Connect with us

Pezinska baba ala Tv markiza

Domov Diskusné Fóra Nehody Pezinska baba ala Tv markiza

Zobrazuje sa 13 príspevkov - 16 až 28 (z celkového počtu 28 )
  • Autor
    Príspevky
  • #74996
    racer8
    Účastník (Participant)

    milan3232 mas pravdu aj tu nedaleko je miesto co sa vola Skycova tiez je to nieco podobne PK a tiez tam uz nejden motorkar okusil tvrdost zeme takze mas pravdu ked niekto rad hazard tak mu nic nepomoze ani to ze na okruhu mu nehrozi strk olej bocne ulicky a vsetko co na normalnyx cestax ano 😕

    #74997
    MartineR
    Účastník (Participant)

    Suhlasim s poslednou vetou redaktorky …

    #74998
    Matooo
    Účastník (Participant)

    ..ja som sa vcera podvecer v KE vybral na podobne serpentiny na jahodnu ze este viac obrusim stupacky po alpskych serpentinach z pred tyzdna ale ked ma jeden strelec obiehal este na rovinke pred nou ze som to ani poriadne nestihol zaregistrovat vyj**l som sa nato dal dole na STOPke pivo a mal v pazi im tam ist hore este zavadzat! …..normalne som sa bal a srdce mi bilo ako keby som prvykrat masinu videl.

    #74999
    papaya
    Účastník (Participant)

    Je to velmi smutne co sa stalo na Babe, vobec si nemyslim ze hovada ktore tam chodia jazdit s tym prestanu. Mozno sa na chvilu zmiernia a prestanu tolko riskovat. Zivot to uz nikomu nevrati… Mozno by mala zasiahnut policia a par horucim hlavam zobrat nadobro vodicaky a mozno aj motorky. Potom by mozno panovala aj na Pezinskej babe disciplina…

    #75000
    racer8
    Účastník (Participant)

    papaya pocul si v tyx spravax ako to xodi ked su tam policajti tak si jeden druhemu zavolaju ze su tam a hotovo… a ked odtial odidu tak veselo sa pokracuje dalej…. a neverim ze ty policajti tam budu 24/7 😕

    #75001
    milan3232
    Účastník (Participant)

    racer8 never vsetkemu, co vravia policajti, PK Baba sa neda obist, ani tam nie je skratka na SS, moznop krosa… Okrem toho, ktory motorkar zdvihne pocas jazdy telefon? VB nam keca… Jedine co strelci spravia je, ze pribrzdia.

    #75002
    wert
    Účastník (Participant)

    Vravite ako blizko je do brna..ale ze sa tam da zajazdit iba caz pracovne dni a po 18 hodine vie asi malo kto.

    #75003
    racer8
    Účastník (Participant)

    wert no dobre ale ked sa pozries z hladiska rizika neoplati sa ti radsej ist do brna?

    #75004
    wert
    Účastník (Participant)

    Z hladiska rizika ano..ale z hladiska pekneho vikendu sa tam nadostanes a vtedy je to najhorsie ci na babe alebo na sturci.

    #75005
    Lavergsx600
    Účastník (Participant)

    Mne ta reportaz na markize usla, zrejme som bol v praci… ale teraz som si to pozrel a mozem povedat len ze je vela jebnutych motorkarov. jeden chlapik, myslim ze to bol yamaxx 🙄 raz napisal. K ZIVOTU, K MOTORKE PATRY POKORA, CINTORIN JE PLNY FRAJEROV!!! uvedomte sa ludia,

    ako hovori jeden moj kamarat… "uz len to ze clovek ma motorku, ze na nej ide po meste a ze ludia na neho pozeraju je frajerina" naco do marii to staviat na zadne alebo prehanat sa rychlo po ceste? ten kto sa chce ist vybesnit, prosim, na okruh, tam sa vam co moze stat? ze pridete domov peso lebo zistite ze ovladat svoju motorku neviete 😁 bodaj by kazdy mal rozum… ale to by asi pohrebaci nemali roboty… 🙁 😠

    #75006
    racer8
    Účastník (Participant)

    Lavergsx600 uuuuuuuuuuuplne suhlasim!!!! 😉 🙂

    #75007
    yagiza
    Účastník (Participant)

    racer8 ako dlho si sluzil u kralovnej? okruhov je tu jak nasratych, a ludia stale jazdia ako zmyslov zbaveny (mna obcas nevynimajuc) okruhy su skor vnimane ako trenigove pole. 😈

    raz sa dufam odvazim odjazdit a dojazdit par kol na Nurburingu 😉

    #75008
    AMIS
    Účastník (Participant)

    Rád sa vozím , baba je labužo pre mňa aj motorku. Každý čo má motorku pozná ten pocit, keď mrkne na gumu a vidí ako rovnomerne sa odiera. To čo sa tam ale deje dnes je úbohé a byť lepšie organizovanými, tak tam nabehneme a trocha tých bezcenných frajerov uzemníme. Je už smutné, keď prichádzaš od perneku lebo je nezmysel ťahať senec cez blavu a zastavia ťa policajti a chcú ti vziať peniaze za to , že si tam o dvadsať prekročil rýchlosť na 40ke. Motorkár ešte aj na babete sem tam vedome prekročí rýchlosť preto si predsa kupujeme tie stroje, ale aby nás zastavovali už len preto , lebo pár kreténov a všetci ich poznáme si urobilo okruh na jednom krásnom prechode je už dosť. Robíte zo seba machrov a keď jebnete potom pri zvodidlách plačete akú ste spravili chybu. Choďte tam v noci a buďte frajeri, keď vám asfalt až tak nelepí. Skúste si prejsť v noci Grossglockner a bez svetiel v totálnej tme (lebo jeden šikovný mechanik Vám odpáli kabeláž na motorke pred dovolenkou a chyba sa prejaví až po 1500 km) a jediné či vidiíte je červená koncovka Vášho parťáka. To je adrenalín a nie urobiť babu dvadsťkrát lebo gumy pekne lepia. Už len čakajme , že tak ako na kolibe jeden čas hubári ťahali ostnaté dráty medzi stromi pre výstrahu aby im po chodníkoch nejazdili zjazdári na bicykloch, tak pár pernečanov len tak pre radosť a pokoj duše naťahá lanká od plotu k plotu, keď už im tie petície čo furt podpisujú proti motorkárom začnú liezť hore krkom.

Zobrazuje sa 13 príspevkov - 16 až 28 (z celkového počtu 28 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri