Connect with us

Motooblecenie PADANA

Domov Diskusné Fóra Motoporadňa Motooblecenie PADANA

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 16 až 30 (z celkového počtu 33 )
  • Autor
    Príspevky
  • #74244
    jaRRo
    Účastník (Participant)

    racer8 mam komplet padanu a uz som sa v nej aj suchal podrzala ma ako kazda ina mozno lepsej znacky nakremoval vcelim voskom a je to ok… neolutujes

    #74245
    racer8
    Účastník (Participant)

    jaRRo Dikes moc… si ju kupim 😉

    #74246
    Vadim
    Účastník (Participant)

    Zahri: Všetky kombinézy Padana majú samozrejme zips po celom obvode.

    #74247
    cbr900
    Účastník (Participant)

    racer8 … že ked som kupoval rukavice jej, tak som bol rozhodnutý pre firmu Bering, s ktorou mám len dobré skúsenosti… a teraz si to ešte raz prečítaj, či to dáva zmysel 😀

    zahri … presne to som chcel povedať… možno by som kúpil inú značku mohol/ nemusel by som by s ňou spokojný, takto viem, čo kupujem 🙂

    jaRRo … čo takto menej sa šúchať 😁 ?? a nemusíš voskovať 😁

    #74248
    zahri
    Účastník (Participant)

    Vadim> dikes 😉 toto len spomenul gastan ak sa nemylim ze sa mu daco take marii.. nebola to potvrdena informacia.. ceny su tam myslim vyborne u tejto znacky a preto zvazujem tuto moznost..

    sothar> mne golier nevadi.. mam perfektny nakrcnik 😈

    jaRRo> kedze si sa v nej suchal a pises tu v pohode dokonca pozitivne tak to beriem ze sa to fakt oplati 😁

    cbr900> daco podobne to je ako u frajerky.. ked uz mas jednu s ktorou si viac nez spokojny tak nebudes menit aby si vyskusal nieco ine lebo uz mas istotu.. 😈

    #74249
    Vadim
    Účastník (Participant)

    JaRRo: A keď tak poriadne navoskuješ, to sa ako ďaleko potom došúchaš? 😀

    #74250
    jaRRo
    Účastník (Participant)

    Vadim dnes som uz po stuci suchal len slajdre padana je dobry napad navrtat tam samoresky?? 😀 🤐 🙄

    #74251
    Vadim
    Účastník (Participant)

    jaRRo Prisucháčuj si namiesto slajdrov kolieska. 🙂

    #74252
    Heavy
    Účastník (Participant)

    Navoskovaný jaRRo s koliečkami na slideroch – čo dodať? 😈 paRRádna pRRedstava… 😁

    #74253
    kaktus
    Účastník (Participant)

    Mam kompletku od padany – textilnu bundu kratku a k tomu nohavice, rukavice. spokojnost uplna. s tym zipsom vzadu je to pravda. je trochu kratky, ale ak mas ladvinak nemas problem. jedina mala vycitka, je ze ak si nedas pod nohavice nejake save teplaky alebo spodky nohavice zvnutra zatuchnu. kamoska ma od padany kozenu zostavu a je spokojna tiez. cau

    #74254
    matoTL
    Účastník (Participant)

    Jasne že to je tak že za lepšie meno sa platí viac,ale lepšie značky majú viac skuseností s výrobou lebo su aj dlhšie na trhu.Od padany mam rukavice a som spokojný 😉

    #74255
    Eriq
    Účastník (Participant)

    Ja som chcel pôvodne tiež Padanu, ale nakoniec som kúpil značku "Rukka".

    Stála asi 4x viac ako Padana, takže úplna spokojnosť 😉

    #74256
    senior
    Účastník (Participant)

    Radšej NEPADANA 😀

    #74257
    bubak99
    Účastník (Participant)

    Ja som kupil Padana rukavice nemal som ich na ruke ani raz nebolo kedy len na skusku v garazi a doma som si vsimol ze sa paraju na prste su to STR za 1900.- 😟 a bundu Estoril Red som kupil tiez a az doma som si vsimol ze na chrbte ako je chranic je sitie okolo toho chranica odparane dopolky 😕 . A to tie rukavice mi predavajuci menil 2x lebo prisli osuchane a spinave na bielej kozi ako keby boli nosene , ale aj ten 3x som ich dostal take iste . Tie predosle mal na sklade ukazal mi ich mal ich nachystane na reklamaciu Takze kvalita nic moc 😕

    #74258
    chmelo
    Účastník (Participant)

    Ja mam od tej firmy rukavice na cestnu moto, oznacenie si uz nepamatam ale podobne ako red race len su v ciernom a bol na nich nasity chranic na jednom prste uplne inde ako by mal byt… takze mi ich vymenili a kamaratovi sa zase zacali parat, tiez vymena.

    a este mam prvu sezonu kozenu kombinezu PGS – red edition a zacali sa mi parat nohavice, nie vela, ale na konci sezony to pojdem reklamovat a este jedna neprijemna vec. ked som v nej viacej zmokol tak som mal z rukavov cierne ruky. koza asi pustila farbu. je pravda ze som ju neimpregnoval, ale farbit by asi aj tak nemala.

    takze asi tolko, ale inac som spokojny.

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 16 až 30 (z celkového počtu 33 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri