Connect with us

"nedorozumenie a omyl od Awiu"

Domov Diskusné Fóra Kaviareň "nedorozumenie a omyl od Awiu"

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 16 až 30 (z celkového počtu 466 )
  • Autor
    Príspevky
  • #93798
    slobo
    Účastník (Participant)

    " Krása "

    este len zacne..

    s 😶 polozenim zakladneho kamena Sk motocykl. asociacie

    👍 👋

    #93799
    Mishko
    Účastník (Participant)

    Papi: Tiež som od začiatku až do konca patril ku kritikom MGT a rovnako ako iných aj mňa Awia potrestal…

    Bolo to od neho neprofesionálne takto sa jednostranne, zaujate a nekriticky angažovať – malo to ďaleko do "čistého mediálneho partnerstva". Myslím že mu to už došlo, otázne je či už nie je neskoro.

    Tiež som dostal tú ponuku zmeniť si avatar a povedal som že to zvážim. No a vyšlo mi to tak že som si ho nezmenil. Poznám Awiu už x rokov, aj ma už pár krát dobre nasral, veď nikto nie je dokonalý. Nič to nemení na fakte že na MTR som spoznal hromadu super ľudí a možno zo sentimentu som to skúsil ešte nevzdať (to môžem urobiť kedykoľvek).

    Tvoje ego som nikdy neriešil a ani to či máš alebo nemáš pravdu. Všetko čo robíš je tvoja vec a nikomu nemusíš nič vysvetľovať ani sa ospravedlňovať, that´s all.

    #93801
    przwjhrjaujzepieztjte
    Účastník (Participant)

    😀 Mishko, musím sa ti ospravedlniť, tá druhá časť príspevku už vôbec nepatrila tebe.

    Pošramocené ego (akože vraj, či čo) odídencov sa totiž rieši vo viacerých vláknach na fóre – priznám sa, že ma zaujíma, čo sa tam deje, veľa zaujímavých info som sa už o sebe dozvedel. 😀

    Pravda je ale taká, že sa už dva dni serem s chrýpkou doma a strašne sa nudím – tak klikám hore-dole, jak šalený. 😀 Dúfam, že ma to zajtra už prejde…

    #93804
    Mlhos
    Účastník (Participant)

    Poznate prislovie co sa doma uvari to sa doma aj zje ? tak preco to tahate k susedom ?

    Papi ak sa nudis mozeme poriesit nieco s FB 🤣

    #93806
    przwjhrjaujzepieztjte
    Účastník (Participant)

    Mlhoš, my sa tu dobre bavíme, ako by si sa mohol aj ty, keby si jemnejšie podj..ával… 😀

    Kedy založíš vlastný server? Neboj sa, tam nebudem otravovať. 😀

    #93808
    yoffo
    Účastník (Participant)

    A: ja že som dával banány ??? 😶 😶 😶

    Citáty.: ……….. skoro ráno som to aj preveril nebola to pravda. ……… 😶

    ……že členovia, ktorý ( í ( nikdy nemali BAN, diskusné fórum – pridávanie príspevkov mali zablokované (všetky ostatné funkcie ale šli, pozabudol som na zmenu podmienky iba vo fóre).

    Už som to opravil. 😶

    ……….Nebolo to pôvodne mojim úmyslom. 😶 😶

    ……….Tým pádom uznávam, že som doteraz písal nepravdu v tejto veci (nevedome) a chápem aj rozčarovanie, ktoré toto spôsobilo. 😶 😶 😶

    ………."som za rešpekt, úctu"…..

    Konečný dovetok (môj osobný): rešpektovať a prejavovať úctu,….. no tak to niekto má (tak pod kožou, že iba takto koná CELÝ ŽIVOT, alebo to nemá, to sa nedá "kúpiť" ani v univerzite života.

    A feedback………ten je N°1.

    Charakter sa prejaví v krízovej situácii. 👋 👋 👋

    #93810
    Hruso25
    Účastník (Participant)

    Ja nič,ja muzikant. 😀

    To sem nebil já,to bil jednorukej. 😀

    #93813
    Mlhos
    Účastník (Participant)

    Papi, Awia nie je ani moj kamarat ani moj nepriatel a ja nie som prisediaci sudca z ludu a uz vobec nie pomstitel svojho ega ,na rozdiel od dokonalych chapem ze zijem v spolocnosti kde vsade su urcene nejake pravidla az budem sam na svojom vlastnom ostrove niekde v karibiku tak tam budu platit moje pravidla a moje zakony dovtedy sa zial musim prisposobovat kto chce s vlmi byt musi s nimi vyt a vidis ja nevyjem ako ostatni a preto som vzdy odstrceny na okraj a ja povazujem kazdeho cloveka za omylneho a ak si niekto uzna chybu a ospravedlni sa tak to treba riesit a osierat ho po dalsich serveroch 👎

    #93815
    przwjhrjaujzepieztjte
    Účastník (Participant)

    Dal som si liter vareného vína, viem, že som barbar, normálny človek nezničí dobré vínko varením.

    Lenže to malo dva super vedľajšie účinky (hlavný účinok je, že som sa opil 😀 ):

    1) Už mi netečie z nosa.

    2) Nuda prešla, už ma táto téma nebaví. Až nechápem, prečo som sa tu vôbec ozval… 😀 👋

    #93816
    Mlhos
    Účastník (Participant)
    #93818
    raptor
    Účastník (Participant)

    Bopsik – nesranduj a kludne to odklikni, myslim ze nikto normalny z odidencov sa preto s tebou neprestane bavit.. a ked prestane mozes ho…

    papiboy – ty mas pamat ako slon (zviera zo zoo, nie clen geriatrikov 😁 ) presne si to vystihol "selektívno-alibisticke uplatňovanie regulí" – cize skratene dvojity meter

    mishko – mozes mi povedat co bolo take "vynimocne" na uvodnom prispevku marekaZ

    [linka]

    ze ho bolo potrebne upravit? Kedze si moderator mozes si zrejme pozriet original. Skus sa uplne odosobnit.

    #93820
    kavis
    Účastník (Participant)

    Dáva to aj ostatným že požadovaná stránka nie je dostupná čo dal raptor linku?

    #93822
    Mlhos
    Účastník (Participant)

    Ľutujem, ale požadovaná stránka nie je dostupná

    Ak problémy pretrvávajú kontaktujte nás.

    😁

    #93824
    motobabka
    Účastník (Participant)

    Mne motoride ide aj bez nových podmienok, len hore je upozornenie aby som venovala pozornosť…..

    raptorov link nefuhguje

    #93827
    Bopsik
    Účastník (Participant)

    No, dnes som zistil, že už nič netreba na MR potvrdzovať, odklikávať – prístup obnovený. Len zelené oblačky zostali.

    Takže moje premýšľanie je bezpredmetné, čas (alebo redaktor) to vyriešil.

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 16 až 30 (z celkového počtu 466 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri