Connect with us

Pôžička na motorku?

Domov Diskusné Fóra Kaviareň Pôžička na motorku?

Zobrazuje sa 8 príspevkov - 16 až 23 (z celkového počtu 23 )
  • Autor
    Príspevky
  • #98042
    Mlhos
    Účastník (Participant)

    Bazar ti da na splatky cez homekredit cize nebankovku kde je urok niekde okolo 22 % +kadejake mesacne naklady a zaplatis dalsiu polovicku motorky 
    bud si kup taku na aku mas alebo dosetri lebo s poziciavanim od znamych to je tak ked chces mat z kamarata nepriatela staci mu pozicat peniaze a potom ich chciet vratit  nazad

    #98044
    przwjhrjaujzepieztjte
    Účastník (Participant)

    😈 Milhaus, párkrát si ma už nasieral, že si kamarát, tak požičaj mi päť tisíc evri. 😁

    #98046
    Mlhos
    Účastník (Participant)

    Nuz kedysi som si myslel a nielen o tebe ze sme kamarati ved motorkari sa radi prezentuju dokonca ako rodina ale ty si mi napisal ze nie si moj kamarat no a odvtedy niesi kamarat to ze ta poznam ta zaradilo na tvoj podnet iba medzi znamych ale nesmut nie si sam je vas tam uz velmi vela uz som sa naucil Nie všetci ľudia, ktorých považuješ za priateľov, musia považovať za priateľa teba.
    Ak chceš spočítať svojich skutočných priateľov, nepočítaj tých, na ktorých Ti záleží, ale tých, ktorým záleží na Tebe.

    a to vsetko je preto ze

    Nikto na svete nemá viac nepriateľov než úprimný, hrdý a cituplný muž, ktorý berie osoby a veci také, akú sú a nie také, aké by chceli byť.

    #98048
    B12
    Účastník (Participant)

    Nechaj si starú, trochu ju vyčačkaj, investuj do benzínu a hlavne sa voz …. a máš pokoj. Ja mám 15 ročnú Bandasku už vyše 10 rokov a furt ide, dovezie ma z bodu A do bodu B, chvalabohu  😁

    #98049
    ahojko
    Účastník (Participant)

    @B12

      Tato tema bola 9 mesiacov nedotknuta,  a jej autor tu takisto tak viac nebol.

    To ze si to Mlhos neuvedomil nech ta prosim nemyli. On to ma v papieroch….

    #98051
    B12
    Účastník (Participant)

    A možno táto téma bude mať ešte nejaké pokračovanie, len či to niekomu pomôže  😁 

    #98053
    Mlhos
    Účastník (Participant)

    ja som odpisal Papimu a ako ty zradca slovenska  emigrant do kanady mozes vediet co mam ja v papieroch ? ty tam mas ze si zradil rodnu zem koli mamonu tak sa strat na kanadske servery a neotravuj tu slovakom zivot

    #98055
    ahojko
    Účastník (Participant)

    Vsetci dobre vieme co mas v papieroch, predsa nam to dokazujes pravidelne svojimi prispevkami…

Zobrazuje sa 8 príspevkov - 16 až 23 (z celkového počtu 23 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.
Advertisement

Partneri