Motopárky Trenčín
Domov › Diskusné Fóra › Zrazy a akcie › Motopárky Trenčín
- Toto téma obsahuje 111 odpovedí, 35 hlasov, a bola naposledny upravená pred 19 rokmi, 3 mesiacmi od
MioK.
-
AutorPríspevky
-
15. marca 2007 o 8:11 #72130
amazonka
Účastník (Participant)Čaute zveriny!!!
Keďže posledné Motopárky v TN nevyhovovali termínom vašim veličenstvám 😕 , idem vám dať možnosť, aby ste si sami zvolili termín, kedy by ste sa mohli dostaviť do TN na poslednú „zimnú akciu“.
Vyberte si nejaký najbližší piatok alebo sobotu a ja to tu potom upresním – TRENČÍN samozrejme zostáva. 🙄
Amazonka 😘15. marca 2007 o 11:49 #72131MartineR
Účastník (Participant)A s tym Divochom si sa na Piestanoch nedohodla? je tam velky priestor, moznost ubytovania, bar … a uz sa da ist aj na masinach a na druhy den aj nejaka ta spanila jazda… hmm ?
Termin … v podstate nemam zatial naplanovane nic, okrem posledneho marcoveho, kedy je vystava Motocykel v BA. Kedze som mal naposledy velke A ako Absencia, tak sa urcite aj spolovickou dovalim …15. marca 2007 o 11:58 #72132xGABRIELAx
Účastník (Participant)amazonka mne je jedno, ale dosla by som vas kuknut 😉 teda ak mozem 😎 😁
15. marca 2007 o 12:54 #72133reeko
Účastník (Participant)G: ty by si vsade dosla pozriet a nakoniec nikdy neprides.. cim to je.. cim to je? 🙂 😉 ale inak drzim palce.. 😎
15. marca 2007 o 13:54 #72134xGABRIELAx
Účastník (Participant)reeko a chybam tam ludom?? ee….takze?
15. marca 2007 o 14:00 #72135andoo
Účastník (Participant)😀 😁 gaba tomu zase dala..
hmm zeby sme prisli na fifi? 😉 nechajte sa prekvapit
15. marca 2007 o 15:18 #72136kxbibo
Účastník (Participant)Osobne si termín nemôžem určiť, lebo v poslednej dobe je moja pracovná doba veľmi pohyblivá. Nechám to na osud. Ak budem mať voľno tak sa ukážem. 😁
15. marca 2007 o 16:37 #72137amazonka
Účastník (Participant)Vy ste fakt zlatí 😀
Ešte ani nie je termín a uz mi tu fnukáte ako by sa to nedalo 😛 .
Navrhujte, ja cakám…..Teraz budem3 dni pracovat, ale priebezne si to tu budem kontrolovat a potom hodím termín. Miesto zostáva.Martiner: ono, mas pravdu, ale je to vsetko nezariadene a nezasobovane, takze….nerealne v podstate. Predstav si, ze nakupiš chlast a jedlo a nikto nepride, to si ja na triko neberiem ☹️ .
15. marca 2007 o 16:39 #72138motokocur
Účastník (Participant)23.3.2007
15. marca 2007 o 16:52 #72139doctor
Účastník (Participant)amazonka – treba dat termin podla teba a potom sa uvidi lebo vidis ze stale to niekomu nesedi a ak aj sedi nakoniec to odvola.Takze kto chce dojde kto nie nedojde.
15. marca 2007 o 17:20 #72140kxbibo
Účastník (Participant)Ja nič navrhovať nebudem.
15. marca 2007 o 18:43 #72141MartineR
Účastník (Participant)amazonka podla poslednych info tam uz je normalny zasobovany bar, takze no problem … a je tam moznost spat takmer zadarmo … ak nebude treba kurit tak uplne zadarmo (aspon si myslim)
ale mne to je v podstate jedno kde sa zas zhovadim … 😁
15. marca 2007 o 20:18 #72142andoo
Účastník (Participant)Ja navrhujem zaciatok aprila. Velmi by mi to bodlo kvoli Maturam a atlantis bude po operacii takze by sme mohli prist..
15. marca 2007 o 22:58 #72143jybka
Účastník (Participant)ak by sa dalo,tak nejak zac aprila by sa snad dalo…
pokracujme teda na motoride…. 😕 hm?16. marca 2007 o 18:25 #72144Eriq
Účastník (Participant)juuujj… ak pockate par tyzdnov, budete mat o jedneho clena viac 😁
-
AutorPríspevky
- Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.
TEST Kove 800X GT (2026): Čína, ktorá dospela. Prekvapenie roka na strednom Slovensku
Na naháči svetom: 245 000 km na Yamahe FZ1N a nechystá sa skončiť
DVOJTAKTNÁ REVOLÚCIA: Kawasaki sa po 20 rokoch vracia s veľkými 2T modelmi KX327 a KX327X!
Ladený výfuk neznamená hlučnejší. Znamená lepší — a to je alchýmia, nie kováčstvo
ZBERATEĽSKÝ SVÄTÝ GRÁL: BMW predstavuje limitovanú edíciu M 1000 RR Isle of Man TT!
TEST Benda Chinchilla 350 CVT: Mestský chuligán, ktorý posiela skútre do dôchodku
SÚBOJ GENERÁCIÍ: Nový Triumph Scrambler 900 vs. ikonická klasika Bonneville T100
BMW Vision K18: šesť valcov, šesť výfukov a drzosť, akú od Bavorov dlho nebolo
TEST Voge 625 DSX: Crossover, ktorý prešiel africkou školou odolnosti
Harley-Davidson štartuje sezónu 2026: Nový showroom v Bratislave a legendárna Experience Tour
ZBERATEĽSKÝ SVÄTÝ GRÁL: BMW predstavuje limitovanú edíciu M 1000 RR Isle of Man TT!
TEST Benda Chinchilla 350 CVT: Mestský chuligán, ktorý posiela skútre do dôchodku
Na naháči svetom: 245 000 km na Yamahe FZ1N a nechystá sa skončiť
Ladený výfuk neznamená hlučnejší. Znamená lepší — a to je alchýmia, nie kováčstvo
DVOJTAKTNÁ REVOLÚCIA: Kawasaki sa po 20 rokoch vracia s veľkými 2T modelmi KX327 a KX327X!
