Connect with us

Nevedel by niekto opravit LCD?

Domov Diskusné Fóra Kaviareň Nevedel by niekto opravit LCD?

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 18 )
  • Autor
    Príspevky
  • #70326
    andoo
    Účastník (Participant)

    Viem ze to sem nepatri ale za pokus nic nedam.

    Potrebujem opravit LCD monitor dell 17″ zrejme odisla nejaka stabilizacna suciastka, monitor po pripojeni funguje, display nieje poskodeny ale obraz na nom kmita a nejake casti zobrazuje zle, foto obrazu najdete tu [linka] za akukolvek radu budem maximalne vdacny

    #70327
    snipergun
    Účastník (Participant)

    no, nevidela som este LCD rozobrate, to je fakt, ale asi jedina sanca, ked nechces dat do servisu premerat… len ked su tam IOcka same, tak vela nenameras… sak ked si elektrikar, tak vezmi do skoly, ja by som to tak riesila, tam by mi na sto pro dakto poradil, snad i opravil.

    #70328
    andoo
    Účastník (Participant)

    ved chcem to vziat do skoly ale keby nahodou niekto kto by eventuelne vedel poradit tak som to supol aj do diskusie

    #70329
    cbr900
    Účastník (Participant)

    andoo tehla …. 🙂 … hodiť na zem a urobiť na ňom tehlový efekt…z výšky približne 1,5 metra pustiť tehlu a voľným pádom sledovať jej dráhu 🤐 😀

    … sorry Andoo, fušujem do všetkého ale LCD mi nič nehovorí…. skôr LSD 😁

    #70330
    MartineR
    Účastník (Participant)

    Andoo, jedine rozumne co ti mozem poradit, zanes to do firmy DELICOM Na Revíne 29/C, tel 02 54 653 634. Je to autorizovany zastupca firmy DELL na slovensku, ja riesim vsetky veci ohladne DELLov tiez len cez nich, snad pomozu aj tebe. Rozoberat by som to urcite nerozoberal, aj ked som elektrikar 😉

    cbr900 LSD, hej? ale ze pustis do obehu spravy o silnejsom heroine z afganistanu a pritom ho doma riedis praskom na pranie, to ta nesere, ze? 😁

    #70331
    cbr900
    Účastník (Participant)

    MartineR vidíš aký si ☹️ … kým by na to fízli prišli, tak by som ho ešte rozniesol 😟 … ak nebudem v živote milionár, tak za to môžeš ty 😀

    #70332
    milan3232
    Účastník (Participant)

    andoo mam doma 10kg kladivo, za miernu uplatu poziciam, predvediem, zaskolim… 😁

    #70333
    Furby
    Účastník (Participant)

    ale nooo, vy by ste furt nieco iba demolovali. ked uz nemozte seba na zrazoch, tak sa pustate do nevinnej vypoctovej techniky?? brutale 😛 😁 F!

    #70334
    andoo
    Účastník (Participant)

    Takze, dnes som ho nahodne zapojil a predstavte si co sa stalo.. monitor bezal normalne.. kto mi to vysvetli?? dve hodinky bezal v pohode a potom sa zasa dostal do tej istej pozicie skakania obrazu, ja uz vazne nechapem.. nejaky studeny spoj? zly kontakt?

    #70335
    senior
    Účastník (Participant)

    🙂 😀

    #70336
    Albion
    Účastník (Participant)

    Hoď to do autorizovaného servisu…

    #70337
    andoo
    Účastník (Participant)

    ano len nechcem zacvakat 4000 za diagnostiku a za to ze mi povedia ze bohuzial sa to opravit neda ked za 7000 mam nove

    #70338
    Tusitel
    Účastník (Participant)

    mozes to priniest,dam to pozriet a ked to opravia,zaplatis. ked to neopravia tak aspon povedia co tomu je a mas to zadara…

    #70339
    andoo
    Účastník (Participant)

    tusitel: vazne? kam ti to mozem doniest?

    #70340
    def
    Účastník (Participant)

    Ti sibe??? vziat to do skoly? 😀

    A ty si myslis ze u nas vskole to vie niekto opravit? Nesranduj 😁

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 18 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.
Advertisement

Partneri