Poďakovanie Heavymu
Domov › Diskusné Fóra › Kaviareň › Poďakovanie Heavymu
- Toto téma obsahuje 30 odpovedí, 19 hlasov, a bola naposledny upravená pred 19 rokmi, 3 mesiacmi od
jybka.
-
AutorPríspevky
-
26. marca 2007 o 13:33 #72681
cbr900
Účastník (Participant)andoo … jasné…to pochopí len HOVADO 😁
26. marca 2007 o 14:18 #72682charym
Účastník (Participant)andoo verim tomu ze si to ukoncil slovami ……KONEEEE VOOOZ … 😀 😀 😀 😀
26. marca 2007 o 14:34 #72683andoo
Účastník (Participant)Hehe to nie ale rozmyslal som aj nad tym ze tam napisem neico o hymne.. 😁
26. marca 2007 o 17:10 #72684Lanie
Účastník (Participant)Andoo čo tak to znovu napísať ako článok sem? 😁 u nás by si mal ten sloh určite za jedna 😀 😁
26. marca 2007 o 17:33 #72685wewerka
Účastník (Participant)Andoo..ty si teda hovado… 😁 😁 😁 …daj potom vediet tie vysledky, som aj ja na to zvedava
a raptor… o tom slohu som toho tiez uz dost pocula… 😉26. marca 2007 o 17:58 #72686Heavy
Účastník (Participant)Akože to ja som VZOR? Ako povedzme:chlap, hrdina, dub, stroj? 😀
Budúcnosť nevidím ružovo, pretože ak má dnešná mládež za vzor také hovado ako ja, tak za nejaký čas nebude dosť chlastu a cigariet pre všetkých… 😎PS: …dúfam, že si im napísal aj Raptorov opis toho, ako Ťa v excitovanom stave učím hrať na basovú gitaru a pritom hrozím imaginárnym fanúšikom… 😉
PS: …hovado, odkedy vymysleli pivo a borovičku nemusíš mi ďakovať.
PS: …vážne si chcel zmaturovať? 😀 😀 😀 😀 😀 😀
…konééé voz… … … … 4,50… … …
26. marca 2007 o 18:01 #72687doctor
Účastník (Participant)Andoo – uz nie konee voz ale medvedku daj lapku.Ale nevadi Heavy urcite sluzi ako vzor mnohym z nas.
26. marca 2007 o 20:28 #72688def
Účastník (Participant)Akurat som nasiel zarucene temy ktore mali byt na mature:
Mami, oci, som gej (slavnostny prihovor)
Najkrajsi zazitok: bola som znasilnena (rozpravanie)
Kyberneticka mechatronika v molekularnej biologii v kooperacii s kvantovou fyzikou a Bohrovym modelom atomu (vyklad)
Ako som nasim povedal, ze som nezmaturoval (rozpravanie)
Pasovanie stvorlistkov kravam na Sri lanke (diskusny pripevok)Predseda spolku anonymnych alkoholikov pri zahajeni stretnutia (slavn.prejav)
Preco honis s lavou rukou a nie s pravou rukou (uvaha)
Slimaky a ich sexualne citenie ( disk. prispevok)
Keby som bol Chuck Norris tak… (uvaha)
Alenka v risi divou ako fenomen spolocnosti (uvaha)
Vajce (umelecky opis) 😀 😀 😀 😀26. marca 2007 o 21:22 #72689Sani
Účastník (Participant)No, to sme dopadli 😁
26. marca 2007 o 22:09 #72690raptor
Účastník (Participant)Heavy nie chlap hrdina dub stroj ale pub, cicina, hnup, stoj
… inak som uprimne rad ze si maly andoo vybral za vzor heavyho, myslim ze o 10 rokov budu postavovo totozni, heavy uz intenzivne pracuje suzvuku imaginarnych basovych liniek a pravom si dovlim tvrdit ze ak je heavy predseda tak andoo je minimalne agronomandoo ak by si tam dal lyrics "za 4.50 pičo" urcite by ti prilepsili za farbisty opis
26. marca 2007 o 22:57 #72691klasik
Účastník (Participant)Andoo, hymnu si mohol zakomponovať odborne: "Nepárnokopytníci spôsobili deštrukčnú zmenu funkčnosti daného zariadenia" ale to by zas nebolo asi to pravé 😀
Inak aj mňa tá práca zaujíma, skús potom zverejniť, a taktiež držím palce. 😉
26. marca 2007 o 23:01 #72692klasik
Účastník (Participant)Matere, a toto je zas co? preco to neberie diakritiku? alebo to len mne?
26. marca 2007 o 23:05 #72693klasik
Účastník (Participant)Takže chyba nieje vo vašom prímači, už mi to ukazuje OK,
……no a teraz som tu dal dva zbytočné príspevky ktoré by som vymazal…..keby to šlo….. však Raptor 😉
27. marca 2007 o 6:30 #72694raptor
Účastník (Participant)Nie nic sa tu mazat nebude…najprv treba splnit patrocnicu v pocte prispevkov
na mazanie je tu exe a na vyhravanie v loterii coolerman, majou a pepe8080 😀27. marca 2007 o 8:02 #72695xGABRIELAx
Účastník (Participant)andoo 😉
-
AutorPríspevky
- Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.
TEST Vmoto Stash (2026): Elektrický ekvivalent tristovky s vodičákom na auto
TEST Kove 800X GT (2026): Čína, ktorá dospela. Prekvapenie roka na strednom Slovensku
Na naháči svetom: 245 000 km na Yamahe FZ1N a nechystá sa skončiť
DVOJTAKTNÁ REVOLÚCIA: Kawasaki sa po 20 rokoch vracia s veľkými 2T modelmi KX327 a KX327X!
Ladený výfuk neznamená hlučnejší. Znamená lepší — a to je alchýmia, nie kováčstvo
ZBERATEĽSKÝ SVÄTÝ GRÁL: BMW predstavuje limitovanú edíciu M 1000 RR Isle of Man TT!
TEST Benda Chinchilla 350 CVT: Mestský chuligán, ktorý posiela skútre do dôchodku
SÚBOJ GENERÁCIÍ: Nový Triumph Scrambler 900 vs. ikonická klasika Bonneville T100
BMW Vision K18: šesť valcov, šesť výfukov a drzosť, akú od Bavorov dlho nebolo
TEST Voge 625 DSX: Crossover, ktorý prešiel africkou školou odolnosti
Na naháči svetom: 245 000 km na Yamahe FZ1N a nechystá sa skončiť
Ladený výfuk neznamená hlučnejší. Znamená lepší — a to je alchýmia, nie kováčstvo
TEST Kove 800X GT (2026): Čína, ktorá dospela. Prekvapenie roka na strednom Slovensku
DVOJTAKTNÁ REVOLÚCIA: Kawasaki sa po 20 rokoch vracia s veľkými 2T modelmi KX327 a KX327X!
