Odškodnenie havárii
Domov › Diskusné Fóra › Motoporadňa › Odškodnenie havárii
- Toto téma obsahuje 54 odpovedí, 16 hlasov, a bola naposledny upravená pred 18 rokmi, 8 mesiacmi od
granatka1.
-
AutorPríspevky
-
8. októbra 2007 o 20:24 #76611
Monty
Účastník (Participant)Ahojte,
Viete, že ak ste mali dopravnú nehodu / auto, motorka, chodec / a nezavinili ste ju vy a mali ste ujmu na zdravý, máte nárok na odškodnenie z PZP toho, čo nehodu zavinil?? Výška odškodnenia je zákonom stanovená až do výšky 19 mil. Sk a záleží podľa rozsahu poškodenia zdravia. Toto odškodnenie je možné vymôcť od poisťovni. Ak máte záujem, ozvite sa mi. Monty 0905 4956878. októbra 2007 o 20:26 #76612blueeyes
Účastník (Participant)Hmm…..zrejme sa ti ozvem….toto by ma zaujímalo a dosť
8. októbra 2007 o 20:38 #76613Monty
Účastník (Participant)blueeyes myslel som hneď na teba aj na Andaa
8. októbra 2007 o 20:45 #76614CBR900RR
Účastník (Participant)blueeyes a ked budes mat potom tych 19mil. tak sa Ti potom ozvem ja 🙄 🙄 🙄 😇
8. októbra 2007 o 20:49 #76615Monty
Účastník (Participant)CBR900RR záleží od toho koľko sa určí odškodnenie. trvalky sú na tom dobre. prečo to neskúsiť ked za to nič nedáš?? robia to právnici, ktorí vedia ako na to.
8. októbra 2007 o 21:56 #76616CBR900RR
Účastník (Participant)Monty no kamarát to som Ta mal poznat skor, po polhodyne co som kupil Jawu 350 ma snej ženská zostrelila, moto na totálku ja odtrhute líco prerazená lebka a ani prachy za moto som nedostal. 😠
8. októbra 2007 o 22:09 #76617Monty
Účastník (Participant)CBR900RR dá sa to 2 roky dozadu.
8. októbra 2007 o 23:13 #76618CBR900RR
Účastník (Participant)Monty to bolo uz davno ,to som bol este pekný a sympaticky 😁 😀
9. októbra 2007 o 8:27 #76619granatka1
Účastník (Participant)Monty malá chybička už je to 20/20 mil. 🙂
20 mil.náhtada škody na zdravý a nákladov pri usmrtení 😉
20 mil.náhrada na vecných škodách a ušlého zisku 😉CBR900RR prečo si nedostal prachy za moto?To by zasa zaujímalo mňa. 😶
9. októbra 2007 o 10:38 #76620CBR900RR
Účastník (Participant)granatka1 prišli "páni" s poistovne a podla amortizačneho cennika poistovne bola motorka velmi stara tak mi nedali nič.
9. októbra 2007 o 10:49 #76621blueeyes
Účastník (Participant)CBR900RR čo znamená veľmi stará? to akože aj keď má nehodu človek čo je podľa nich veľmi starý má smolu a nedostane nič? ☹️ inak…čo sa týka mojej poisťovne..mne prišli papiere kde písali že bolesti hlavy a závrate nepovažujú za trvalé následky lebo to je len môj subjektívny pocit…a teda nič nedostanem
9. októbra 2007 o 10:58 #76622CBR900RR
Účastník (Participant)blueeyes od vtedy pre mna znamená slovo poistovna v preklade jeden velky ojeb a podvod ☹️
9. októbra 2007 o 14:18 #76623senior
Účastník (Participant)blueeyes predpokladám, že v tej "poisťovni", ktorá ti to tak pekne vysvetlila, si poistená aj naďalej… 😀 ☹️
9. októbra 2007 o 15:45 #76624FERRARIMEN
Účastník (Participant)AJ MOJA DCERA BOLA POISTENA NA LYZIARSKOM ZAJAZDE ZO SKOLY A KED SI TAM ZLOMILA NOHU POISTOVNA SA VYJADRILA ZE POISTKA SA NEVZTAHUJE NA UJMI SPOSOBENE SEBAZAVINENIM LEN AK CUZOU OSOBOU. UZ VIDIM AKO SI NIEKTO NECHA ZLOMIT NOHU DOBROVOLNE CUDZOU OSOBOU. OD VTEDY MAM VSETKY POISTOVNE V ……………..
9. októbra 2007 o 17:34 #76625blueeyes
Účastník (Participant)Vtedy som mala 2 poistky….jednu som chcela ale akurát asi 2-3týždne pred tým zrušiť..no poisťovňa povedala že to musím mám do konca roka a až potom prestane platiť…a ako sa toto stalo vymýšlali všetko len aby nemuseli platiť….
darmo….keď sa nič nedeje tak sa nesmiete omeškať s platbou ani o deň ale keď majú platiť oni..už je problém a vymýšlajú všetko možné len aby nepaltili…. -
AutorPríspevky
- Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.
TEST Kove 800X GT (2026): Čína, ktorá dospela. Prekvapenie roka na strednom Slovensku
Na naháči svetom: 245 000 km na Yamahe FZ1N a nechystá sa skončiť
DVOJTAKTNÁ REVOLÚCIA: Kawasaki sa po 20 rokoch vracia s veľkými 2T modelmi KX327 a KX327X!
Ladený výfuk neznamená hlučnejší. Znamená lepší — a to je alchýmia, nie kováčstvo
ZBERATEĽSKÝ SVÄTÝ GRÁL: BMW predstavuje limitovanú edíciu M 1000 RR Isle of Man TT!
TEST Benda Chinchilla 350 CVT: Mestský chuligán, ktorý posiela skútre do dôchodku
SÚBOJ GENERÁCIÍ: Nový Triumph Scrambler 900 vs. ikonická klasika Bonneville T100
BMW Vision K18: šesť valcov, šesť výfukov a drzosť, akú od Bavorov dlho nebolo
TEST Voge 625 DSX: Crossover, ktorý prešiel africkou školou odolnosti
Harley-Davidson štartuje sezónu 2026: Nový showroom v Bratislave a legendárna Experience Tour
Na naháči svetom: 245 000 km na Yamahe FZ1N a nechystá sa skončiť
Ladený výfuk neznamená hlučnejší. Znamená lepší — a to je alchýmia, nie kováčstvo
TEST Kove 800X GT (2026): Čína, ktorá dospela. Prekvapenie roka na strednom Slovensku
