Connect with us

Osrblie:najkrajsie zazitky

Domov Diskusné Fóra Zrazy a akcie Osrblie:najkrajsie zazitky

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 16 až 30 (z celkového počtu 43 )
  • Autor
    Príspevky
  • #79926
    doctor
    Účastník (Participant)

    LOGINka87 – a oni na mna budu vsetci fakovat.dam ho medzi ostatne ako napriklad male zrazove.darujem ho tebe nech mas s nim starosti ty.

    #79927
    LOGINka87
    Účastník (Participant)

    doctor ok otvorim si predajnu s nazvom …. nevhodne pre doctora 😈

    #79928
    AMIS
    Účastník (Participant)

    Urobíš si doma kútik fandu vojenskej histórie a tam si ho môžeš zavesiť medzi bodáky a mauserky 😈 😁 😁 😁 Potom na výročie kapitulácie si ho na seba vezmeš a pôjdeš do berlína zapalovať sviečky pred bunker 😠

    #79929
    bubo
    Účastník (Participant)

    Ja som jedného Neonacistu-Amatéra-Nadšenca videl u Číňanov, ako hľadá Thor Steinar. 🤣 Našiel tam ale len Tor Štajger, tí Číňania sú hrozní… 😁 😁

    #79930
    AMIS
    Účastník (Participant)

    Mal ísť do Vyhní a tam by Šteigera našiel plné sudy. 😁

    Doctora budem od teraz volať major Adrien von Thor Šúrštein. A jeho motorku PancerTIGER II.

    #79931
    doctor
    Účastník (Participant)

    AMIS – to je vystizne.Ale asi si meno nezapamatam!

    Bubo – to bol taky co chcel trochu usetrit.Ale cinanom nie je problem vyrobit nic.

    LOGINka87 – a ja budem tvoj hlavny sponzor.

    #79932
    bubo
    Účastník (Participant)

    A možno to všetko pre náckov šijú Cigáni, v dielni ktorú vlastní nejaký Žid… 🤣

    #79933
    doctor
    Účastník (Participant)

    Bubo – 😀 😀

    #79934
    Matooo
    Účastník (Participant)

    Pre mna okrem tohto tricka co doktor nemal este ani na sebe bolo najvacsim zazitkom "protivladne skandovanie v alkoholickom opojeni" 🙂

    #79935
    doctor
    Účastník (Participant)

    Matooo – ale sme dali komunistovi co?Sa mi to pacilo len nejako sa k nam nechcel nikto pridat.

    #79936
    LOGINka87
    Účastník (Participant)

    doctor vy sa aj cudujete?….. 😁

    co moze byt horsie ako ked obcan madarskej obce (madar) nacista voli cigana?

    a mato ty si tiez asi bol pod vplyvom na volbach

    #79937
    Matooo
    Účastník (Participant)

    doctor nebolo nam treba ostatnych, dvaja sme zastupovali cele slovensko, od severu az po juh 😁 LOGINka87 prosim?!! Si skoncila aj s riflami definitivne 😎

    #79938
    doctor
    Účastník (Participant)

    LOGINka87 – fu teraz si mi teda dala!Vsak pockaj toto si este vybavime rucne strucne.

    Matooo – mas pravdu kaslat na ostatnych.Aspon konecne mozem povedat ze som volil dobre.A LOGINke sa preplacat nic nebude.Nech je da Ficko!

    #79939
    LOGINka87
    Účastník (Participant)

    Matooo doctor 😁 😁 vy sa tomu prd rozumiete…..a bez urazok poprosim

    #79940
    doctor
    Účastník (Participant)

    LOGINka87 – tal nam to musis potom vysvetlit ako to celel je aby sme aj mi vedeli nabuduce koho a preco volit! 😉

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 16 až 30 (z celkového počtu 43 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.
Advertisement

Partneri