spytuješ svädomie, keď si Šaniho uniesla?
To all: Vďaka všetkým za príjemne prežitý víkend a čoskoro dovidenia.13. mája 2007 o 18:41 #72902crazyman
Účastník (Participant)Ospravedlňujem sa že som sa nerozlúčil ale počas výjazdu som musel akciu opustiť
ALL : Furby sa už prebral ?13. mája 2007 o 18:53 #72903Norbi
Účastník (Participant)Bolo naozaj super, zial som musel v sobotu odist.Klobuk dole pred ucastnikmi 😇 .
Monty D A K U J E M ,ze som sa mohol zucastnit. 😁 😁 😁13. mája 2007 o 19:05 #72904atlantis
Účastník (Participant)Takze hovada, sme velmi radi ze sme sa mohli aj ked neplanovane a spontanne zucastnit hoci len z toho piatku ale aj tak mame kopec nezabudnutelnych zazitkov s vami. Monty este raz gratulujeme a dakujeme ze si takuto akciu zorganizoval.
PS kto ma dalsi narodky? 😁
Atlantis + andoo
13. mája 2007 o 19:05 #72905andoo
Účastník (Participant)Jaa toho Bacigalu zabijeeeem 😈
13. mája 2007 o 20:01 #72906doctor
Účastník (Participant)Cbr – skoda ze som sa nemohol rozlucit ani s tebou ani s pumou, nechcel som vas budit ale ja som musel ist lebo traktor mi nejde ako jogurt tak ja musim trochu skorej vyrazit.Ale nabuduce ak dojdem na akciu tak rovno vybavime pri privitani aj rozlucenie aby ma to potom nesralo.
13. mája 2007 o 21:07 #72907Matooo
Účastník (Participant)….fajne bolo, velmi fajne bolo, super vyjazd-vylet, este lepsia action na mieste 😁 😈
Monty velmi sa nam pacilo, vydarena akcia!
diki "hovada"13. mája 2007 o 21:11 #72908bohur
Účastník (Participant)Zdravím, ja len či niekto vie či Furby žije? šak on pil jako keby umieral, fuuu.
Monty, bolo super!
14. mája 2007 o 5:13 #72909JOSE
Účastník (Participant)Monty: bolo to super 😉 však veď s takou partiou to ani ináč nemohlo byť 😎
😀 Furby bol zlomený ako Tatry po víchrici 😀 😁14. mája 2007 o 5:20 #72910Lucija
Účastník (Participant)Ahojte všetci,
pripájame sa k ďakovačke za super akciu. Môžem v kľude oznámiť – Furby žije, funguje a jazdí – odchádzal medzi poslednými.
Musím povedať že KONEČNE bol unavený aj náš pes. Celou cestou domov chrápal, doma v tom pokračoval a ráno sa ani neprišiel rozlúčiť, keď sme odchádzali do práce 😁 .
Takže všetkých zdravíme, vďaka.
Lucija a Biggest
P.S. Monty skús vybaviť o čom sa ťa prosila alebo mi pošli telef.číslo, prosím ťa. 😕 Ďakujem 🙂
14. mája 2007 o 5:21 #72911Lucija
Účastník (Participant)Ahojte všetci,
pripájame sa k ďakovačke za super akciu. Môžem v kľude oznámiť – Furby žije, funguje a jazdí – odchádzal medzi poslednými.
Musím povedať že KONEČNE bol unavený aj náš pes. Celou cestou domov chrápal, doma v tom pokračoval a ráno sa ani neprišiel rozlúčiť, keď sme odchádzali do práce 😁 .
Takže všetkých zdravíme, vďaka.
Lucija a Biggest
P.S. Monty skús vybaviť o čom sa ťa prosila alebo mi pošli telef.číslo, prosím ťa. 😕 Ďakujem 🙂
14. mája 2007 o 5:22 #72912Lucija
Účastník (Participant)Hups… 🙄
14. mája 2007 o 5:55 #72913puma
Účastník (Participant).. čítam, že všetci ste úspešne dorazili domov, tak je dobre 😁
Monty: … srdénko, zorganizoval si to fakt skvele! 😘
Doctor: ĎAKUJEM za mikinu 😉
Lucija, Biggi, Viki: .. dnes má byť vraj veľmi veľmi horúco – nedáme zmrzlinu vo fontáne?? 😀
Kuky a Pitbulka: … ďakujem, že ste prišli, cením si to 🙂
… hm, nevidím tu žiadne písmenká od recepčnej… Lanieeeeeeeeeeeeee 😀 😉
… na nikoho som nezabudla? … hm, …. (cbr900 😘 😉 )
26. mája 2007 o 23:20 #72914Furby
Účastník (Participant)Ehm… uuuuž som sa prebral… 🙄 kedy pijeme? 😇
-
AutorPríspevky
- Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.
TEST Kove 800X GT (2026): Čína, ktorá dospela. Prekvapenie roka na strednom Slovensku
Na naháči svetom: 245 000 km na Yamahe FZ1N a nechystá sa skončiť
DVOJTAKTNÁ REVOLÚCIA: Kawasaki sa po 20 rokoch vracia s veľkými 2T modelmi KX327 a KX327X!
Ladený výfuk neznamená hlučnejší. Znamená lepší — a to je alchýmia, nie kováčstvo
ZBERATEĽSKÝ SVÄTÝ GRÁL: BMW predstavuje limitovanú edíciu M 1000 RR Isle of Man TT!
TEST Benda Chinchilla 350 CVT: Mestský chuligán, ktorý posiela skútre do dôchodku
SÚBOJ GENERÁCIÍ: Nový Triumph Scrambler 900 vs. ikonická klasika Bonneville T100
BMW Vision K18: šesť valcov, šesť výfukov a drzosť, akú od Bavorov dlho nebolo
TEST Voge 625 DSX: Crossover, ktorý prešiel africkou školou odolnosti
Harley-Davidson štartuje sezónu 2026: Nový showroom v Bratislave a legendárna Experience Tour
ZBERATEĽSKÝ SVÄTÝ GRÁL: BMW predstavuje limitovanú edíciu M 1000 RR Isle of Man TT!
TEST Benda Chinchilla 350 CVT: Mestský chuligán, ktorý posiela skútre do dôchodku
Na naháči svetom: 245 000 km na Yamahe FZ1N a nechystá sa skončiť
Ladený výfuk neznamená hlučnejší. Znamená lepší — a to je alchýmia, nie kováčstvo
DVOJTAKTNÁ REVOLÚCIA: Kawasaki sa po 20 rokoch vracia s veľkými 2T modelmi KX327 a KX327X!
