Connect with us

Nepremok

Domov Diskusné Fóra Motoporadňa Nepremok

Zobrazuje sa 5 príspevkov - 16 až 20 (z celkového počtu 20 )
  • Autor
    Príspevky
  • #65404
    choprak
    Účastník (Participant)

    Chcem sa spytat pri tejto teme mate niekto skusenost s kozou ako to je? Tiez je dobre sa pozriet po nepremoku alebo koza neprepusti? Nemal som to este moznost vyskusat a zatial som zaciatocnik prva sezona ma len caka. Dakujem.

    #65405
    eXeBaT
    Účastník (Participant)

    choprak

    Aj keď kožu dobre nainpregnuješ prípravkom, tak či tak ti premokne a iba jej tým skracuješ životnosť.

    #65406
    yagiza
    Účastník (Participant)

    choprak ja po kazdom ocisteni koze, nastriekam na kozaky detsky olej a toto do urcitej sily dazda pomoze. ked leje tak jedine kvalitne nepremoky, alebo zostat doma

    #65407
    milan3232
    Účastník (Participant)

    Naschval som si kupoval goretexove oblecenie, aby som si nemusel kupovat nepremoky. Po prvej dlhej jazde v silnom dazdi som prisiel na 2 veci:

    1) moje aj manzelkine znackove a drahe oblecenie je uuplne super – nepremoka!!! Huraaaaa

    2) po skonceni jazdy sme boli taki zasrati (spinavi), ze som hned isiel kupit nepremoky – guma sa cisti podstatne lahsie 😀

    Uz iba z vyssie uvedeneho dovodu sa oplati investovat do nepremoku. Moj stal okolo 1 500 a Miskin = Made in Lidl :o) Neverte tvrdeniam, ze v dazdi sa oblecenie umyje – ano, ked staticky stojite a nic vas neospliecha…

    #65408
    andoo
    Účastník (Participant)

    Nepremok je velmi dobra vec a radsej si ho navliect pred dazdom ako ked mate byt lenivi a zmoknut do nitky ako ja na sturci celu rit mokru a potom prelezany tyzden v posteli.. ten z lousia v pohode staci.. zase neprsi kazdy druhy den a v dazdi vacsinou ostanem doma. nepremok je ked vas to chyti na dovolenke alebo ne dlhsej ceste

Zobrazuje sa 5 príspevkov - 16 až 20 (z celkového počtu 20 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri