Connect with us

Nedožery-Brezany 10.-12.10.

Domov Diskusné Fóra Zrazy a akcie Nedožery-Brezany 10.-12.10.

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 91 až 105 (z celkového počtu 190 )
  • Autor
    Príspevky
  • #80365
    MartineR
    Účastník (Participant)

    AMIS v praci som sa naucil tvarit sa, ze sa tvarim a tym padom viem imitovat mozgovu cinnost spojenu s vaznym az zadumanym nepritomnym pohladom, co ma za nasledok evokovanie pocitu u okolia, ze premyslam, dokonca az myslim…

    #80366
    amazonka
    Účastník (Participant)

    All najvyšší čas resetnúť hlavy ako to tu tak čítam, ešte vydržte 2 týždne 👋

    #80367
    italofighter
    Účastník (Participant)

    V piatok podvecer si resetujem hlavu ……

    #80368
    AMIS
    Účastník (Participant)

    Takze z oficialneho zdroja blizkeho nasmu Doctorovi (MAMA,tato) som sa Prave dozvedel,ze sa s Doctorom v predmetny weekend doma nepocita a ze ma plnu podporu rodiny tak potrebnu k ucasti na vyssie uvedenom podujati uvazujucich hovad co samozrejme an radi podporia jednorazovym prispevkom vo vyske 50 Sk na cestovne pre Doctora. Tato vynimka sa mi udeluje aj k pobytu na predzvestonom startovacom weekende u Slona.

    Skratka bol som Ho sprosto osobne vypytat od rodicov hovado jedno sedliacke surske 🤣))

    PIVAR ty v praci pijes , lebo ten tvoj mudry pohlad poznam po flasi fernetu. 😉

    #80369
    Monty
    Účastník (Participant)

    MioK …mala by si tam odvahu zapnúť ohrievač??? ved by stiahlo šťavu z celých Nedožier 😕 😕 😕 … navrhujem zapáliť trojku chatku… 🤣 🤣 🤣

    #80370
    italofighter
    Účastník (Participant)

    Monty preco trojku chatu ja si pamatam ze bb bolo vzdy v 6 ke xixixi

    #80371
    doctor
    Účastník (Participant)

    Tak oficialne mozem potvrdit ze vdaka cloveku ktoreho strasne milujem a keby som bol zenou tak amisku vyzvem na suboj som bol pusteny a aj prispevok dokonca 100 sk som dostal.

    AMIS – mama a tato sa takto z chuti davno nezasmiali.

    amazonka – jasne ze dojdem nemozem predsa z tejto akcie chybat!

    MioK – jedine ak mozem spat s tebou!

    Monty – to je ok vsak ty si uz pre mna spravil strasne vela a to bolo najmenej co som urobil ja

    #80372
    MioK
    Účastník (Participant)

    Monty Ok tak ohrievač neberem. Netreba vraj spím s doctorom :o)))))))) 😈

    #80373
    Matooo
    Účastník (Participant)

    Aby nam nahodou nebola kosa nemozu resp. stihnu dovtedy postavit vyhrievany bazen? 😁 😉

    #80374
    kuky
    Účastník (Participant)

    Vam hovadam to yebe??????????????? ☹️ sa tu nebudeme prosit,ci ist,alebo nie…..elite je ucast povinna!!!!!!!!!!!!!!!! 😈

    #80375
    pogicko
    Účastník (Participant)

    kuky 🤣 😈

    mozem si tam zebrat ze sebu vybrejsn?alebo ste mi ho uz zadovazili?

    nechela by som tam byt len tak nasucho…dlho som nemocela pisky viete 🙄 😟

    #80376
    italofighter
    Účastník (Participant)

    pogicko naco tebe bude vibrejsn staci ti mobil s vibracnym xixixix

    #80377
    blueeyes
    Účastník (Participant)

    italofighter nemprovokuj lebo zle dopadneš 😁 😈 samozrejme chatka č. 6 je už rezervovaná pre hovadá z BB a tá isto horieť nebude 😛 😁 😁 😁

    #80378
    doctor
    Účastník (Participant)

    pogicko – co k***a je vybrejns?

    #80379
    AMIS
    Účastník (Participant)

    Matooo bazén asi nestihnú ale ja ti do akvárka k pstruhom jeb.em ponornú rýchlovarnú špirálu a bublinky ti pred spaním zabezpečí Doctor.

    Doctor v poho aj nabudúce ťa prídem VYPÝTAŤ, ale neodpustím si jednu zákernú. Príde aj "VAČKA" ? 😈

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 91 až 105 (z celkového počtu 190 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri