Connect with us

Osrblie:najkrajsie zazitky

Domov Diskusné Fóra Zrazy a akcie Osrblie:najkrajsie zazitky

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 43 )
  • Autor
    Príspevky
  • #79911
    exekutor
    Účastník (Participant)

    😠 skoda ze som tam nemohol ist mam zlomenu nohu a nudim sa doma.Vyhlasujem sutaz najlepsi zazitok vyherca dostane moju sadru 🤣

    #79912
    Heavy
    Účastník (Participant)

    Zážitky z Osrblia boli určite ohromné, škoda, že si opäť nič nepamätám 🙄 ,ale cestou domov som mal pekný zážitok, keď ma zastavili a podrobili dychovej skúške – 0,00 – fantastický zážitok. 😇

    PS: …v jednej vete tri krát "zážitok" – to je stavba vety ako keď Hovado 😀 😀 😀

    #79913
    italofighter
    Účastník (Participant)

    Heavy takze skely zazitok xixi ked 0,00

    #79914
    doctor
    Účastník (Participant)

    Kupil som tricko na ktore som hovoril ze je nacisticke.Kazdy tvrdil ze nie je!!!Takze vam chytrakom dakujem a 200 sk som mohol radsej dat radsej bezdomovcomt.Radsej ani linku sem nedam na ich pesnicku lebo ma zavru!Kurnajz a som v nom odfoteny!

    #79915
    italofighter
    Účastník (Participant)

    doctor ty mas to pekne tricko s tym vymalovanym peknym vojacikom v tej choprackej xixixix teda novodobo choprackej prilbe xixixixi

    #79916
    doctor
    Účastník (Participant)

    italofighter – kokso mam.rozmyslam ze co s nim urobit.

    #79917
    AMIS
    Účastník (Participant)

    Nakreslíš pod obrázok nápis DEVILDRIVER Fanklub a bude to nositeľné 😘

    Inak veď si v ňom vyzeral tak sexy 😛 a možno predajca prispieva na dobročinnosť , takže si kúpou prispel aj ty 😇

    Furt len rencáš, ty si po včerajšku nejaký uhundraný 😈

    #79918
    doctor
    Účastník (Participant)

    AMIS – skus si dat do youtubu nazov Landser a ako prve ti vyskoci Rudolf Hess a druhe ako 88. Tak potom mi uz asi nepomoze ziadny DEVILDRIVER len nas kamos Janko S. 😉

    #79919
    AMIS
    Účastník (Participant)

    LAND SER osierač krajinky alias HNOJÁR. Čo je na tejto ušľachtilej práci populistické?

    Osemdesiatosem rokom má tvoja babka, veď to je úctihodný vek……..kiež by sme sa my dožili….. 😇

    #79920
    Heavy
    Účastník (Participant)

    Držte sa témy páni… Doctor si to tričko proste oblečie a za nejaký ten rok sa na zraze znovu stretneme…HOWGH 😀 😀

    #79921
    Heavy
    Účastník (Participant)

    Keby sa táto téma volala "Najkratšie zážitky", tak by som napísal, že som videl Furbyho v sprche… 😀 😀 😀

    #79922
    exekutor
    Účastník (Participant)

    😀 super obrazky radost na vas kukat 🤣

    #79923
    LOGINka87
    Účastník (Participant)

    doctor stale nespokojny s trickom….druha tema o tebe a trickach 😁 😁

    zacni kupovat kosele

    #79924
    doctor
    Účastník (Participant)

    LOGINka87 – bud dostanem male ze by som mal pupok vonku jak brusna tanecnica alebo kupim nackovske.asi budem kupovat tricka so Skubim a bude pokoj.Inak si mi mala poradit ake mam kupit a nie ma este v tom odfotit.Esteze pravu ruku nemam hore lebo to by bol naozaj pruser.

    Heavy – hej a mna dojdete navstivit do Leopoldova ked budem od dvihania mydla roztrtkany jak dedov 40 rocny mundur.

    AMIS – som zvedavy keby sa na teba vyrutilo asi 40 clenov antifa ci by ti to zozrali.

    exekutor – treba dojst a nesklameme ta

    #79925
    LOGINka87
    Účastník (Participant)

    doctoreste raz povedz ze som ti neradila a poslem na teba antifakov 😈

    ale stale ho mozes predat jarovi…to je ten nas sused co ho chcel tiez kupit

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 43 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.
Advertisement

Partneri