Connect with us

Oficiálny klub V-Strom SR

Domov Diskusné Fóra Zrazy a akcie Oficiálny klub V-Strom SR

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 16 až 30 (z celkového počtu 35 )
  • Autor
    Príspevky
  • #79064
    AMIS
    Účastník (Participant)

    Tam, že nemám rád E-shopy. Buď niečo vidím na pulte a beriem alebo nevidím a neberiem.

    Vás boxerov vy liga protichodných 😁 😁 😁

    #79065
    smajlinka
    Účastník (Participant)

    Milý Amis,

    určite nemám chuť sa Tebou pretláčať, o tom to nie je a ani nebolo a ani nebude. Už som napísala, že to nebude o klube ako takom – jeden deň v mesiaci klubové stretko, kofola(al.alkohol) párty o tom to už vôbec nie je. Myslím si, že kto má moto, tak pravdepodobne nie preto, že je to moderné a má ju už aj Fero, Mišo(tie mená sú len príklad) ale preto, že má rád tie dve kolesá, ten krásny zvuk svojej motorečky, ten vietor s ktorým závodíš alebo sa ním necháš unášať, ten pocit keď klopíš a pokoruješ zákruty na nielen našich cestách…..Tiež si myslím, že si tiež občas niečo potreboval keď si chcel vylepšiť, okrášliť alebo opraviť na svojom Stromíkovi a hľadal si v mobile kontakty na toho, kto by Ti poradil…..Klub a stránka má byť o tom, aby sme si navzájom pomohli, podelili sa o svoje radosti a starosti so svojimi Stromíkmi. Včera som čítala, že už kdesi vo februári si sa zapojil do diskusie o čomsi ako klube, zostalo len pri pár vetách….až zraz v Budapesti to v Tebe spustil – určite to bolo to nadšenie, ktoré si na tom zraze zažil, tá spoločná jazda s ostatnými Stromákmi, ten pocit hrdosti na svojho Stromíka………V eShope na webstránke bude všetko to, čo môžeš kúpiť v Styxe, Ty možno máš to šťastie prísť tam osobne, iní to možno majú ďalej ako Ty, preto ten eShop, aby to videli aj iní, popýtali sa na fóre iných Stromákov na skúsenosti s tým, či oným a mali možnosť si to kúpiť. Neviem prečo (takmer)každý Slovák vidí vo všetkom peniaze, (takmer)každý chce byť šéf – to si riešte v práci, na moto sme si všetci rovní a každý má tú svoju rád a je pre neho tá naj. Čo sa týka nevidelsom stránku – čítaj v pohode(vykašli sa na srd) a prečítaš si, že sa testuje. Keď niečo robím, snažím sa, aby to bolo urobené poriadne, preto bude spustená až (dúfam) v sobotu. Určite tam budú nedostatky, účel to však dúfam splní a všetko sa postupne doladí. Prečo si o mojom nie podnikateľskom zámere (podnikanie je, kde by si mal dosiahnuť aspoň aký-taký zisk – môj, Tvoj či iného člena bude zisk zľava nielen na tovar, ale aj na služby) doteraz nečítal? 1.nemala som čas sledovať diskusie (snažila som sa pracovať), 2.nechcela som hovoriť o niečom (vzhľadom na rozsah) čo by možno nevyšlo (nie som v tom sama, potrebujem k tomu aj tých, ktorí Vám napr. tie zľavy reálne poskytnú), 3.prečo až teraz?(skôr prečo zrovna teraz, keď si sa aj Ty začal snažiť) pretože pred napr. otvorením predajne si tiež majiteľ robí promo – a tiež si v tej predajni pred jej otvorením nebol. PREČO SA OSOČOVAŤ, PREČO HĽADAŤ NIEČO, ČO NIE JE? PREČO SI AKO STROMÁCI(al. iní moto) NEPODÁME RADŠEJ RUKY? Každý sa predsa radšej prednostne stretáva s tým, kto mu je sympatický, niečim blízky a na to je ten Tvoj klub fajn. Možno zajtra vznikne ďalší klub Stromákov – ale to čo nás všetkých bez ohľadu na bydlisko, farbu vlasov či povahu spája je predsa náš Stromík – a o to tu predsa ide, nie? Takže Amis, podávam Ti ruku (zatiaľ virtuálne) som Dada, teší ma.

    #79066
    raptor
    Účastník (Participant)

    Kua co je to tu za trenie… vsak je vas tolko zeby ste zaplnili este dalsie tri vzniknute kluby spolocenstva a iniciativy 😀

    #79067
    smajlinka
    Účastník (Participant)

    raptor nesmej sa a pridaj sa, určite ešte niekde nájdeš voľné miesto na našu nálepku 😀 😀 😉

    #79068
    raptor
    Účastník (Participant)

    Smajlinka urcite ano ale nasi by ma zlyncovali za hanobenie rasy 😀 🤣 😕

    #79069
    smajlinka
    Účastník (Participant)

    raptor 🤣 neboj, my Ťa ochránime 😁 😀 😁 😀 🙂

    #79070
    raptor
    Účastník (Participant)

    Du hast keine anung uber uberbmwmotorradreiter 🤣

    ich habs gezakt ich kann dajne etikette montiren zum meine sidestand 😁

    #79071
    AMIS
    Účastník (Participant)

    Som Bohdan a idem sa radšej voziť. Pojmy ako predseda , asistentka , PR manager sú v našom a my vieme v ako ponímaní recesia. Každý má právo voľby a jediné čo sme sa snažili dosiahnuť aby každý z našich priateľov obsadil funkciu akú nikto nemá a akú si vždy želal. Toto nie je vojna len jednej veci tu nerozumiem. Všetci ma tu poznajú ako jedného z drevorubačov čo jazdia od roku 2005 a už sa na túto tému aj poprali (obrazne) s odporcami. Zrazu v priebehu diskusie hups sorry riešite tu niečo ja tvrdo makám, tak jebte na to lebo ja som tu chcela všetkých milo prekvapiť a z vás urobiť trotlov lebo doteraz si tvrdo makala a my si tu len tak diskutujeme. Čo tak napísať SS chlapci mám nápad (ten ti nikto neberie) a nemohli by ste mi pomôcť. Potrebujem to to to . Naša snaha bola o srande o spoznaní , ale možno viac taktnosti prosím " uteká mi autobus hodím do okna kameň veď počká " lebo nestíham a paralelne ma niekto začína oberať o pomyselné prvenstvo. Nič v zlom ja mám doma rozpracovaný projekt na motorku jazdiacu na čerstvý vzduch, len na nej tvrdo makám a nechcel som Vám dávať falošné nádeje, tak ale radšej dám polovicu ako neskoro všetko, lebo niekto kuká po jazde na uhlie. O toto ide v mojej reakcii, prečo mám byť členom niečoho , kde si už v úvode môj názor nikto neváži a postaví ma hňeď do opozície. "Členstvo je bezplatné, v klube neexistuje predseda, podpredseda atď. " Zosmiešňuješ a možno ti to nedošlo. Ja mám kontakt verejný aj číslo je ľahko dostupné. Nikdy som nikoho kto sympatizoval s touto značkou neodmietol a ak som vedel pomohol som poradil som a podporil, to sa ani naďalej nezmení a ja ak neviem pýtam sa kompetentných. Kto chce vedieť niečo moju snahu odovzdávam utajenej neznámej DADE (PEACE nič osobné) a vraciam sa do zákopu. Kto pochopil moju myšlienku tam ma nájde , kto nie žiaľ konkretizovať to nemám záujem. A týmto momentom zahajujem svoju ilegálnu, neoficiálnu a nepodvratnú činnosť na svojom piesočku a svojej klubovni. Mám už viac motoriek a všetky sú mi najmilšie. STROM ale naďalej ostáva JEDNOTKOU a kto ho urazí dostane facku (obraznú) okrem Rapťáka tomu oblížem čelo (doslovne)

    #79072
    raptor
    Účastník (Participant)

    Tak na to nemas vysku a guraz 😎

    #79073
    AMIS
    Účastník (Participant)

    Nemboj postavím na stupačky a ak nebude stačiť tak na sedanku prípadne budem operovať z kufra.

    #79074
    kxbibo
    Účastník (Participant)

    AMIS máš recht 🙂

    #79075
    vlco
    Účastník (Participant)

    Fúha tak toto celkom nechápem, prečo taký boj medzi vstromami, sily by sme mali spájať a nie rozdelovať a smajlinka žial bohu bola druhá a možno sa mohla pridať a nie konkurovať /možno som sa nevyjadril dobre/….takto to nebude nikdy fungovať. Ale možno by nám pomohlo keby sme sa niekde stretli za účasti amisa aj smajlinky /ak budu chcieť/ a všetkých ktorí chcú hovoriťo niakom klube a spoločnom jazdení. A všetci čo uvidia nše stromy nasekané vedla seba budu uplne paf a ešte ked budú mat spoločne nálepky no paráda 🙄 👋

    #79076
    cazzo
    Účastník (Participant)

    V stromáci všetkých krajín spojte sa! 😈 Smajlinka: pozdravuj Mira a dúfam že zajtra už bude plnohodnotný brankár 😉 🤣

    #79077
    smajlinka
    Účastník (Participant)

    vlco žiaden boj, žiadna konkurencia, nie je vôbec dôležité či prvá, druhá, tridsiata, to nie je podstatné, podstatné je spojiť Stromákov a je jedno či smajlinka a či niekto iný. Osobne, aj keď len cez poštu som Amisovi navrhla stretnutie…………Stránka, ak sa mi to podarí bude ešte dnes večer spustená, nebudú síce ešte všetky podstránky plne funkčné, ale podstatné tam je. 😉 🙂

    cazzo pozdrav som odovzala, odpoveď je "neviem, či budem hrať, bolí ma koleno" 🤣 🤣 🤣

    #79078
    vlco
    Účastník (Participant)

    smajlinka no ak to bude tak ako píšeš ja sa tomu teším. Ale ked som videl hneď na začiatku všetky tie reakcie tak som bol minimálne prekvapený. Ja som rád že sa toho niekto ujal a keď budem vedieť pomôcť tak aj priložím ruku k dielu.Bolo by škoda aby sa to na týchto sporoch skončilo 😕

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 16 až 30 (z celkového počtu 35 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri