Connect with us

Pezinska baba ala Tv markiza

Domov Diskusné Fóra Nehody Pezinska baba ala Tv markiza

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 28 )
  • Autor
    Príspevky
  • #74981
    racer8
    Účastník (Participant)

    Krasne nas zase ukazali v telke kde poukazali na nebezpecne jazdenie motorkarov!!! boze to su debili! 😟

    #74982
    yamaxx
    Účastník (Participant)

    Racer.. 😶 😶 😶 .

    #74983
    cbr900
    Účastník (Participant)

    yamaxx práve teraz to išlo v televíznych novinách… zajtra hodím link z archívu

    #74984
    yamaxx
    Účastník (Participant)

    CBR 900 samozrejme viem videl som to ale absolutne suhlas…….co sa tam deje…..to uz prekracuje hranice vsetkeho…… 😕

    #74985
    racer8
    Účastník (Participant)

    cbr900 sice mi beres moju pracu ale dobre hod tam ten link 😉

    yamaxx nemozu nas vsetkyx hadzat do jedneho vreca 😟 napr. ja tak nejazdim

    #74986
    yamaxx
    Účastník (Participant)

    Racer o to ide…..ale vela ludi ma ako klapky na ociach..vcera tam chlapik predbiehal cez PLNU ciaru a sundal dvoch motorkarov a …su prosto ludia ktori este aj toto pokladaju za dovod na lutost …..myslim si ze je na case ,aby sa slusni motorkari distancovali od nekontrolovatelnych hovad…s malym H….

    #74987
    racer8
    Účastník (Participant)

    yamaxx mas pravdu dobre si to povedal 🙂

    #74988
    Roland
    Účastník (Participant)

    [linka] a maju pravdu nezda sa mi za by klamali 😟

    #74989
    milan3232
    Účastník (Participant)

    Komu nie je ane zhora, musi sa ucit na vlastnych chybach…

    aneb… tolko sa chodi s motorkou o Babe, pokial sa nerozbije…

    #74990
    blueeyes
    Účastník (Participant)

    Hneď ako som počula upútavku na reportáž čakala som niečo takéto 😕 smutné je že pre takýchto "pretekárov" hádže väčšina ľudí všetkých bikerov do 1 vreca a že častokrát na to doplatia nevinní….

    #74991
    Matooo
    Účastník (Participant)

    …to bol cisty k***tizmus!!! 😟

    #74992
    racer8
    Účastník (Participant)

    blueeyes ved prave preto som aj ja nadaval a ked to videla moja mama tak hned otazka ze ci tam neuvidi aj mna 😟 do p… 🤐

    #74993
    doctor
    Účastník (Participant)

    Nevidel som to ale zamudrujem ak mozem!

    S babou by uz mali konecne nieco urobit.Je to tam strasne a aj ked som motorkar je to hnus co tam robia motorkary.Ak sa chce niekto zabit nech si to necha prejst hlavou ale nech mna a nevinnych ludi nik neohrozuje!Ale zajtra si to pozriem!

    #74994
    racer8
    Účastník (Participant)

    Vidite keby bol na slovesnku okruh mozno by to take hrozne nebolo 🤐

    #74995
    milan3232
    Účastník (Participant)

    racer8 to sa sakra pleties. Vzdy by tu bola vyhovorka, ze je to daleko. Si vezmi, kolko z BA je Brno? 100 km? Kolko so trva SS? 1,5 hodiny aj s parkovanim a bludenim… To nie je o okruhu, ale o ludoch. Kto chce, na ten okruh do Brna pojde tak ci tak.

    Ak by ho postavili, myslis, ze by to bolo pri BA (rozumej blizsie ak PK Baba))? Urcite nie, mozno Piestany, Zilina, stredne SR. A ako daleko to je z BA? Brno je blizsie. a ked prejdeme vsetci na Euro, tak aj financny problem odpadne…

    Raz som pocul velmi mudry nazor – PK Babu maju preto radi, lebo sa nemeria cas – vsetci su najrychlejsi. Na okruhu sa cas meria, preto je najrychlejsi iba jeden. Okrem toho na okruhu nie je take dokonale publikum… A nikoho nepotesi ked si mysli ze ako rychlo ide, ako uzasne klopi a vonkajskom ho obehne domaci na 125 s prstom v riti.

    Mam PK Babu priamo pod nosom – byvam v PK. Ked som mal CBRku, jazdievali sme tade aj dost rychlo, ale nikdy ziaden hazard s protismerom, alebo ohrozovanie inych. Dolu sme si dohodli poradie a sli sme za sebou. rychlo, ale nikdy nie riskantne. Ale teraz tam uz nechodievam, aj ked to rad jazdim aj na Shadowovi. Mam na to svoj nazor. Je kopec peknych ciest a ovela menej nebezpecnych.

    doctor s Babou nespravia nic. Maximalne tam daju retarderi a aj tie im cez noc zmiznu. Zakazat jazdu motorkam nemozu a naco, ved ked sa sami pozabijaju, aspon bude viacej miesta pre ostatnych.

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 28 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri