Connect with us

Môže byť?

Domov Diskusné Fóra Motoporadňa Môže byť?

Zobrazuje sa 14 príspevkov - 16 až 29 (z celkového počtu 29 )
  • Autor
    Príspevky
  • #77679
    Heavy
    Účastník (Participant)

    Sused – na VFR by som sa nevozil, na nej by som lietal, je to určite väčšia yeba ako Red vúl… 😉

    #77680
    FaDe
    Účastník (Participant)

    Heavy: ja odbocim od temy 😉

    Sused kedy sa mi uz konecne ozves a posles nejaku fotku toho tvojho Maraudera nech ta zaradim na http://www.marauders.sk medzi stastlivcov vlastniacich tento stroj 😉 😁

    A oprav si profil, co to tam mas za zmotaninu v policku Motocykel ze "Suzuki M 800 VZ" 😀 ty nemas ziadnu M 800 ty mas Suzuki VZ 800 Marauder 😉

    Kua Heavy ako si ho to vyskolil? 😟

    #77681
    racer8
    Účastník (Participant)

    Heavy kady dobre vie ze najlepsie gumy su znacky DUREX 😉 😀 😇

    #77682
    Furby
    Účastník (Participant)

    racer8 kua… a to by bolo Heavymu načo… on už má svoje roky 😁

    #77683
    Heavy
    Účastník (Participant)

    FaDe – ale ja som ho neškolil… čo ja viem ako sa to volá? Dôležité je to, že je to pjekná motorka a že dobre jazdí…písmenko sem, písmenko tam…to je detail (tiež som mal na Jinlune nápis Marauder a nič sa nestalo) 😉 😁

    racer8 – dopredu banánové, dozadu jahodové? 😀

    Furby – Ty si to odhadol presne… 😈

    ALL – dosť mi to pripomína Rolandovu diskusiu o širších gumách na Shadowa, ktorá tu bola pred časom.. 😀 😀 😀

    #77684
    Xmen
    Účastník (Participant)

    Heavy a čo keby si natiahol na tie Pirelli natiahol pre istotu aj tie gumky od Durexu…dvojnasobna ochrana,dlhšia životnosť a keby som náhodou teraz trepal hovadiny tak aspoň ti bude motorka pekne voňať 😁 😁 jahodovo-banánová 😀 😀 😀

    #77685
    Xmen
    Účastník (Participant)

    Kua by som nejak vela naťahoval 😁 😁 😀

    #77686
    FaDe
    Účastník (Participant)

    Heavy vsak to, napis Marauder na nadrzi ma hociaka haraburda, ale oznacenie VZ len jedna jedina krasna motorka 😈

    #77687
    Heavy
    Účastník (Participant)

    FaDe 😀 😀 Hociaká haraburda? Ty nazývaš Kukyho a môjho jinluna haraburdou? To mám za svoju dobrotu, že si sa mal možnosť odviezť na tomto nefalšovanom čínskom drahokame medzi motorkami… 😀 😀 😀 😀

    #77688
    Sused
    Účastník (Participant)

    FaDe nazdar,len mu daj to on ma prihlasoval,ale polahcujuca okolnost liter borovicky

    #77689
    Matooo
    Účastník (Participant)

    Heavy Furby životnosť/priľnavosť//cena… neverending stooory . presne ako píšeš????

    Na tejto kombinacii netreba nikdy setrit!!! ..ja kupujejem na svoju stale makke bridgestony..

    Tie Tvoje predsedo co uvadzas su aka zmes? aky profil?

    #77690
    Roland
    Účastník (Participant)

    Heavy ty sa radsej nic nepytaj lebo to vzdy dopadne jak stu moju diskuuuziju o gume 😁

    #77691
    Majula
    Účastník (Participant)

    Nemam rada borovicku ale pekna ciapka 😁

    #77692
    Heavy
    Účastník (Participant)

    Majula – díky 😉 To vieš, klobúk robí muža… 😁

Zobrazuje sa 14 príspevkov - 16 až 29 (z celkového počtu 29 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri