Connect with us

OZNAM PRE HOVADA Z MOTOPÁRKOV

Domov Diskusné Fóra Zrazy a akcie OZNAM PRE HOVADA Z MOTOPÁRKOV

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 35 )
  • Autor
    Príspevky
  • #77435
    cbr900
    Účastník (Participant)

    Milé HOVADA,

    … čakal som, ubehlo už dosť veľa času od akcii a neviem, či ste sa dohodli o pakte mlčanlivosti, či sa na motopárkoch niečo stalo, ale musím na Vás takto apelovať o uverejnenie nejakej fotodokumentácii z akcii a potvrdenie, že vôbec bola … dúfam, že to zabralo…takže kto má nejaké foto, tak ich sem hoďte inak …. !! …. inak dnes pôjdem skôr domov z práce 😀

    #77436
    Xmen
    Účastník (Participant)

    cbr900 ja som sice na motoparkoch nebol,ale domov z prace pojdem tiez skor 😀 😀 😀

    #77437
    MartineR
    Účastník (Participant)

    cbr900 ako zvykne pisat tvoj krstny, (obcas) to tu citaju aj deti a nechceme predsa kazit nasu mladez. Takze fotodokumentaciu nechajme fotodokumentaciou a podme skor z prace 😈

    #77438
    Venco
    Účastník (Participant)

    MartineR, zas neprehanaj 🙂 neviem ci taka mladez by nepokazila nas 🙂

    cbr900, ty nechod skor z roboty, ale si nadrob, aby si sa nabuduce mohol zucastnit a tak nebudes potrebovat ziadnu dokumentaciu 😁

    Snad neporusim ten pakt mlcanlivosti, ked prezradim, ze to bol aj ozdravovaci pobyt, kedze sme si davali vitaminy priamo z citrusovych plodov (poniektori aj dost zvlastnou metodou) 😀

    #77439
    MartineR
    Účastník (Participant)

    Venco ty nic neporusuj, lebo inak si sponzor najblizsich motoparkov 😈

    #77440
    amazonka
    Účastník (Participant)

    CBR nebud zbytočne zvedavý a nabudúce prídi, nebudeš potom škemrať o foto 😛

    #77441
    blueeyes
    Účastník (Participant)

    Musím sa CBR-a zastať….aj ja chcem nejaké foto 😁 aspoň zopár aby som si mohla hlavu trieskať že prečo som nebola 😁

    #77442
    Cendina
    Účastník (Participant)

    Milé hovada,

    protože fotodokumentace z posledních Motopárků má sílu lehce zkorodované atomové střely z ruského sila a její vliv na poslední nepropité mozkové buňky, které se starají vo to, že občas vidíme na asfaltu aspoň středovou čáru, je naprosto zničující. Nemůžu než varovat před pokusy o devastaci posledních zbytku neprochlastané hovadské inteligence. Heavy byl opět třeskutě výraznou postavou, jeho humor nakažlivý jak Ebola Zaire se stejným 90% účinkem. (PS: všimni si jakou šanci ti dávám coby chodícímu překladovému slovníku ČR-SR). Dračiatko s Kennym zcela oprávněně žijí v utajení s maskovanými koníky z motorek do jakýchsi barevných, teplých a řehtajících 4-nohých potvor, páč ten jejich guláš byl určitě začarovanej a inkvizice by je mohla upálit. O ostatních obětech ani nemluvim, neb každý přispěl svou trochou do mlýna. Střezte se bídní červíčci ožehavých tajemství z akcí kde jste nebyli… 😁 😁 A koukejte příště dovalit taky, nebo vám vychlastám všechnu borovičku stejně jako Heavymu!!!!! 😈

    #77443
    Heavy
    Účastník (Participant)

    Ale na Motopárky treba chodiť a aktívnym prístupom prispieť k ich kvalitnému priebehu a nie len nad fotkami potom onanúúúvať… 😈 😀

    #77444
    Heavy
    Účastník (Participant)

    Cendina – 😀 sledujem, že ma chceš "mermomocí" dotlačiť do úlohy prekladateľa… ale jediné čo ja som schopný preložiť je borovičku z jednej strany stola na druhú… 😈

    #77445
    Heavy
    Účastník (Participant)

    cbr900 …a Ty neapeluj a nabudúce dondite Banáni… 😉

    MartineR poďme skôr z práce – 😁 vystihol si to…

    amazonka – presne tak, mali prísť Banáni nasadzovať život na Hovadské motopárky a nie doma pri telke čučať na Superstar a potom sa dožadovať fotiek… 😈

    blueeyes – …ty trénuj na Silvestra – už je to onedlho… 😁

    Venco – …vitamíny sa najlepšie vstrebávajú cez očnú sliznicu…to si nevedel? 😈 😀 😀

    #77446
    klasik
    Účastník (Participant)

    No ja fotky ani nepotrebujem, aby som si podla príspevkov poskladal že tam bolo asi Hovadsky dobre takže jediné čo teraz môžem je použiť tohto smailíka 😠 a to asi jedenkrát stačiť nebude

    😠 😠 😠 😠 😠

    #77447
    pogicko
    Účastník (Participant)

    Heavy Heavy asi to nevedel bo ked sa to dialo taktam nebol…..treba ho to naucit.. ze Venco

    #77448
    pogicko
    Účastník (Participant)

    amazonka presne tak naco je zvedavi radsej nech donde ten CBR900 😁

    #77449
    pogicko
    Účastník (Participant)

    Vsetko co sa deje na motoparkoch sa da do jednej krabicky a uschova a na buduce motoparky sa ta krabycka otvori a znova sa tam ukladaju veci a zazitky straty a nalezi 😁…takze ak chcete vediet viac,tak, na najblissich moto v knm sa vidime 😛 !!

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 35 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri