OZNAM PRE HOVADA Z MOTOPÁRKOV
Domov › Diskusné Fóra › Zrazy a akcie › OZNAM PRE HOVADA Z MOTOPÁRKOV
- Toto téma obsahuje 34 odpovedí, 14 hlasov, a bola naposledny upravená pred 18 rokmi, 8 mesiacmi od
jybka.
-
AutorPríspevky
-
31. októbra 2007 o 20:29 #77450
ZOMBY
Účastník (Participant)Mna tie vase fotky nezaujimaju! 😈 Ale ze sa tam pokusal dakto znasilnovat mladez to by ma zaujimalo! 😁 a ze sa mi vychodnare jebu do reviru! 😶
31. októbra 2007 o 22:32 #77451Venco
Účastník (Participant)ZOMBY, no prepac, ale dosli sme dost neskoro, tak som nestihal kontrolovat, aky rozsiahly revir si si oznackoval 😛 Este ti ma tak napada, cim si to vlastne znackujes? 😉
1. novembra 2007 o 7:05 #77452Cendina
Účastník (Participant)Venco: von je Zomby všechny počůrá….. stejně jako to dělaj pejsci 😁 😀
Hlavně bychom ale na příští motopárky měli vzít Tóna…..
1. novembra 2007 o 8:21 #77453Heavy
Účastník (Participant)Cendina – absolútny súhlas, zavolám Tónovi, aby prišiel…neviem či bude mať čas, lebo spomínal, že už dávno nebol pozrieť toho pána s čapicou… 😇 😀
1. novembra 2007 o 9:45 #77454jybka
Účastník (Participant)Pogicko: tak veru dobre hovoris,az mi je to divnô…. 😁
Heavy: zober Tona a pojdeme setci pozriet do salamovne…. 😇este pogicko – diky moc za najdenie telefonu 😁 mas to u mna 😘
co sa tyka tych fotiek- mam nejake,este som ich ani nevidela,ale vacsinu ma neby ,tak sa obracajte na neho…. 🙂 🙂
1. novembra 2007 o 9:47 #77455ZOMBY
Účastník (Participant)Venco to ta neospravedlnuje nemasil ani povolenie vstupit do reviru a nie to este mi tam pitliacit! este ze mam lanky vytrenovane 😁! To ta bude stat moc kofol aby si si ma udobril! 😈 😇
1. novembra 2007 o 10:48 #77456pogicko
Účastník (Participant)😀
1. novembra 2007 o 12:03 #77457Heavy
Účastník (Participant)Jediný hájnik je tu BIBO a má aj jasný revír… 😉
ZOMBY – to zaujíma aj mňa, že ako si vlastne značkuješ revír… 😈 😉 😁
1. novembra 2007 o 12:44 #77458Lanie
Účastník (Participant)😶 😶 😶 ?
1. novembra 2007 o 12:45 #77459Lanie
Účastník (Participant)Heavy Bibo nemá len revír dokonca si chová aj vlastné kvietky tam sa potom žije… 😁
1. novembra 2007 o 12:50 #77460charym
Účastník (Participant)Heavy nevies ako zomby znackuje revir? 😁 predsa kazdeho pohryzne 😀 😀 😀
1. novembra 2007 o 13:12 #77461pogicko
Účastník (Participant)jybka nemas zaco ja raaaaaaaaada pomaham…..hlavne ze sme ho nasly…
aaaaa kedy sa zasa vidime??nechces dojst zasa kumne prespat a….??😁1. novembra 2007 o 13:32 #77462jybka
Účastník (Participant)pogicko jasne,neekedy dobehnem….. 😁 popijeeme…
hej,hlavne ze svietil…. 😁1. novembra 2007 o 13:48 #77463pogicko
Účastník (Participant)jybka no presne este mi baterka vydrzala tak rychlo spojilo a potom mi zlihal mobilitisn..😁….
jasne popijeme ale uz ziadna bytka nebude … 😀 slubujem1. novembra 2007 o 13:57 #77464jybka
Účastník (Participant)pogicko jasne,uz sa nebude nikto byt….alebo dostaneme aj my… 😁
sa ti pak vypol?? -
AutorPríspevky
- Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.
TEST Kove 800X GT (2026): Čína, ktorá dospela. Prekvapenie roka na strednom Slovensku
Na naháči svetom: 245 000 km na Yamahe FZ1N a nechystá sa skončiť
DVOJTAKTNÁ REVOLÚCIA: Kawasaki sa po 20 rokoch vracia s veľkými 2T modelmi KX327 a KX327X!
Ladený výfuk neznamená hlučnejší. Znamená lepší — a to je alchýmia, nie kováčstvo
ZBERATEĽSKÝ SVÄTÝ GRÁL: BMW predstavuje limitovanú edíciu M 1000 RR Isle of Man TT!
TEST Benda Chinchilla 350 CVT: Mestský chuligán, ktorý posiela skútre do dôchodku
SÚBOJ GENERÁCIÍ: Nový Triumph Scrambler 900 vs. ikonická klasika Bonneville T100
BMW Vision K18: šesť valcov, šesť výfukov a drzosť, akú od Bavorov dlho nebolo
TEST Voge 625 DSX: Crossover, ktorý prešiel africkou školou odolnosti
Harley-Davidson štartuje sezónu 2026: Nový showroom v Bratislave a legendárna Experience Tour
ZBERATEĽSKÝ SVÄTÝ GRÁL: BMW predstavuje limitovanú edíciu M 1000 RR Isle of Man TT!
TEST Benda Chinchilla 350 CVT: Mestský chuligán, ktorý posiela skútre do dôchodku
Na naháči svetom: 245 000 km na Yamahe FZ1N a nechystá sa skončiť
Ladený výfuk neznamená hlučnejší. Znamená lepší — a to je alchýmia, nie kováčstvo
DVOJTAKTNÁ REVOLÚCIA: Kawasaki sa po 20 rokoch vracia s veľkými 2T modelmi KX327 a KX327X!
