Connect with us

Motopárky Trenčín

Domov Diskusné Fóra Zrazy a akcie Motopárky Trenčín

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 112 )
  • Autor
    Príspevky
  • #72130
    amazonka
    Účastník (Participant)

    Čaute zveriny!!!

    Keďže posledné Motopárky v TN nevyhovovali termínom vašim veličenstvám 😕 , idem vám dať možnosť, aby ste si sami zvolili termín, kedy by ste sa mohli dostaviť do TN na poslednú „zimnú akciu“.

    Vyberte si nejaký najbližší piatok alebo sobotu a ja to tu potom upresním – TRENČÍN samozrejme zostáva. 🙄

    Amazonka 😘

    #72131
    MartineR
    Účastník (Participant)

    A s tym Divochom si sa na Piestanoch nedohodla? je tam velky priestor, moznost ubytovania, bar … a uz sa da ist aj na masinach a na druhy den aj nejaka ta spanila jazda… hmm ?

    Termin … v podstate nemam zatial naplanovane nic, okrem posledneho marcoveho, kedy je vystava Motocykel v BA. Kedze som mal naposledy velke A ako Absencia, tak sa urcite aj spolovickou dovalim …

    #72132
    xGABRIELAx
    Účastník (Participant)

    amazonka mne je jedno, ale dosla by som vas kuknut 😉 teda ak mozem 😎 😁

    #72133
    reeko
    Účastník (Participant)

    G: ty by si vsade dosla pozriet a nakoniec nikdy neprides.. cim to je.. cim to je? 🙂 😉 ale inak drzim palce.. 😎

    #72134
    xGABRIELAx
    Účastník (Participant)

    reeko a chybam tam ludom?? ee….takze?

    #72135
    andoo
    Účastník (Participant)

    😀 😁 gaba tomu zase dala..

    hmm zeby sme prisli na fifi? 😉 nechajte sa prekvapit

    #72136
    kxbibo
    Účastník (Participant)

    Osobne si termín nemôžem určiť, lebo v poslednej dobe je moja pracovná doba veľmi pohyblivá. Nechám to na osud. Ak budem mať voľno tak sa ukážem. 😁

    #72137
    amazonka
    Účastník (Participant)

    Vy ste fakt zlatí 😀

    Ešte ani nie je termín a uz mi tu fnukáte ako by sa to nedalo 😛 .

    Navrhujte, ja cakám…..Teraz budem3 dni pracovat, ale priebezne si to tu budem kontrolovat a potom hodím termín. Miesto zostáva.

    Martiner: ono, mas pravdu, ale je to vsetko nezariadene a nezasobovane, takze….nerealne v podstate. Predstav si, ze nakupiš chlast a jedlo a nikto nepride, to si ja na triko neberiem ☹️ .

    #72138
    motokocur
    Účastník (Participant)

    23.3.2007

    #72139
    doctor
    Účastník (Participant)

    amazonka – treba dat termin podla teba a potom sa uvidi lebo vidis ze stale to niekomu nesedi a ak aj sedi nakoniec to odvola.Takze kto chce dojde kto nie nedojde.

    #72140
    kxbibo
    Účastník (Participant)

    Ja nič navrhovať nebudem.

    #72141
    MartineR
    Účastník (Participant)

    amazonka podla poslednych info tam uz je normalny zasobovany bar, takze no problem … a je tam moznost spat takmer zadarmo … ak nebude treba kurit tak uplne zadarmo (aspon si myslim)

    ale mne to je v podstate jedno kde sa zas zhovadim … 😁

    #72142
    andoo
    Účastník (Participant)

    Ja navrhujem zaciatok aprila. Velmi by mi to bodlo kvoli Maturam a atlantis bude po operacii takze by sme mohli prist..

    #72143
    jybka
    Účastník (Participant)

    ak by sa dalo,tak nejak zac aprila by sa snad dalo…

    pokracujme teda na motoride…. 😕 hm?

    #72144
    Eriq
    Účastník (Participant)

    juuujj… ak pockate par tyzdnov, budete mat o jedneho clena viac 😁

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 112 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri