Connect with us

Noclah na strednom slovensku z 26 na 27.4

Domov Diskusné Fóra Zrazy a akcie Noclah na strednom slovensku z 26 na 27.4

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 16 až 30 (z celkového počtu 36 )
  • Autor
    Príspevky
  • #79169
    rmacko
    Účastník (Participant)

    ogard … nooo, myslím že na tej zánovnej adventúrke to šupne max. tak do tej Bystrici … 😁

    #79170
    raptor
    Účastník (Participant)

    Rmacko s teba je v poslednom case hrozny mudrlant.. len pokracuj dalej a budem mat komu raz odovzdat zezlo 👋

    aby bolo jasne.. mam orientacny nezmysel, viem sa pomerne lahko stratit aj v jednosmerke a neorientujem sa

    #79171
    andoo
    Účastník (Participant)

    Raptak tomu sa vravi orientacny zmysel pre humor 🤣

    #79172
    mirolc
    Účastník (Participant)

    Aha tak potom aj LC je daleko 😀 možno niečo v Starých Horach 🙂 aj tam kde boli Montyovica 😉 penzion s modrou strechou 🙄

    Dusik 😀 😀 😈

    #79173
    rmacko
    Účastník (Participant)

    raptor

    … zlatíčko, zoberem Ťa sem tam na nejaký výjazd, nech spoznáš to naše malé krásne Slovensko … 😘 😈 👋

    #79174
    slonnick
    Účastník (Participant)

    Penzion v Michalovej (pri Brezne)….850,- dvojpostelova – parkovanie vo dvore so straznym psom….nedaleko salas…pekny vyhlad…zajtra tam ficime…😉

    #79175
    rmacko
    Účastník (Participant)

    slonnick

    … Ďuri, toto si mu nemal písať, neverím, že tam trafí … 😟 😈

    btw. : … Brezno je kurefsky ďaleko zo Šturca … 😁

    #79176
    slonnick
    Účastník (Participant)

    …🙂..-nuz zaklad je, aby sa zo Sturca spustil dole kopcom tym spravnym smerom….. 😉

    #79177
    Patejl
    Účastník (Participant)

    Ahoj Raptor, najdi si garni(z)garni.sk a tam máš všechno a šturec je za kopcem 😀

    #79178
    Patejl
    Účastník (Participant)

    Tak nevím jestli je Šturev daleko, když je za kopcem 😀 , koukni na http://www.garni(z)garni.sk a uvidíš

    #79179
    MartineR
    Účastník (Participant)

    Patejl tak www….. alebo (z) ?

    #79180
    slonnick
    Účastník (Participant)

    MartineR – tu web stranku ma v profile…. 😉 http://www.garni.sk …uz len cakam, kedy zacnu pisat v nareci aj vyhodnare…. 😕

    #79181
    MartineR
    Účastník (Participant)

    slonnick mne to bolo hned jasne. jedna z prvych veci, ktore nas ucili na informatike v 1. triede strednej skoly bol rozdiel medzi World Wide Web a ampersandom … tak som sa len pytal ze ci, alebo … 😉

    ta ty mas nieco proti vyhodnarom? ta ty saleny, alebo mojsej ? 😈

    #79182
    slonnick
    Účastník (Participant)

    MartineR ….jaaaa….proti vyhodnarom…..ňeeeee….ja som taky hybrid 😈 : mama vyhodnarka, otec stredoslovak a ja som z najvacsej slovenskej dediny….aj ked so zajacimi umyslami…. 😎

    …ale to mas dobru pamat, ked si pamatas co ta ucili na informatike v 1.triede strednej skoly…. 😁 …

    …alebo to som ja uz tak stary?… 😁

    #79183
    MartineR
    Účastník (Participant)

    slonnick vies ako sa vravi : si tak stary, ako sa citis.

    z toho vyplyva, ze ak v elektricke (autobuse, trolejbuse, vlaku) vstane mlade dievca so slovami : "sadnite si, ujo", tak uz nie je vhodny cas zacat ju balit 😈

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 16 až 30 (z celkového počtu 36 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri