Connect with us

Odškodnenie havárii

Domov Diskusné Fóra Motoporadňa Odškodnenie havárii

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 55 )
  • Autor
    Príspevky
  • #76611
    Monty
    Účastník (Participant)

    Ahojte,

    Viete, že ak ste mali dopravnú nehodu / auto, motorka, chodec / a nezavinili ste ju vy a mali ste ujmu na zdravý, máte nárok na odškodnenie z PZP toho, čo nehodu zavinil?? Výška odškodnenia je zákonom stanovená až do výšky 19 mil. Sk a záleží podľa rozsahu poškodenia zdravia. Toto odškodnenie je možné vymôcť od poisťovni. Ak máte záujem, ozvite sa mi. Monty 0905 495687

    #76612
    blueeyes
    Účastník (Participant)

    Hmm…..zrejme sa ti ozvem….toto by ma zaujímalo a dosť

    #76613
    Monty
    Účastník (Participant)

    blueeyes myslel som hneď na teba aj na Andaa

    #76614
    CBR900RR
    Účastník (Participant)

    blueeyes a ked budes mat potom tych 19mil. tak sa Ti potom ozvem ja 🙄 🙄 🙄 😇

    #76615
    Monty
    Účastník (Participant)

    CBR900RR záleží od toho koľko sa určí odškodnenie. trvalky sú na tom dobre. prečo to neskúsiť ked za to nič nedáš?? robia to právnici, ktorí vedia ako na to.

    #76616
    CBR900RR
    Účastník (Participant)

    Monty no kamarát to som Ta mal poznat skor, po polhodyne co som kupil Jawu 350 ma snej ženská zostrelila, moto na totálku ja odtrhute líco prerazená lebka a ani prachy za moto som nedostal. 😠

    #76617
    Monty
    Účastník (Participant)

    CBR900RR dá sa to 2 roky dozadu.

    #76618
    CBR900RR
    Účastník (Participant)

    Monty to bolo uz davno ,to som bol este pekný a sympaticky 😁 😀

    #76619
    granatka1
    Účastník (Participant)

    Monty malá chybička už je to 20/20 mil. 🙂

    20 mil.náhtada škody na zdravý a nákladov pri usmrtení 😉

    20 mil.náhrada na vecných škodách a ušlého zisku 😉

    CBR900RR prečo si nedostal prachy za moto?To by zasa zaujímalo mňa. 😶

    #76620
    CBR900RR
    Účastník (Participant)

    granatka1 prišli "páni" s poistovne a podla amortizačneho cennika poistovne bola motorka velmi stara tak mi nedali nič.

    #76621
    blueeyes
    Účastník (Participant)

    CBR900RR čo znamená veľmi stará? to akože aj keď má nehodu človek čo je podľa nich veľmi starý má smolu a nedostane nič? ☹️ inak…čo sa týka mojej poisťovne..mne prišli papiere kde písali že bolesti hlavy a závrate nepovažujú za trvalé následky lebo to je len môj subjektívny pocit…a teda nič nedostanem

    #76622
    CBR900RR
    Účastník (Participant)

    blueeyes od vtedy pre mna znamená slovo poistovna v preklade jeden velky ojeb a podvod ☹️

    #76623
    senior
    Účastník (Participant)

    blueeyes predpokladám, že v tej "poisťovni", ktorá ti to tak pekne vysvetlila, si poistená aj naďalej… 😀 ☹️

    #76624
    FERRARIMEN
    Účastník (Participant)

    AJ MOJA DCERA BOLA POISTENA NA LYZIARSKOM ZAJAZDE ZO SKOLY A KED SI TAM ZLOMILA NOHU POISTOVNA SA VYJADRILA ZE POISTKA SA NEVZTAHUJE NA UJMI SPOSOBENE SEBAZAVINENIM LEN AK CUZOU OSOBOU. UZ VIDIM AKO SI NIEKTO NECHA ZLOMIT NOHU DOBROVOLNE CUDZOU OSOBOU. OD VTEDY MAM VSETKY POISTOVNE V ……………..

    #76625
    blueeyes
    Účastník (Participant)

    Vtedy som mala 2 poistky….jednu som chcela ale akurát asi 2-3týždne pred tým zrušiť..no poisťovňa povedala že to musím mám do konca roka a až potom prestane platiť…a ako sa toto stalo vymýšlali všetko len aby nemuseli platiť….

    darmo….keď sa nič nedeje tak sa nesmiete omeškať s platbou ani o deň ale keď majú platiť oni..už je problém a vymýšlajú všetko možné len aby nepaltili….

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 55 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.
Advertisement

Partneri