Connect with us

Noclah na strednom slovensku z 26 na 27.4

Domov Diskusné Fóra Zrazy a akcie Noclah na strednom slovensku z 26 na 27.4

Zobrazuje sa 6 príspevkov - 31 až 36 (z celkového počtu 36 )
  • Autor
    Príspevky
  • #79184
    slonnick
    Účastník (Participant)

    …s tohoto by mohla byt tazka filozoficka debata…. 😁 …takze hlasim ustup…. 👋 😁

    ale napada ma jeden vtip:

    Na kopci sa pasie stado volov a dole pod nimi stado krav. V tom sa ozve mlady byk:"Pocuvajte, rychlo zbehnime dole, riadne tie kravy vytr… a pobezime spat". Na to zdvihne hlavu byk tak v strednych bycich rokoch a hovori:" Hmmm…nie je zly napad, ale podme mi len kludne pomaly dole, tam ich pekne v klude vytr… a potom pekne v klude sa vratime spat. Cele to obdalec pocuva stary byk, nadvihne skusene bycie viecka a povie:"Viete co?, My tu len pekne pockajme, vsak oni pridu same…." 😉

    Nuz za mlada musis zit tak, aby si sa v starsom veku nemusel vozit v elektricke…. 😈 (samozrejme treba to brat s rezervou) 😉

    #79185
    MartineR
    Účastník (Participant)

    slonnick tak teraz som sa tazko filozoficky zamyslel … no aj tak sa nejako neviem zaradit 😈

    #79186
    duggo
    Účastník (Participant)

    Zober stan, spacaky a sklon hlavky niede v tych horach vedla potoka a motorku si uviaz o palec na nohe 😘

    #79187
    Patejl
    Účastník (Participant)

    Nevim proč mi ze zavináče udělalo z , adresa je http://www.garni(z)garni.sk , když to píšu je to ok tak uvidím co to udľlá až to pošlu

    #79188
    Patejl
    Účastník (Participant)

    Doprdele píšu a blbě , jasne že http://www.garni.sk zavináč je na mail 🤣

    #79189
    MartineR
    Účastník (Participant)

    Patejl mozno koli internetovym robotom, ktori potom na vsetky mailove adresy, ktore najdu rozposielaju spamy. takto kazdy vie vo co gou a aspon trosku to odbremeni uz aj tak spamom preplnene mailove schranky …

Zobrazuje sa 6 príspevkov - 31 až 36 (z celkového počtu 36 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri