Connect with us

Oficiálny klub V-Strom SR

Domov Diskusné Fóra Zrazy a akcie Oficiálny klub V-Strom SR

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 35 )
  • Autor
    Príspevky
  • #79049
    smajlinka
    Účastník (Participant)

    Ahojte Stromáci (a nielen Stromáci),

    dovoľujem si oznámiť Vám, že po dlhšom snažení máme konečne svoj vlastný Oficiálny klub V-Strom na Slovensku. Členom klubu sa stane každý, kto má o členstvo záujem. Členstvo je bezplatné, v klube neexistuje predseda, podpredseda atď. Na web stránke klubu nájdete všetky potrebné informácie ohľadom Vašich Stromíkov, môžete si vymieňať svoje skúsenosti, poradiť si navzájom, nakúpiť v eShope originálne ND, príslušenstvo, oblečenie…..Môžete zadať vlastnú inzerciu, pridať vlastný fotoalbum, či pokecať si nielen o Stromíkoch nielen so Stromákmi. Klub bude raz ročne poriadať zraz Stromákov s účasťou inoštátnych Stromákov. Každý, kto bude chcieť prevetrať svojho Stromíka za asistenicie iných Stromíkov, prípadne iných moto zadá kde, kedy a môže sa vyraziť. Bonus len pre členov 🙂 (po preukázaní sa nášivkou s logom klubu): zľavy na ND, príslušenstvo, odevy, ubytovanie a mnoho ďalších výhod. Stránka bude po drobných kozmetických úpravach (prebieha testovanie) spustená do prevádzky behom tohto týždňa. Všetky ďalšie info na adrese: smajlinka(z)centrum.cz

    #79050
    smajlinka
    Účastník (Participant)

    Sorry, oprava poslednej vety: Všetky ďalšie info na adrese: smajlinka33(z)centrum.cz 😉 👋

    #79051
    Heavy
    Účastník (Participant)

    V žiadnom prípade nebudem v klube v ktorom nebudem predseda… 😀 😀 😀

    PS: …dobre, ale teraz vážne – Stromčeky sú fakt pjekné motorky, dalo by sa povedať, že skoro ako CBF… 😈

    PS:…a teraz do mňa… 😁

    #79052
    Kwasak
    Účastník (Participant)

    To je paralelna linia klubu Amisovho? dcersky klub? Ci vlastne ten je ilegalny a tento je asi ten pravy 🙄

    #79053
    Kwasak
    Účastník (Participant)

    Heavy 😁

    #79054
    raptor
    Účastník (Participant)

    Kwaska tych stromov je cely les.. kludne este dva tri dalsie kluby mozu vzniknut 😁

    #79055
    Kwasak
    Účastník (Participant)

    raptor pockaj, budu prispevky o tom, kolko je Baworakov, uz sa tesim 😁

    #79056
    smajlinka
    Účastník (Participant)

    Kwasak

    nie, nie je to dcérsky klub, ani pararelna linia Amisovho klubu, len sme sa obaja trafili do toho istého v ten istý deň 🙂 Ak precitas ….kde rastu Stromy….dozvieš sa viac o tom, ktorý je ten pravý. 😈 😇 🙂

    #79057
    raptor
    Účastník (Participant)

    To je ako prava SNS a lava SNS?

    #79058
    smajlinka
    Účastník (Participant)

    raptor ☹️ ☹️ ☹️ nerýp ☹️ ☹️ ☹️ ja viem, že tá Tvoja moto je naj…ale aj Stromík je fajn 😁 co do toho pleties politiku?????? 😁

    #79059
    Kwasak
    Účastník (Participant)

    smajlinka aka nahoda 😁, drzim palce v dalsej cinnosti 😉

    #79060
    smajlinka
    Účastník (Participant)

    Kwasak  dakujeeeeeeeeeeeem, dufam ze sa zamer podari a stranka a klub posluzi nielen Stromakom  🙂

    #79061
    raptor
    Účastník (Participant)

    Smajlinka ale prt je naj.. ma svoje nedostatky tak ako kazda ina motorka… ale je pravdou ze pre mna je tym najlepsim riesenim..

    naj motorku este nevyrobili a ani nevyrobia… ja nemam problem byt aj kriticky ale maly strom je naozaj podarena bezproblemova a vdacna motorka

    #79062
    AMIS
    Účastník (Participant)

    Nepochopil som tú zbytočnú poznámku o predsedoch aj napriek tomu, že sa snažím a ešte otázka prečo taká rýchlosť a strach o prvenstvo práve v čase keď sa tu vedie debata o združení. Pokiaľ viem už tu bežia dva portáliky na ktorých nájde každý čo chce ak sa stromáci presunieme na tvoj nevidelsomportál kto sa tu potom ostane baviť. Labo Hansíkovci pôjdu tiež a ostanú len bahniaci a spol na offtopicu ? Hm? Nič v zlom ale mne to pripadá ako rýchlo všetci píšte lebo asi idem neskoro. Zľavy stromáci majú ale o čo vačšia bude ak bude nášivka? 40% -50% lebo to si tú nášivku teda nekúpim aj ja. To sa pohrnú korunky čóóó?

    Raptor radšej budem chodiť osobne na nákupy. Ilegal strom klub nie je o komercii ale poznávaní sa. My si funkcie dávame preto lebo nás to robí výnimočnými medzi výnimočnými 😁 . Ak pracuješ na niečom pár mesiacov možno dní prečo sme o tebe v diskusiách doteraz nepočuli. Ja som vlastne nepočul ešte o veľa stromákoch. Fú to tu bude strom portálov. 1.2.3.4.5. až 16ty. Ja podporujem obchodnú súťaživosť ale pôjdem na ten portál kde dajú najväčšie zľavy na neviemčo. EXE s tebou končím , ty si mi ani tričko ešte nedal 😠 a na Motoride sa pokazila šička nášiviek lebo tam som si ju tiež nemohol objednať. Nič todra dáme v sobotu snem predsedov a asistentiek a ožereme sa kofolou a sebalútosťou. Neboj Smajlinka naša zákopovka neohrozí tvoj podnikateľský zámer.

    #79063
    raptor
    Účastník (Participant)

    Amis koho si myslel tymi "Hansíkovcami"? ☹️

    … pokial viem tak ty si na nakupy chodil vacsinou osobne… takze tiez neviem kam tato tvoja poznamka smerovala

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 35 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.
Advertisement

Partneri