Connect with us

Policajný RADAR – ako to s nimi vlastne je ?

Domov Diskusné Fóra Kaviareň Policajný RADAR – ako to s nimi vlastne je ?

Zobrazuje sa 8 príspevkov - 16 až 23 (z celkového počtu 23 )
  • Autor
    Príspevky
  • #95010
    krampus
    Účastník (Participant)

    Bzuco- ekonomika jak swinja! 😁 , však ten viac prejazdil k vám keď ťa hľadal ako bola výška pokuty. 👎

    #95012
    kweni
    Účastník (Participant)

    Krampus : ale vieš kto platí za ten benál ? 😉 😀

    #95014
    Mlhos
    Účastník (Participant)

    V aute s radarom musia byt dvaja vodic a merac policajt nikdy nesmie takuto cinnost vykonavat sam pretoze aj pre neho plati zakon a pocas jazdy je povinny sa venovat vedeniu vozidla a nie radaru aj na spravnom konani by som kladol otazku ako ma mohol namerat ked riadil vozidlo

    #95016
    kweni
    Účastník (Participant)

    Toť správny postreh ktorý som si uvedomil .. snáď ho nebudem musieť nikomu dokazovať 😇

    #95018
    lara
    Účastník (Participant)

    Ako pozdravit policajta

    #95020
    kweni
    Účastník (Participant)

    Tak to by nem dopadlo dobre 😁

    #95022
    fikus
    Účastník (Participant)

    Uf ja ze sa kveni pyta na technologia.tak myslim ze system dopler uz konci.tam sa dalo nahlim.znizenim rychlosti odrbat teoreticky.teraz to je.ine.mas trvaly nepretrzity zazanam s meranim.cize ak.ides 100 v obci minutu neukecas ani priemer ani.venovanie.sa.riadeniu a nemoznost preto sledovat tachometer.v taliansku mozes obiehat rychlejsie.je to bezpecne a logicke.kazdy z nas prida aby skratil cas pottebnyna predchadzanie.u nas to zakon nepripusta ale?

    #95024
    kweni
    Účastník (Participant)

    😁 bože chráň..

    v mojom prípade sa jednalo len o náhle zrýchlenie a následné ešte náhlejšie brzdenie .. zatiaľ je po 1,5 mesiaci ticho tak ti nevim Karle

    no v IT som zvýšenie rýchlosti vyskúšal aj pri predbiehaní carabinierov 😁 možno tam bola aj plná čiara .. ale tak pekne nám uhýbali z cesty že to človek musel využiť .. nenahodili majáky ani varovné výstreli takže majú prst hore 👍

Zobrazuje sa 8 príspevkov - 16 až 23 (z celkového počtu 23 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri