Connect with us

Motooblecenie PADANA

Domov Diskusné Fóra Motoporadňa Motooblecenie PADANA

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 33 )
  • Autor
    Príspevky
  • #74229
    racer8
    Účastník (Participant)

    Ma niekto skusenosti so znackou PADANA??? rozmyslam nad kupou a nechcel by som lutovat 🙄

    #74230
    papaya
    Účastník (Participant)

    Neolutujes 😉

    #74231
    zahri
    Účastník (Participant)

    No ked uz niekto bude pridavat skusenosti tak aj ja by som sa k tomu chcel spytat ku kombinezam od tejto firmy.. dozvedel som sa ze zipsovanie bunda vrch je len niekde v chrbtovej casti a nie velmi velkym kuskom.. ako to teda je u dvojdielnej kombosky?? ak je to pravda tak nefuka prilis cez tento priestor??

    od padany mam rukavice a az na to ze ked je chladno tak je v nich strasna kosa som spokojny nad mieru.. ale to asi vyriesim tak ze kupim este niekedy v lidli rukavice lebo tie vraj s chladnym pocasim vedia co robit 😁 no to az ked bude moto.. 😁

    #74232
    papaya
    Účastník (Participant)

    zahri kazde letne rukavice su v studenom pocasi na piiip, pokial v nich nemas vlozku, alebo bavlnene tenke rukavide…

    #74233
    racer8
    Účastník (Participant)

    zahri pre chladne pocasie odporucaju rukavice textilne… zevraj lepsie drzia teplotu

    #74234
    cbr900
    Účastník (Participant)

    racer8 s Padanou nemám žiadne skúsenosti, jazdím oblečený v BERINGu a takisto aj rukavice… pri kúpe rukavíc pre PUMU som ani neváhal, lebo s touto značkou som spokojný…aj ked síce rukavice boli drahšie, v niektorých veciach sa neoplatí šetriť tobôž čo sa týka bezpečnosti pri PUME 🙂

    #74235
    yagiza
    Účastník (Participant)

    cbr900 snad si to PUMA precita ako si pekne zmyslal a nalezite ta odmeni 😉

    #74236
    racer8
    Účastník (Participant)

    cbr900 lenze vies ono to je tak ze nie vzdy plati prislovie co je drahe to je dobre…. a je to tak pretoze velakrat platis za znacku…napr v anglicku som videl test motobund a vyhrala ho znacka RST (tymto zdravim yagizu ktora by tuto znacku mala poznat 😉 kdeze ju vyrabaju v UK ) nad vyrobcami ako alpinestar, arlen ness a podobne… 😎

    #74237
    yagiza
    Účastník (Participant)

    racer8 aj ja ta zdravim. mozem potvrdit ze znacka RST sa tesi velkej oblube a popularite, za slusnu cenu. veci ako Dainese su len nadhodene a platis za meno, v tom s tebou plne suhlasim 🙂

    #74238
    cbr900
    Účastník (Participant)

    yagiza … no jasné 😀 … a deti nosí bocian 😁 … to som preto nepísal … 😁

    racer8 … akože keby som kupoval rukavice a nemal žiadne skúsenosti, tak uznám…možno by som sa tým riadil…ale jazdil som s tými rukavicami, mám od nich oblečenie a so značkou som veľmi spokojný…

    #74239
    racer8
    Účastník (Participant)

    cbr900 pockaj to xces povedat ze ty mas vsetko komplet od pumy???? 😕

    #74240
    cbr900
    Účastník (Participant)

    racer8 😀 😀 😀 … nie… od Beringu 😁

    #74241
    sothar
    Účastník (Participant)

    Ja mam od padany bundu, chyba mi na nej vyssi golier, takze som si musela kupit jeden zvlast k bunde, ale to je asi jedine co mi vadi, inak som spokojna 🙂 ..ja som nakupila tu [linka] 🙄

    #74242
    zahri
    Účastník (Participant)

    Racer8> myslim ze puma ma nieco od neho 😁

    cbr900> to preco si kupil ty znova bering veci tak to je kvoli spokojnosti a istote ze vies aka je to kvalita.. pri inej znacke by si mohol byt spokojnejsi alebo aj nespokojny s novou volbou.. je to taky vklad na istotu by som povedal 😎

    mne o znacku nejde v tomto.. ide skor o to ako dlho to vydrzi a ak ma niekto skusenost aj s padom v padane tak by to bolo len plus lebo by bolo hodnotenie priamo toho preco je urcene motooblecenie- ochrana..

    #74243
    racer8
    Účastník (Participant)

    zahri 😁

    sothar Vdaka 😉

    cbr900 tak co si tam splietal o pume??? 😛

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 33 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri